İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - izmirli2

301
TÜRKİYE KUPASI / 1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 28 Kasım 2007, 21:11:50 »
izmirli2:3
emre çuhadar:2
ezikleri bir üst tura çıakrdım gerçektende oynayasaım hiçö gelmior  böle giderse çeyrek asır sora ben aldırcam fenere türkiye kupasını  ;D

302
bnm rakibim fifayı bırakmış
izmirli2:3
ziya:0

303
güme gitti turnuva ingiltere ligi bitti  o kdr  maç olursa oalcağı o 

yavaş yavaş ilerliorz aga. bnce kapatmayalim bu ligi

gerekirse katılmcıları değiştirrz

bence röwanşı kaldırın sdece 19 hafta olsun 4 bitti  kaldı 15  katılımcılar değişsin yok ilerlicek gibi deil

agam lig 20 kişilk değilki

toplam 10 katılmcı var ve 9 hafta oynanacak.

4 ü bitti zaten

ii

305
bende burak alır diorum

306
güme gitti turnuva ingiltere ligi bitti  o kdr  maç olursa oalcağı o 

yavaş yavaş ilerliorz aga. bnce kapatmayalim bu ligi

gerekirse katılmcıları değiştirrz

bence röwanşı kaldırın sdece 19 hafta olsun 4 bitti  kaldı 15  katılımcılar değişsin yok ilerlicek gibi deil

307
saolun byelerr tabiki hazma hariç  :(

cemalin dediği gibi hükmen olabilir

308
bnm rakip stewen ziya yok  :)

310
amett : 2 - 1 : cemalokko

ilk galibiyetim  :) devmaı gelir inş. cemal kardeşimide tebrik ediyorum güsl maç çıkarttı ama biraz şanssızdı ileriki maçlarında başarılar cemal

tbrkler amett.güzel başladın aga
tbr we saol zuhhahh

311
cemal öle iş kazalarını sewer  :D

olm benım oyun yapımda bı dengesızlık var her maca aynı performansla konsantre olamıyorum en verımlı anımda gelsenız hepınıze takarım farkıda ....  ;D
olm artk qw bende kullanmaya başladım artk bittiniz siz hemde barçayım çok can yakar bu çocuk   ;D ;D ;D

:D KONUSMA LAN FAZLA HER MAC TAKIYOM ISTE ISTERSEN GIT ALSTAR TAKIMINI AL FARK CAKMAZ BENIM ICIN SENIN OYUN STILIN BANA AVANTAJ SAGLIYO  ;D
oyun stilimide değiştirdim  ;D ;D ;D