İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ๓ยς๏™

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
85
FIKRALAR / Tembellik Anayasası
« : 03 Aralık 2006, 11:31:30 »
MADDE 1 - insanlar yorgun dogar, dinlenmek için yasar.

MADDE 2 - çalismak yorar.

MADDE 3 - gündüz dinlen ki gece rahat edesin.

MADDE 4 - yatagini kendini sevdigin gibi sev, içinden çikmayacagin gibi yap.

MADDE 5 - yarin yapabilecegin isi bu gün yapma.

MADDE 6 - bu günün isini yarina birakma, erteleyebilecegin kadar ertele.

MADDE 7 - dinlenen birini görünce otur ona yardim et.

MADDE 8 - oturman mümkünse ayakta durma, yatman mümkünse oturma.

MADDE 9 - tembellikten kimse ölmemis.

MADDE 10 - çalisma istegi duyunca bir yere otur, isteginin geçmesini bekle.

YASALARA UYMAYANLAR HAKKINDA GEREĞİ İŞLEM YAPILIR

86
FIKRALAR / Vasiyetname
« : 03 Aralık 2006, 11:30:23 »
SEVGİLİ KARICIĞIM, EVLATLARIM VE AKRABALARIM!..
BİR GÜN, MAİL BOMBASI VEYA BAŞKA BİR NEDENDEN ÖTÜRÜ
VEFAT EDERSEM, GERÇEKLEŞTİRİLMESİNİ ARZULADIĞIM HUSUSLAR ŞUNLARDIR:
1- BOĞAZDAKİ YALIMI VE GEOCİTİES'TEN ALMIŞ OLDUĞUM 20 MB'LİK WEB ALANIMI KARIMA BIRAKIYORUM.

2- KÜÇÜKBAKKALKÖY'DEKİ ARSALARIMI VE 50 E-MAİL ADRESİMİ YAVRULARIMA BIRAKIYORUM.

3- KÖYDEKİ TARLALARIMI VE ICQ LİSTEMDEKİ ARKADAŞLARIMI BABAMA BIRAKIYORUM.

4- İÇERENKÖY'DEKİ DAİREMİ VE BİLGİSAYARIMDAKİ BOOKMARKIMI AMCAOĞLUM İLHAN'A BIRAKIYORUM.

5- ODAMDAKİ KÜTÜPHANEM İLE SESKARTIM VE HARDDİSKİMİ, DAYIKIZI ÖZLEM'E BIRAKIYORUM.

6- KADIKÖY'DEKİ ARSAM İLE DOWNLOAD ETMEK İÇİN GÜNLERCE UĞRAŞTIĞIM WALLPAPER VE JAVA SCRİPTLERİMİ KOMŞUMUZUN KIZI ESRA'YA BIRAKIYORUM.

7- MONİTÖRÜMÜ KİMSEYE BIRAKMIYORUM BENİMLE GÖMÜN!

8- ADULT CD'LERİMİ DE KİMSEYE BIRAKMIYORUM, ONLARI DA BENİMLE GÖMÜN!

9- GEÇEN AY GELEN 60 MİLYON TL'LİK TELEFON FATURAMI, ÖLENE KADAR ÖDEYEMEMİŞSEM GECİKTİRMEDEN ÖDEYİN; GÖZÜM AÇIK GİTMESİN!..

10- ÖLDÜKTEN BİRKAÇ GÜN SONRA EĞER SİZ KULLANMAYACAKSANIZ; ZÜPERONLİNE, HORTNET, MAKBANKNET, ZİKSTİRNET, YAMUKBANKNET, ÇİŞBANKNET, VIZVIZNET SINIRSIZ İNTERNET ABONELEKLERİMİ İPTAL EDİN Kİ, GEREKSİZ YERE KREDİ KARTIMDAN PARA TAHSİL EDİP DURMASINLAR.

