İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Quadriceps

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12
109
CHAKALL 2-2 MAS
MAS       0-1 CHAKALL

TEBRİKLER KARDEŞİM ÇOK GÜZEL İKİ OYUNDU

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM...

Tebrikler chakall kardesim

mas kardesim valla üzdün beni aslında ben sizin finalde karsılasmanızı isterdim erken finalleri sevmiyorum  >:(

neyse 5. turnuvada görüşmek üzere

chakall kardesimi tekrar tebrik ederim ancak mas i da tebrik ederim buraya kadar geldi benden daha basarılı ehuhe  ;D

110
s.a arkadaşlar  inanılmaz heyecanlı iki maçtan sona gülen taraf ben oldum zlatan çok kontrollü bi rakip harbiden zor gecti maçlarımız ikimizinde kalecilerinin birer hatası sonucu: ortaya bu sonuçlar çıktı  ;)

ZLATAN 1 - 1  DARK

DARK  2 - 1 ZLATAN

Tebrikler dark

111
5. turnuva ne zaman yapılcak ya elendim içime sindiremiyorum off  böle izlemek zor geliyor  bu arada favorim chakall oldu :D son yaptığımız maçtan sonra onun bileğini bükecek oyuncu ile henüz oynamadım :) zlatan da fena degil ancak sunu söliim 3. turnuvayı inceledim zlatan beni şaşırtan sonuçlar almış.  ??? ??? ??? ilginç

112
arkadaslar kendi grubum diye demiyorum ama sanki en guzel grup c grubu gibi baksanıza eşit bir grup olmuş puanlar cok yakın :)

113
4. PES 4 TURNUVAMIZ / SOHBET YERİ
« : 22 Şubat 2007, 00:10:52 »
Bencede grup olması ve uefa ya göre elemelerin ve eşleşmelerin olması cok güzel ben elendim ama büyük zevkle grupları takip ediyorum.

114
tebrikler chakkal

bu arada hala iddia ediyorum final

Zlatan vs. Chakkal

olacak :)

115
Tüm tur atlayan arkadaşları tebrik ederim ufuq ve ben ilk kez katılıyoruz turnuvaya hani ne olursa olsun havasına bile alışamadık zaten ufuq pes4 oynamayalı cok olmuştu ama 2. turnuvada (yani 5. oluyor bizim için 2. :D ) daha iyi olacağız Herkese final müsabkalarında başarılar arkadaşlar hakeden kazansın önümüzdeki maçlara bakıcaz ehuhehe

116
GANYAN78 : 7     UFHUQ : 0

UFHUQ  :  0   GANYAN78 : 3

tanıştığıma memnun oldum  :) ilerki maçlarda başarılar dilerim...

ulen ufuq bari seref sayisini atsaydin :)

117
c grubunun son maçlarını tamamladık

zlatan 2-1 quadriceps
quadriceps 1-2 zlatan

bu sonuçla ultrahüseyin kardeşimin tur atlamasına vesile oldum.Körfez birliği olarak gümbür gümbür,emin adımlarla geliyoruz.:)))

C Grubu
1.zlatan   13
2.ultrahüseyin   9
3.quadriceps 7
4.emo 5

YAZIK OLMUŞ Quadriceps Kardeş yaw

tebrikler zlatan ve hüseyin  :D

Sorma yazık oldu neyse olsun 2 turnuvada final oynayabilirim zlatan ı çözemedim acıkcası bu ondan yenildim yani pozisyon zenginliği yoktu maclarımızda zaten skorlardan belli 2 mizde kontrollu oynadık ama zlatan benden daha iyi oynadı yani özellikle 2. macında cok kontrolluydu acık vermemek için cok cabaladı kutluyorum kendisi hep böyle oynasın ;) Mas inş. sen cıkarsın kardeşim.

118
zlatan ve ultrahüseyini tebrik ederim

favorim  yok ama bence

zlatan ve chakkall final oynar..

zlatanda bu savunma varken :)

119
c Grubu Mac Sonucu

Emo 3 - 3 Quadriceps

Quadriceps 5 - 1 Emo

emo arkadaşımı kutlarım

120
Birtazdan zlatan la mac yapcaz sonucları bildirim