İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mansiz26s

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20
205
ultraaslan : 1 - 2 : mansiz26s

206
hadi arklar müsait olan varsa gelsin yapalım!

ben müsaitim şimdi gel yapalım hadi

207
Alıntı
ikinci maçı da yapıyorduk fakat maç 1-0 ken 15 dk kesildi , devam ettik bu arada iki gol karşılıklı atıldı ve 17. dk da yine koptu, yani maçta 2-1 öndeyken yine koptu, daha sonra ne msn den ne da hamachiden bedrhan mungan kardeşime msj attığım halde yanıt alamadım, 2. maç için durum bundan ibarettir, inşallah tamamlanır, elimden geleni yaptım ama sanırım arkadaşın acelesi vardı

Karşılaşmalar rövanşsiz oynanacaktir kardeşim ikinci maça gerek yok

tşk ederim o zaman skor 3-2

bedmun : 2 - 3 : mansiz26s

208
bedmun : 2 - 3 : mansiz26s

ikinci maçı da yapıyorduk fakat maç 1-0 ken 15 dk kesildi , devam ettik bu arada iki gol karşılıklı atıldı ve 17. dk da yine koptu, yani maçta 2-1 öndeyken yine koptu, daha sonra ne msn den ne da hamachiden bedrhan mungan kardeşime msj attığım halde yanıt alamadım, 2. maç için durum bundan ibarettir, inşallah tamamlanır, elimden geleni yaptım ama sanırım arkadaşın acelesi vardı

209
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / Ynt: BAYRAMLAŞMA TOPİCİ
« : 23 Ekim 2006, 11:09:23 »
ben de tüm akrdeşlerimimn bayramalrını kutluyorum

211
ŞAMPİYONLAR LİGİ KULVARİ / Ynt: ****FİNAL****
« : 23 Eylül 2006, 11:35:42 »
hadi bakalım hayırlısı olsun; kendimden kaynaklanmayan sebeplerle turnuvaya devma edemedim ama bu iki arkadşaıma başarılar diliyorum

212
UEFA KUPASI KULVARI / Ynt: DUYURU
« : 23 Eylül 2006, 11:33:30 »
amett kardeşim tamam da günlerdir ben 34. fifa cup ı takip ediyorum
ama kimse msj atmadı en son ben attım 3 gun önce
bu uefa ve samp. ligi bölmünü görmedim
yoksa mutlaka yapardık maçımızı
senden şans isityorum
gerçekten bu konuya eğildim çünkü

ANLIYORUM SENİ MANSİZ KARDŞEİMDE ÇEYREK FİNAL SONUÇLARINI DİKKAT EDERSEN 19 EYLÜL SALI SON GÜNDÜ DİMİ ÖYLE YAZIYO VE BUNU ÜSTÜNE DAHA KİMSE MAÇINI YAPMAMIŞ DİYE 3 GÜN DAHA BEKLEDİM BUNU GÖRMEMEN MÜMKÜN DEĞİL BELKİ GÖRMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA NESEDE DİĞER ARKADAŞLARIN İLGİSİZLİĞİ BU KARARI VERDİRDİ BANA SEN MAÇINI YAPSANDA DİĞER ARKADAŞLARI Bİ ÜSTTURA ÇIKARMAM BUNU HAK ETMİYOLAR YANİ ANLIYOSUN DİMİ BENDE İPTAL ETTİM UEFAYI SON KARAR BÖLEDİR KARDEŞİM VE DEĞİŞMİCEKTİR . 5 GÜN SÜRE VERİLDİ VE MAÇLARA İLGİ YOK NEDEN YAPILMADIĞI DAİR Bİ BİLGİ MSJ BİLE YOK BENİDE ANLICAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KARDEŞİM BİDE DİKKATTE EDERSEN BEN BU DUYURUYU YAPTIKTAN SONRA MSJLAR GELMEYE BAŞLADI  ;)

gerçekten göremedim kardeşim duyuru kısmına değilde yukarıdaki uefa kulvarında yazdığ için de orayı görmedim. Ama olsun analdım, eywallah sağolasın

213
UEFA KUPASI KULVARI / Ynt: DUYURU
« : 21 Eylül 2006, 21:43:54 »
amett kardeşim tamam da günlerdir ben 34. fifa cup ı takip ediyorum
ama kimse msj atmadı en son ben attım 3 gun önce
bu uefa ve samp. ligi bölmünü görmedim
yoksa mutlaka yapardık maçımızı
senden şans isityorum
gerçekten bu konuya eğildim çünkü

214
ya arkadaşlar bu turnuva devam etmiyormu amett kardeşim bi ilgilen yaw şu turnuvayla

215
evet arkadaşlar maç yapacak olanlara hodri meydan

ağ adı : hodrimeydan

şifre : 1

hadi gelin ve yenilin  ;D

216
HELAL OLSUN

Mansiz26s kardeşim kesinlikle sana kırgın değilim tur sana helal olsun.Benim için kupayı alman yeterli.FIFA bir araç daha öncede söylediğim gibi sen benim dostumsun K.İ.B

BU BENİM MEHİRİM OLDU BU TURNUVA İÇİN EYVALLAH KARDEŞİM

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20