İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

1082
ya yok böyle bişey 15 dk msn den yazdım cevap vermedi en sonunda verdi cevap sonrada yemek yicem dedi ben dedim olmaz tamam dedi sonra babam gelebilir  dedim Kafan rahat olsun diye yarın yapalım dedi yok ben şimdi dedim tamam dedi sonra elektrik kesildi dedi ya bu kadar olmaz ya !
böyle uzun uzun yazacağına msn e girsen maçını çoktan yapardın
serhat bütün gün msnde  ;)

1084
2 İleri 1 Geri Cup / Turnuva Formatı (Okumadan Geçme)
« : 18 Kasım 2008, 20:07:12 »
yanlışlık var gibi geldi bana

1085
arsenal milan maçı oynanmıştı oynandığı için skor editlenmiştir fakat tekrar oynanması gerekiyor.

1086

SİZCE BU MÜSABAKANIN SONUCU NE OLUR ? SONUCU BİLENE 5 REP,SKORU BİLENE 20 REP VERİLECEKTİR.YORUMLARINIZI VE SKOR TAHMINLERINIZI BEKLIYORUZ...!!

MAN UTD:ALFONSO
BAYERN:BLADE

1087
Master League Skor Tahmin Köşesi / MILAN-CHELSEA(4.HAFTA)
« : 17 Kasım 2008, 21:19:31 »

SİZCE BU MÜSABAKANIN SONUCU NE OLUR ? SONUCU BİLENE 5 REP,SKORU BİLENE 20 REP VERİLECEKTİR.YORUMLARINIZI VE SKOR TAHMINLERINIZI BEKLIYORUZ...!!

MILAN:HAMZA
CHELSEA:MAVİATEŞ

1088

ARSENAL:EL NINO
BARCA:SERHAT

1089
tebrikler

1090
Master League / DUYURULAR
« : 17 Kasım 2008, 21:13:53 »
o zaman benim maçta da arsenalin hükmen yenik sayılması lazım..
lütfen sadece kendi menfaatlerimizi düşünmeyelim..Diğer oyuncuların el ninoyla sadece hamzanın walogla oynaması sence ne kadar adil?
kararlarımız herkesin hakkını korumaya yönelik alınmıştır....Bireysel çıkarlarımızı düşünmeyelim lütfen

1091
Emre bence zahmet etme gol krallığı gereksiz ama diğer oyuncuların fikirleri de önemli tabi

ligin kalitesi açısından önemli  ;)
arsenal milan maçı iptal oldu o maçtaki golleri sil oynanınca tekrar ekle o zaman

1092
başarılar beyler