İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

1057
bu maçlaa ilgili söyleyebileceğim tek şey şanssızdım.Yediğim 3 golden 2 si yenmicek derecede basitti.
Saydım 4-5 tane karşı karşıya kaçırdım artı penaltıyı kaleciye nişanladım artı 2 topum direkten döndü yapcak bişey yok x i tebrik ediyorum kalan maçlarında başarılar

1058
takma kafana x kimin ne olduğunu herkes biliyor.Beğenmeyen turnuvaya katılmaz  ;)

1059
inter kazanır:3-1
25 rep reca ediyim :D

1060
serhat msne girdi şu anda

1061
salih gel şu maçı yapalım artık

1062
bence berabere bitmez

1063
hamza msn veya hamachiye girebiliyomusun

1064
bana göre haftanın en zor karşılaşması..
tahmin etmek çok zor..zira son maçlarda taraflardan birinin istikrarlı bir galibiyeti yoktu.Ayberke başarılar diliyorum inşallah hakeden kazanır bu arada ikimizden birinin namağlupluk unvanı büyük ihtimalle gidecek :)

1065
barca son hafta arsenalden 5 gol yiyerek bizleri şaşırttı.Milan ise chelsea'den 1 puan alarak toparlanma sinyalleri verdi.Ben milan yenilmez diyorum.

1066
inter kazanır:3-1

1067
Arsenal kazanır:5-2

1068

SİZCE BU MÜSABAKANIN SONUCU NE OLUR ? SONUCU BİLENE 5 REP,SKORU BİLENE 20 REP VERİLECEKTİR.YORUMLARINIZI VE SKOR TAHMINLERINIZI BEKLIYORUZ...!!

CHELSEA:MAVİATEŞ
MAN UTD:ALFONSO