İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - evanescence

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22
169
arkadaşlar ikinize de bir üst turda başarılar dilerim

umarım biz elenenler için en kısa sürede bi turnuva daha başlar ve bizde oynarız

saolasın eva.. sanada sonraki turnuvalarında başarılar.. ben turkiye için elimden geleni yaptım, ama olmadı, yapmayanlar utansın  ;D ;D ;D ;D

eyvallah kardeş sende sağolasın neyse şimdi bi maça çıkıyorum

170
isveçli yine kaçtı durum Man.Utd. (isveçli) 0 - 2 (evanescence) Chelsea

hocam bu gavurlar hep kaçiyor valla :D

evet hep kaçıyorlar bak hala gelmedi ama iyi deli ettim adamı deli oldu maçta sağdan sodan ataklar falan ama şanslı gavur işte anca 2 gol atabildim

171
arkadaşlar ikinize de bir üst turda başarılar dilerim

umarım biz elenenler için en kısa sürede bi turnuva daha başlar ve bizde oynarız

172
isveçli yine kaçtı durum Man.Utd. (isveçli) 0 - 2 (evanescence) Chelsea

173
:D :D farkları görelim

174
işte birtane isveçli geldi bi maç yapayım bakayım

175
Hamza kardeş ynt: larda hala PORTEKİZLİ ile maç yazıyor onları da bi zahmet değişelim

peki onlari düzeltirim ben . ayrica yabanci kardeşlerimizide bizim foruma yönlendirmeye çalişacağim . böyle bir turnuva düzenlemek istiyiyorum . sizce nasil olur

ben zaten ikinci maç ettiğim arkadaşa sitenin linkini verdim sonra benim evde elektrikler kesildi ne yaptı bilmiyorum

176
sağolasın kardeş seninde ellerine sağlık, sana bir üst turda başarılar dilerim

teşekkürler kardeşim . bu akşam vuduciniyi bulursam . onunlada yapmaya çalişacağim . gruptan çikmayi garantilediğimden dolayi benim için prestij maçi olacak fakat grubun 2.cisini belirlemede bu karşılaşmanin önemi oldukça fazla . 

evet oldukça hemde çünkü ben ve diğer iki arkadaşta 3.er puandayız

177
Hamza kardeş ynt: larda hala PORTEKİZLİ ile maç yazıyor onları da bi zahmet değişelim

178
FIFA 2007 / Ynt: PORTEKİZ'li ile maç
« : 03 Kasım 2006, 20:07:29 »
ağa katildim da burdakilerin hepsi bizim elamanlar yaw :D hiç yabanci yok :D 

bizim elemanlar hemen ağa saldırmış ürkütmeyelim yabancı rakiplerimizi değilmi sırayla :D :D

tabiki bizlerde araştıralım ve ilk mesajda bunları belirtelim

179
ok thanks

180
sağolasın kardeş seninde ellerine sağlık, sana bir üst turda başarılar dilerim

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22