İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

1141

sero seni lige aldıysak ilk haftadan lider ol diye almadık dimi :D
tebrikler kardeşim diğer maçlarında başarının devamını diliyorum

1142
Beyler maçı yapmıyor 0-0 yazılsın rakibide kendiside yok !

0-0 Olursa bize haksızlık Olur bence.bedavadan 1 puan alması doğru değil.İki tarafında da 3-0 hükmen yenik gözükmesi daha iyi.böyle olursa maçlar daha muntazam,zamanında oynanır diye düşünüyorum
ya kusura bakmayın da siz ne saçmalıyosunuz.Daha ilk hafta maç yapmayan adamlarla bir lig yürürmü?
Sorunu hallettim bundan sonra serhat bizimle ..

1143
LİGİMİZDE 2.HAFTADAN İTİBAREN SKOR-TAHMİN KÖŞESİNİ AÇMIŞ BULUNUYORUZ.LİGİMİZDE BULUNAN BÜTÜN OYUNCULARIN MAÇLARI YORUMLAMASI ZORUNLUDUR.LİGİMİZİN DAHA RENKLİ OLMASI İÇİN LÜTFEN AÇILAN SKOR-TAHMİN TOPİCLERİNDE YORUMDA BULUNALIM...

1144
Waloqx diye gördüm sitede ama meğerse bu arkadaş geçen sene lejyoner blade nickiyle tanıdığım arkadaşmış :D
MSNden bana msj atmış o anda anladım waloqun o olduğunu :)
maça gelince ilk hafta hamzayı farklı yenerek 08 deki gibi ne kadar iyi oynadığını gösterdi.Bu maçta açıkçası rakibi favori görüyorum ama  yine de kendi oyunumu oynicam.Waloqa başarılar..

1145
Master League Skor Tahmin Köşesi / MILAN-INTER(2.HAFTA)
« : 14 Kasım 2008, 20:55:20 »
çok çekişmeli bir maç olacağı kesin.Hamzayı 1 adım önde görüorum bu maçta:2-1 milan alır

1146
serhat ile uzun süredir maç yapmadım ama emreyi çok iyi biliyorum :)
serhat 3-2 kazanır

1147
Blade ile şimdiye kadar hiç oynamadım.Ama x i biliyorum.Chelsea 1-3 kazanır..

1148

SİZCE BU MÜSABAKANIN SONUCU NE OLUR ? SONUCU BİLENE 5 REP,SKORU BİLENE 20 REP VERİLECEKTİR.YORUMLARINIZI VE SKOR TAHMINLERINIZI BEKLIYORUZ...!!

BAYERN:BLADE
CHELSEA:MAVİATEŞ

1149

SİZCE BU MÜSABAKANIN SONUCU NE OLUR ? SONUCU BİLENE 5 REP,SKORU BİLENE 20 REP VERİLECEKTİR.YORUMLARINIZI VE SKOR TAHMINLERINIZI BEKLIYORUZ...!!

BARCA:SERHAT
LIVERPOOL:FABREGAS

1150
Master League Skor Tahmin Köşesi / MILAN-INTER(2.HAFTA)
« : 14 Kasım 2008, 20:48:22 »

MILAN:HAMZA
INTER:CAMON

1151

M.UTD:ALfoNSo
ARSENAL:Waloqx

1152
Master League / DUYURULAR
« : 14 Kasım 2008, 20:33:38 »
BOJANGLES'İN YERİNE GEÇTİĞİMİZ YILKİ SPORTMEN OYUNUYLA BEĞENİ TOPLAYAN VE MAÇLARINI LİGDE KÖTÜ GİTMESİNE RAĞMEN HİÇ AKSATMAYAN SERHAT1988 GİRMİŞTİR.KENDİSİNE BENİ KIRMADIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.SERHAT'IN TAKIMI BARCELONA'DIR.KENDİSİNE LİGDE BAŞARILAR DİLERİM...