11- EMR-İ HAK VAKİ OLDUKTAN SONRA BÜTÜN GÜCÜNÜZLE GAYRET EDEREK, ENBİZİRVE100'DEKİ HİTİMİ ARTTIRIN VE BENİ ZİRVEYE YERLEŞTİRİN. ARTTIRMAZSANIZ ÖBÜR DÜNYADA İKİ ELİM YAKANIZDADIR.

12- BENİ DEFNETMENİZDEN SONRA DİĞER TARAFTA İMKAN BULUR BULURMAZ DERHAL ONLİNE OLACAĞIM VE SİZLERLE BAĞLANTI KURMAYA ÇALIŞACAĞIM. BU YÜZDEN GECELERİ ICQ'DA ONLİNE OLUN.

13- AZ ÖNCEKİ ŞIK GERÇEKLEŞİRSE, BENİ ARKADAŞ LİSTENİZE EKLEYİN, NANKÖRLÜK ETMEYİN.

14- SEVGİLİ KARICIĞIM, SAĞDA SOLDA CHAT YAPTIĞINI DUYMAYAYIM, YOKSA HORTLAR GELİRİM.

15- MÜTEMADİYEN BENİM RUHUMU ÇAĞIRMAYI DENEYİN: EY RUH GELDİNSE MAİL YOLLA DEYİN.

16- GELMİŞSEM BİLGİSAYARI BOŞALTIN.

17- BEN ÖLDÜKTEN SONRA WEB SAYFASI FİLAN ALIRSANIZ BANA DA LİNK VERİN. BOOKMARKINIZA EKLEYİN.

18- GÖZLERİM YAVAŞ YAVAŞ KAPANMAYA BAŞLADI, ÇABUK SÖYLEYİN BANA ŞU ANKİ, HİT DURUMUM NEDİR?

19- BİRAZ KENARA ÇEKİLİN ŞÖYLE, ÖLMEDEN ÖNCE SON BİR KEZ DAHA CHAT YAPMAK İSTİYORUM

20- AAH, ÖLÜYORUM GALİBA, ÇOK ÇABUK BANA MAİL GELMİŞ Mİ, ÖĞRENİN DE BANA SÖYLEYİN.... KÜT!

87
FIKRALAR / Bilgisayar Nasıl Bozulur
« : 03 Aralık 2006, 11:29:16 »
Bilgisayarınızı, direkt güneş ışığı alabilecek bir yerde kullanın. Yakınlarda kalorifer veya benzeri bir ısıtma cihazı da bulunursa iyi olur. Ortamın nemli olması, olaya ayrı bir anlam katacaktır.

Bilgisayarınız kilitlendiği zaman, ''reset'' tuşuyla filan uğraşmayın. Power tuşuyla kapatın ve birkaç saniye bile geçmeden hemen açın.

Elektrikler kesildiğinde, bilgisayarınızı kapatmayın. Elektrik geldiğinde yaşanacak ani voltaj değişiminin, monitörünüzde oluşturacağı görüntü ile sabit diskinizden gelecek garip seslerin senfonik uyumu size ilginç bile gelebilir.

Bilgisayar masanızı sabitlemeyin. Böylece her tuşa bastığınızda sallanan bilgisayar, size ''interaktif'' bir his verecektir.

Bilgisayarınızın kasasını, havalandırma delikleri kapanacak şekilde bir duvara yaslayın. Böylece işlemcinizin soğuması için gereken hava dolaşımını ve ısı kaybını önleyebilir, bilgisayarınızla ''sıcak'' ilişkiler kurabilirsiniz.

Bilgisayar monitörünüzde sabit bir görüntüyü saatlerce tutun. Böylece, monitörünüzün fosfor tabakasında oluşacak zedelenme sonucu, monitorünüz kapalı iken bile o görüntünün siluetini görebilirsiniz.

Bilgisayarınızın fişini topraksız bir prize takın. Aynı prizden diğer elektronik cihazların da güç sağlaması, bilgisayarınıza giden akımda hoş değişiklikler yapacaktır.

