İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - m3t3d1nh0

805
hamadan mesaj atıom cevap versene

806
M3T3_D1NH0 0-0 DENİS MAC BÖYLE BİTTİ DİĞER MACLARA GEÇİOM BEYLER

807
SORULAR VE SORUNLAR / HAMACHİ SORUNU
« : 29 Temmuz 2008, 16:45:46 »
tercihleri karıştır oradan bulursun

808
Yaw Denis Gel Yapalım Cocuk Biseler Yapıo Bağlanamıoz Gel yapalm

809
DENİZZ İLE MACIMIDA YAZ DA ÜSTTEKİ MESAJA BEN ATAMAMLARIM MAÇLARI BEYLER

810
ben saw ile yapimde bide santiago ile macım var benim

811
Oke hamza abi ben saw ile maca giriyorum

812
beyler niye benim 2 maç var yaw :(

813
BAK ELENİYOSUN DİYE BİR ŞEY UYDURMA KENDİN YAZMIŞIN ORAYA YEMİN EDERİM BEN ÖYLE BİŞE YAZMADIM PRİNT AT HADİ VALLA BEN ÖLE BİŞE YAZMADIM KENDİN EKLEMİŞSİN BELLİKİ ;)

814
BU DENİZ DAĞ KEÇİSİ DAĞ KEÇİSİ YEMİN EDERİM DAĞ KEÇİSİ ADAMA DİORM BAK DİORM CEMALDE BANA DEDİ DÜN MAÇ YAPTIK İLGİLENDİRİR DEDİ SİTELER ARASINI BEN DENİZE DEDİM Bİ MAÇ ATALIM DEDİM AMA SİTELER ARASINI İLGİLENDİRİR BİZ DAHA MAÇA GİRMEDEN BU KONU AÇILMAMIŞTI BÜYÜK İHTİMAL MAÇTAYKEN AÇILMIŞ ADAM ANLAMIYOR AMA İLGİLENDİRİR DEMİCEKTİN DİOR BEN BU YERİ DEMEDİM HALA BU YERİ DEDİN DİYOR TAM BİR DAĞ KEÇİSİ YEMİN EDERİM DAĞ KEÇİSİ

815
mete elenince hemen cıngar çıkarmışsın noluyo niye editledin
bak furkan gel msnye anlatim olayı buraya bakabilirsiniz ben denizz e hazırlık maçı demiştim bu konu daha açılmamıştı maça girdik deniz bu maç sanmıs ben denize macımız var demedim hazırlık macı demedım bakabılırsınız buraya ırsad da bılıor olayı

http://www.oyunsiteniz.com/forum/oyunsitenizcom-takimi-yeni-t100906.85.html

bakın buraya görün ben ölesine mac yapalım dedim oda mactan cıktıktan sonra burayı gorunca bu mac sanmıs anlayın furkan anlamadıysan gel msnye anlatim

816
yaw allah kuran çarpsın sor cemale öyleydi yemin ederim irsadda gelsin