İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - izmirli2

277
nası gelio iki tane yenilgin var benim şampiyon :D benim 1 tane yenilgi son maçım kaldı sinoplu bana ulaşmazsa hükmen oda :D
sana ulaşamazsa o hükmen alır olm  :D

278
ANKETLER / BEŞİKTAŞ - MARSİLYA
« : 29 Kasım 2007, 17:34:36 »
TUR ATLAMA ŞANSIMIZ VAR.. 2 MAÇI ALIRIZ LİVERPOOL DA BİR MAÇ KAYBETSE VEYA BERABERE KALSA TUR ATLARIZ ;)

çok ama çok çok büyük bi mucize olması lazım :)
sizin elenme ihtimaliniz ile beşiktaş'ın tur atlama ihtimali şuanda aynı futbolda imkansız diye bişey yoktur ;)
%100 sdece biz deplasmandayız biz yenersek liwerpoolla marsilya berabere kalırsa lider çıakcaz

280
ultra lig şampiyonluğu gelior  tek maçım kaldı  dierlerindede ii gidiorum  :D

281
saoalsın devil

283
OYUNSİTENİZ MASTER CUP / TURNUVA KAÇ KİŞİLİK OLSUN ?
« : 29 Kasım 2007, 17:23:44 »
32 olsun tabiki hazmada 64 istior tabi onun koluda iileşecek  ;D

284
OYUNSİTENİZ MASTER CUP / SOHBET
« : 29 Kasım 2007, 17:22:32 »

İSLAM TOPLUMU MİLLİ GÖRÜŞ
bu ne böle bilader ya burası siyasi ywe deil oyunsitesi ltfn dikkat et

bunun bi siyasetle alakasi yok kardes
awatar

286
hehehhe çok komiksin tuzlayarak da yersin üstüne ?
kes işte werdim eline hala konuşuosun attığın bi golda köşeden oyun hatasıi gibi birşey

287
izmirli2:4
hazer:1
maç sorası dediki aferim oynamayı öğrenmişsin   ;D ;D ;D ;D ;D
nasıl yenilince bu kdr bahne bulabilior sizce beyler  ???  ;D ;D

288
HER TELDEN DUYURULAR / FENERBAHÇE 0 - 3 İNTER ( MAÇ SONUCU )
« : 29 Kasım 2007, 16:22:35 »
ne oldu lan demon nerdesin :D oturttularmı fenere :D zlatan ne kodu be :D carloss izledi resmen :D free kick te geliodu hadi sizin manda tuttu onu :D

olm valla senden gıcık kaptım...bu akşam nasri size bombalar inş..konuşamazsınız...sen bizimle dalga geçeceğine REZİl(ezik(zaten bizde soktuk jimnastiğe)) TAKIMIN 8TAŞ İLE ÖVÜN TARİH GEÇTİNİZ...8-0
ewt tarihe geçtik ama  genç  bişeyi unutma biz liwerpool ile oyandık ingilizler  hücumuyla  italyanlar savunmasıyla meşhurdur.Siz savunması ii olan tkmdan 3 gol yediniz biz ise ingilizlerin gelmiş geçmiş en ii tkmından  fark yedeik dorudur.Ona bakarsan 6 maçtan 1 puan bile alamayan hangi tkmdı beyler