Küçük kardesinizin veya çocuğunuzun bilgisayarınızın disket sürücüsüne bozuk para ve benzeri şeyleri sokmasına aldırmayın. Bilgisayarınızın içinde birikecek bozuk paralar, ona tasarruf alışkanlığı, bilgisayar tamircinize de para kazandıracaktır.

Eğer modem kartı, ses kartı ve benzeri kartları çok sık takip çıkartıyorsanız, her seferinde bilgisayarınızın kasasındaki o vidaları açmak büyük dert haline gelebilir. :)Hele bir de yildiz tornavidaniz yoksa, bu iş bir eziyet halini alabilir. Bu kadar uğrasacağınıza, birakın bilgisayarınızın kasası sürekli açık kalsın. Annenize de söyleyin, sehpanın tozunu alırken bilgisayarınızın devrelerine de bir el atsın.

Tüm bunlari yaptığınız halde, bilgisayarınız hala çalışmakta ısrar ediyorsa, en etkili ve son çare olarak kaldiırıp pencereden atabilirsiniz.

Sevgiler.....

88
FIKRALAR / Ynt: Komik İsimler
« : 03 Aralık 2006, 11:25:43 »
Sakin Zeytin
Sanayi Horoz
Satilmis Bostan
Satilmis Dönekoglu
Satilmis Portakal
Sehriye Pilav
Sezer Yan
Süleyman Pekyumurta
Seyma Boynuinceoglu
Ümit Var
Yagmur Sagnak

89
« : 03 Aralık 2006, 11:25:21 »
Kadir Killi
Kaymak Bal
Keklik Aslan
Kibar Deli
Kibar Zorba
Kurtis Sisko
Masallah Akgün
Muhterem Ögretmen
Muhlis Dünyagülmez
Mukaddes Çalisye
Nazim Enginar
Oktay Dolmasever
Öznur Palavraci
Parla Yan
Petek Balci
Sabit Yürürdurmaz

90
« : 03 Aralık 2006, 11:25:03 »
Dishekimi Oya Bilir
Edenbulur Yilmaz
Engin Nar
Fatma Donukara
Güçlü Kuvvetli
Güler Güler
Gülhanim Ellergezer
Haci Sarkinti
Hakki Kisa adam
Halim Harap
Hayati Kopya
Herkül Demirtas
Huriye Delergeçer
Incil Tevrat
Insaf Yildirim
Jandarma Kizkaçiran

91
FIKRALAR / Komik İsimler
« : 03 Aralık 2006, 11:24:14 »
Abdülhalim Pirasa
Ahmet Mehmet Veli
Ari Balci
Ates Barut
Avukat Güven Kurtul
Ayse Donsuz
Ayse Yediçocuklu
Bora Sagnak
Cemal Pasa
Cevdet Becerir
Çetin Ceviz
Cömert Varlik

92
SARHOŞ / Kimse Yok mu?
« : 03 Aralık 2006, 11:22:27 »
adamın biri zil zurna sarhoştur. meyhaneden eve gelirken bir belediyenin açtığıçukura düşer. bağırır etrafta kimse yokmu diye. kimseden sel alamaz. sabah namazına giden hoca bu baırmaları duyar ve çukurun başına gelir bakarki aşağıra bir adam leş gibi içki kokuyor.seni bir şartla kurtarırım der bundan sonra içki içmeyeceksin. adam düşünür düşünür tekrar bağırmaya başlar başka kimse yokmu başka kimse yokmu.

93
FIKRALAR / Ynt: Espiriler
« : 03 Aralık 2006, 11:18:48 »
Çek kopyanın hasını, çekme karne yasini.

94
« : 03 Aralık 2006, 11:18:31 »
Paraya para demezdi, çünkü "R" leri söyleyemezdi.

95
« : 03 Aralık 2006, 11:18:01 »
Soru: Osmanlı Viyana'yı 3. kez neden kuşatamadı?
Cevap: Çünkü atacak kus kalmadı.

96
« : 03 Aralık 2006, 11:17:42 »
Alfa Romeo gitti yaşasın Beta Jülyet!

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37