İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - m3t3d1nh0

637
KİMSE AYRANIM EKŞİ DEMEZ.DİĞER SİTELERİN OYUNCULARININ KALİTESİ HAKKINDA GENEL BİLGİYE SAHİP DEĞİLİM.FAKAT OYUNSİTENİZ.COM HER TURNUVADA OLDUĞU GİBİ KENETLENİP MAÇLARA GEREKEN CİDDİYETİ VE İLGİYİ GÖSTERDİĞİ TAKTİRDE BİLEĞİ KESİNLİKLE BÜKÜLEMEZ.OYUNCULARIMIZDAKİ HIRS VE KAZANMA BİLİNCİ BİZİ HER ZAMAN BİR ADIM ÖNE ÇIKARMIŞTIR.ŞİMDİDEN TAKIMIMDAKİ BÜTÜN OYUNCULARA BAŞARILAR DİLERİM.ŞUNU KESİNLİKLE UNUTMAYIN.ŞAHSİ TURNUVALARINIZDA BAŞARILI OLMUŞSUNUZDUR YADA OLMAMIŞSINIZDIR BU BİZİM İÇİN KESİNLİKLE BİR DEĞER ÖLÇÜSÜ DEĞİL.HERKES TAKIMI İÇİN OYNADIĞININ BİLİNCİNDE MAÇLARA ÇIKACAKTIR.MAÇLARDA GEREKSİZ ŞOVLARDAN VE TOP KAYIPLARINDAN MÜMKÜN OLDUĞU KADAR UZAK DURALIM.OYUNU ÖNCE KAZANMAK İÇİN OYNAYIN SONRA GÜZEL OYUNUNUZU SERGİLEMEK İÇİN.GOL POZİSYONLARINDA EN NET POZİSYONU YAKALAMADAN "ŞANSIMI DENEYEYİM BELKİ GİRER" VURUŞLARINDAN KAÇININ.2 GOL KAZANMAK İÇİN YETMEZ KARDEŞLERİM.NE KADAR FAZLA GOL ATABİLİYORSANIZ ATIN.3-0 DA DAHİ MAÇLARIN KAYBEDİLDİĞİNİ AKLIMIZDAN ÇIKARMAYALIM.HERŞEYİ BİR YANA BIRAKALIM BU TURNUVADA ALACAĞIMIZ BAŞARI SONUNDA BAŞARILARIMIZIN TESADÜF OLMADIĞINI BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞ OLMANIN VERECEĞİ ZEVKLE ADIMIZDAN SÖZ ETTİRECEĞİZ.

BÜTÜN SİTELERE BAŞARILAR DİLERİM.TERTEMİZ KAVGASIZ GÜRÜLTÜSÜZ DOSTÇA BİR TURNUVA GEÇMESİNİ DİLİYORUM.KÜFÜR KONUSUNDA KİM OLURSA OLSUN TAVİZ VERİLMEYECEKTİR.KÜFÜRÜN BELGESİNİ YETKİLİ ARKADAŞLARIMIZA İLETTİĞİNİZ TAKTİRDE KÜFÜRÜ EDEN ŞAHIS KESİNLİKLE EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILACAKTIR.ÖNCELİKLE TURNUVADAN DİSKALİFE EDİLECEKTİR.GEREKİRSE SİTEDEN BANLANACAKTIR.BU YÜZDEN KÜFÜR ETMEDEN ÖNCE 3 KEZ DÜŞÜNÜN.ÖNCE KENDİNİZİ SONRA SİTENİZİ EN SONUNDA KARŞINIZDAKİ İNSANI.
erdnc gel şunlara meydan okuyak  ;D ;D ;D ,ne güzel knuştun sen öle,kendmi mecliste zannnettm :D ,inşşallah sizle karşılaşırız

bnce finale kadar  karsılasmayız tabi cıkarlarsa  ;D
Görürüz Çıkıyormuyuz Çıkmıyormuyuz ;)

638
ANKETLER / Bu Yılki En İyi Transferi Hangi Takım Yaptı?
« : 03 Ağustos 2008, 13:34:47 »
Meira Mı Utan Olm Bari Kewell De Daha İyi Meira Yı Ne Sanıyonuz Halla Halla :D

639
çıkarım
Zaten Çıktında Eğer Çıkmam Deseydin Yalan Söylemiş Olurdun :D

640
ANKETLER / SİZCE GELECEĞİN YILDIZI KİM OLUR
« : 03 Ağustos 2008, 13:32:53 »
Hatem Ben Arfa Transferde Oldu Belki Yeni Takımında İyi Şeyler Yapabilir ;)

641
ANKETLER / 2010 Dünya Kupası Türkiye ..... ?
« : 03 Ağustos 2008, 13:31:59 »
$ie Olm Ya Ne Ümiti Gs De Diye Ümit Diyon Mevlüt Ümitten Kat Kat İyi ;)

642
ANKETLER / Bir bayan en güzel göz rengi
« : 03 Ağustos 2008, 13:29:32 »
siyah ;)

643
KENDİ ÇALIŞMALARIMIZ / Bazı Denemeler
« : 03 Ağustos 2008, 11:50:13 »
ctrl+t ile textureleri küçült modlarını screen yap opatictyleri ile oyna

render effect dersi bak internetten
ctrl + t ile texture diil oyuncunun yeri değiştiriliyor saol oda işime yaradı :D opacity ayarınıda bulamıyorum sampo normalin üstünde dedi ama öyle bişe yok bu arada screen yapınca oyuncu kopyalarken kopyalanan beyazlıklarda gözüküyor ;)

644
« : 03 Ağustos 2008, 11:43:12 »
Bir Msnye Gelsene Furkan Bişey Soracam !

645
« : 03 Ağustos 2008, 08:50:11 »
3 üde Boq Gibi Ol Çünkü Bir Tane Texture İle Yaptım ;) 3 Üde 1 dk Da YApılmış Çalışmalar

646
« : 03 Ağustos 2008, 08:49:32 »
Deneme 1

Deneme 2

Deneme 3

647
SORULAR VE SORUNLAR / İMZA NASIL YAPILI
« : 02 Ağustos 2008, 22:38:15 »
Photoshop Cs 2 Download Linki

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=adobe-photoshop&lid=1077

Activate İle İlgili Sorun Çıkarsa Team Wiewer 3 ü Yükle Ben Sana YArdımcı Olurum ;)

648
M3T3_D1NH0