İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - izmirli2

289
 ;D ;D ;D o zmn msne gel cemal  :D

290
by_wolf un bana maçtan sonraki tek yorumu şu oldu q + w yapıorm kalecin gelip topu alıyor  ;D ;D ;D ben orda koptum  ;D ;D ;D

cemal skorlar aynı bişey değiştirmio bi fark :D

izmirli yenilgilerinin devamını diliorm gerçi açık ara şampiyonum :D

açık ara mı o nası oluor  ben seni yendim başkasına yenildim ikili averajdan bi kere seni geçtim  ;D ;D

291
OYUNSİTENİZ MASTER CUP / SOHBET
« : 29 Kasım 2007, 15:27:45 »
daha çok bekleriz
ewt beyler böle olmaz demon 32 yap

292
OYUNSİTENİZ MASTER CUP / SOHBET
« : 29 Kasım 2007, 15:27:07 »

İSLAM TOPLUMU MİLLİ GÖRÜŞ
bu ne böle bilader ya burası siyasi ywe deil oyunsitesi ltfn dikkat et

294
Beşiktaş'ın yendiğine sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim akşam :)  Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettikleri için tbrk ediyorum ama benim iddaa kuponumu yatırdıkları içinde üzülüyorum. 87de Bobo attığında herşeyim yıkıldı :)
işte olm   vatan hainlerine son  ;D
vatan haini olarak beni mi kastettin.?

seni kasteddide esprili bir yaklaşımda bulundu takma kafana... :)
bunun esprili yaklaşımı falan olmaz biraz dikkat etsin laflarına ;)
şakasına dedim lan  dedim die  hain mi oldun  ;)

295
hamza la cemalinki güzel  biraz düşüneyim  :)

296
Beşiktaş'ın yendiğine sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim akşam :)  Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettikleri için tbrk ediyorum ama benim iddaa kuponumu yatırdıkları içinde üzülüyorum. 87de Bobo attığında herşeyim yıkıldı :)
işte olm   vatan hainlerine son  ;D

297
ya bilader şu wolf sadece qw ile oynuor napabilirim  sencer sende seni yendim die yenilgilerimi bekleme

298
hadi ya  tello süğper firikik attı  2. golünde hazırlanışı ve BOBO nun vuruşu nefisti.portekizde zorlu bir maç oalcak inş uefa ya gideriz

299
TÜRKİYE KUPASI / 1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 28 Kasım 2007, 21:20:24 »
saol aga ama  fener geldi amk  :D artk prestij için kazanmam gerek turnuvayı

300
saolun byelerr tabiki hazma hariç  :(

cemalin dediği gibi hükmen olabilir

hazma hariç mi  ???
üzülme len  :D ztn rakip fifayı bırakmış  benle eşleştiğini duyunca kendi istifa etmiş :D