İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mansiz26s

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20
121
şerefsiz edit herif

dedi, bunları burada soylemem yanlış ama;
ben bu sitede aylardır varım ve
size ffc 16 ya 2006 daki ve diğer turnuvalqardaki yaptığım centilmenliklere bakmanızı öneririm masumtilki kardeş sana özellikle ben tanır herkes oyle seyler yapmam
kardeşim niye inkar ediyon yaptıklarını defansta top çevirmedinmi gole giderken arkamdan kayıpta kırmızı kart görmedinmi son 10 dakkada yaptın bunları hep

yense idin bunları soylemezdin, yaptığım şeyleri objektif değerlendirmemiz lazım; ayrıca benden özür dilemeni istiyorum; çünkü hakaret ettin bana; tck md 125. göre suç işledin, bir şikayetle hakkında dava açılabilir kardeşim lutfen, yaptığımız şeylerin sonucunu düşünelim

2.si; burada bir turnuva düzenleniyor; biz de yenilince sinirleniyoruz; bu tartışamnın sonu olmaz; madem öyle sende bana 4-2 öne geçirme fırsatını vermeseydin de o hallere düşürmesydin vs. vs. gibi laflar la uzar gider

bu zevk için oynanan bir oyu sonuçta ; bir yenilen bir de yenen olacak elbet. lutfen, soğutmayalım birbirmizi ve olgun olalım
kardeş gitde beni şikayet et o zaman savcılığa

tamam o kadar problem deil hallettik inşallah, hamza kardeş, bu gece tamalasak turnuvayı yarına kalmasa, zten 1-2 maç oynanmayacak mı?

122
FFC 19 / Ynt: SOHBET - MUHABBET - SORU - SORUN YERİ
« : 22 Aralık 2006, 22:17:29 »
maçları bu gece tamamlayamazmıyız
lutfen

123
tamam kardeşim, problem yok benim için, maç için tekrar tşk ederim; saolasın gurkan kardeş

124
şerefsiz edit herif

size ffc 16 ya 2006 daki ve diğer turnuvalqardaki yaptığım centilmenliklere bakmanızı öneririm masumtilki kardeş sana özellikle ben tanır herkes oyle seyler yapmam
kardeşim niye inkar ediyon yaptıklarını defansta top çevirmedinmi gole giderken arkamdan kayıpta kırmızı kart görmedinmi son 10 dakkada yaptın bunları hep

yense idin bunları soylemezdin, yaptığım şeyleri objektif değerlendirmemiz lazım; ayrıca benden özür dilemeni istiyorum; çünkü hakaret ettin bana; tck md 125. göre suç işledin, bir şikayetle hakkında dava açılabilir kardeşim lutfen, yaptığımız şeylerin sonucunu düşünelim

2.si; burada bir turnuva düzenleniyor; biz de yenilince sinirleniyoruz; bu tartışamnın sonu olmaz; madem öyle sende bana 4-2 öne geçirme fırsatını vermeseydin de o hallere düşürmesydin vs. vs. gibi laflar la uzar gider

bu zevk için oynanan bir oyu sonuçta ; bir yenilen bir de yenen olacak elbet. lutfen, soğutmayalım birbirmizi ve olgun olalım

125
teşekkur ederim olması gereken oldu sanırım

126
kardeş beni herkes tanır burada, o kadar problem yapacaksan al maç senin olsun, biz burada zevk için yapıyoruz maçları, turnuvayı sen duzeniyorsun diye fibale çıkacaksın diye birsey yok; top cevirdim dediğin sey her zamanki yaptığım şey; 1 dk olmuştur olmamıştır; gole giderken düşürdü diyorsun maç içinde zaten yapıyoruz onları maç sonunda o pozisyonjda olduğun için oyle düşünüyorsun;
sozlerine dikkat et lutfen

127
şerefsiz edit herif

128
ve maç biter; mansız : 4 - 3 : masumtilki

yalnız arkadaş hakaret ediyor bana

129
yazdığın msja katılıyorum masumtilki kardeş  :P ok anlaştık

130
geldim buradayııııııııım

131
FFC 19 / Ynt: 1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 22 Aralık 2006, 20:50:52 »
AMETT IN YERİNE GELCEK OLAN SERHATIN KUZENİ GELMEDİ; 20 DK OLDU, SANIRIM DİREK ÇIKARTACAKSINIZ BENİ, MASUMTİLKİ MAÇA GİRMİŞ, BECKHAM KARDEŞ SEN BAKARMISIN BURAYA, KİMSE BİRSEY SOLEMİYORDA

AMETT IN YERİNE GELCEK OLAN SERHATIN KUZENİ GELMEDİ; 20 DK OLDU, SANIRIM DİREK ÇIKARTACAKSINIZ BENİ, MASUMTİLKİ MAÇA GİRMİŞ, BECKHAM KARDEŞ SEN BAKARMISIN BURAYA, KİMSE BİRSEY SOLEMİYORDA

masumtilki maçtan çıktı millet ikişer maç yaptı ben hala bekliyorum nneyse arkadaşlar tamam

mansiz kardeşim bu saatten sonra yedek kayitlardan kayit gelse dahi seni bir üst tura çıkarmayi düşünüyorum . aksi takdirde bu gece bitirmemiz zor olur ffc 19 u

zaten masumtilki kardeş yazmış 3-0 hükmen diye tamamdır

132
FFC 19 / Ynt: 1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 22 Aralık 2006, 20:48:48 »

masumtilki maçtan çıktı millet ikişer maç yaptı ben hala bekliyorum nneyse arkadaşlar tamam

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20