İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mansiz26s

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20
218
arakadaşlar meslord kardeşimle centilmence iki maç yaptık; aslında maçın çinde geçen olayları burada zikretmeye gerek yok; maçtan sonraki konuşmalarımızda meslordu turu geçtiği konusunda tebrik etmiştim; fakat daha sonra böyle bir uygulama olduğundan dolayı hakkımı aramak istedim sadece; kimseyi kırmak niyetinde değilim; amacım güzel bir oyun oynamak zten benle oynayanlar bilirler; oyun oynarken bundan zevk almaya çalışırım. Böyle birşeyin bu şekilde olmasını istemezdim, canını sıktığım kişilerden özür dilerim, meslord kardeşim sana da buradan bir söz eğer devam edersem bu turnuvaya, kupayı senin için alamaya çalışacağım

mansiz kardeşim sen en doğal hakkını kullandin ve centilmence 3. maçi oynamayi teklif ettin . bu yaptiğin gayat normal . buna rağman bunlari söylüyorsan seni ayakta alkişliyorum . işte sizin gibi mert insanlar olduğu müddetçe sirtimiz hiç bir zaman yere gelmeyecek . kazansak da kaybetsek de üzülmeyeceğiz . kazanan her zaman dostluk ve kardeşlik olacak 

spor dostluk sevgi barış ve kardeşliktir sözünü sitemizde uygulamada tutalım hep; bunun için çaba gösterelim; o bir yana gerçekten söylediklerimde samimiyim

219
arakadaşlar meslord kardeşimle centilmence iki maç yaptık; aslında maçın çinde geçen olayları burada zikretmeye gerek yok; maçtan sonraki konuşmalarımızda meslordu turu geçtiği konusunda tebrik etmiştim; fakat daha sonra böyle bir uygulama olduğundan dolayı hakkımı aramak istedim sadece; kimseyi kırmak niyetinde değilim; amacım güzel bir oyun oynamak zten benle oynayanlar bilirler; oyun oynarken bundan zevk almaya çalışırım. Böyle birşeyin bu şekilde olmasını istemezdim, canını sıktığım kişilerden özür dilerim, meslord kardeşim sana da buradan bir söz eğer devam edersem bu turnuvaya, kupayı senin için alamaya çalışacağım

220
Meslord deplasmanda attığı için 3 , 4 sayılıyo ya ondan len sende bişey bilmiyosun cahal mı ne  ;D ;D ;D

sen hiç kafanı yorma sero kardşeim ben herşeyi ii biliyorumda ozamn  3. maç yapanlar slakmı oke benm için farketmez hiçbişey ben yazarım galibi  ;)

arkadaşlar bende o anın heyecenıyla öyle düşündüm, ama daha önce turnuvada bu durumla karşılalşanlarla da konuştum ve onların 3. bir maç yaptığını duydum, hepinizin huzurunda bu beraberlii bozmak için 3. maç yapma isteğimi dile getiriyorum

221
34.FİFA 06 TURNUVAMIZ / Ynt: KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 15 Eylül 2006, 17:49:19 »

222
FFC 13 / Ynt: *****ŞAMPİYON MANSİZ26s****
« : 14 Eylül 2006, 17:51:13 »
eywallah kardeşim, sonraki turnuvalarda görüşmek dileğiyle, bir fastcup şampiyonu unvanımız da oldu artık  :P

223
FFC 13 / Ynt: FİNAL MAÇI
« : 14 Eylül 2006, 16:52:21 »
mansiz26s : 3 - 2 : burqi

224
FFC 13 / Ynt: GRUPLAR VE MAÇ SONUÇLARI
« : 14 Eylül 2006, 15:32:57 »
mansiz26s : 3 - 0 : burqi

225
FFC 13 / Ynt: KAYDINIZI BURADAN YAPINIZ
« : 14 Eylül 2006, 13:58:30 »
NİCK:mansiz26s