İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Quadriceps

Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12
61
daywalker

2 macıda alır behcet i tanımıyorum ama  daywalker iyi oyuncu :)

2 sinede başarılar.

62
Halil 1 - 3 Quadriceps

Quadriceps 0 - 0 Halil

Halil arkadaşımla 2 güzel maç yaptık ancak kendisi sadece kanattan gelip orta acarak gol atmayı tercih ettiği için 90 dakikanın 70 i halil arkadaşımın peşinden kanatta koşmakla harcadım acıkcası 2. oyunda cok sıkıldım bitsede kurtulsam dediğim de oldu  :(

tebrik ederim Quadriceps

Teşekkürederim :D  Herkese başarılar maçlarında yeni pes4 turnuvamızda gelmiş ohh inş. brezilya cıkar bana :D

64
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / SOHBET YERİ
« : 22 Mart 2007, 22:31:51 »
Anaaa chakall ın yerine girmiştim adamı liderlikten ettik :D ama o hafta hükmen yenik sayıldım :)

65
Daywalkerx 1-0 Dark

Dark 0-3 Daywalker

Yılmaz la yaptığımız ilk maçta birsürü atak yaptı ve %100 lük goller kaçırdı.Kaçırınca da 1 tane gol attım ve balık da olsa kazandım.İkinci maçta ise ilk dakikalarda golü buldum.Daha sonra yine atak bombardımanına tuttu beni, kontra ataklardan bulduğum gollerle 3-0 bitti maç.

Bu arada Günal'la da bir kaç kez friendly maç yaptık.Çok iyi adam kaçırıyor ve atak yapıyor ama defansta kötü hatalar yapıyor ve kontra ataktan gol yiyor.Bi de topları iyi kapabilse tam süper olacak :D

Tebrikler erol kardeş valla haklısın birde top kapabilsem süper olcak ama kapamıyorum :) bu arada 6 puanıda kapmışsın :)

66
Halil 1 - 3 Quadriceps

Quadriceps 0 - 0 Halil

Halil arkadaşımla 2 güzel maç yaptık ancak kendisi sadece kanattan gelip orta acarak gol atmayı tercih ettiği için 90 dakikanın 70 i halil arkadaşımın peşinden kanatta koşmakla harcadım acıkcası 2. oyunda cok sıkıldım bitsede kurtulsam dediğim de oldu  :(

67
rdgnblt neden hamaciden cıktın mac yapcaktık :(

68
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / Turnuvadan çekilenler
« : 20 Mart 2007, 20:08:19 »
bakiim bi :D

annaa hakkaten girmişim hatta gecen hafta hukmen yenilmişim ama sen niye gittin hamaciden yaa :( mac yapcaktık

69
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / Turnuvadan çekilenler
« : 20 Mart 2007, 17:56:01 »
ya arkadaşlar ben şimdi chakall ın yerine bu lige girdim mi girmedim mi ? Buna bir acıklık getirelim artık  ;D

70
sagolun arkadaşlar ;)  o.lyon lu kardeste cok güzel oynadı onuda tebrk ediyorum.

Saolasın halo kardes kalan maçlarında başarılar. Belki daha iyi bir takımla tekrar karşılaşırız.

71
2. WE 8 TURNUVAMIZ / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 17 Mart 2007, 15:41:38 »
yaptırcam da we 8 yok :(

72
chelsea 2- 0 O.Lyon

O.Lyon 1 - 0 Chelsea

Haloya kalan maçlarında başarılar dilerim.

Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12