İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sinyordemir

409
FFC 327 / KAYITLAR BURADAN
« : 23 Temmuz 2007, 20:37:06 »
Hamza Tilkiye kızma lütfen belki son anda kaçırdığı için bahane ediyo olabilir ama bu msn adreslerini yazmayanlar gerçektende kurallara uymuyorlar eğer burası Türkiye'nin en büyük oyun sitesi olmasına adım adım ilerliyorsa belli kurallara uyulması gerekir..Saygılarımla
katılıyorum sana barut. hem ben bunu bahane etmiyorum. ben adam gibi kayıt yapayım dedim yemin ediyorum ilk başta aklıma geldi sadece nickmi yazsamki diye sonra düşündüm ben hayatımda hiçbi zaman böyle düzensiz kayıt yapmadım bundada adam gibi kayıt yapayım dedim sonra bi baktım benden önce biri sadece nickini yazarak kayıt yapmış sonra ben bunları yazınca ediltedi mesajını msnide yazdı sonra bi baktım toplam 3 kişi böyle düzensiz kayıt yapmış

410
« : 23 Temmuz 2007, 20:35:13 »
ya tilki gelir gelmez sitede huzursuzluk çıkarıyosun yaa >:(
boş boğazlılık yapma senin bana gareizn olduğunu bütün fifa alemi duydu sitede neredeyse herkesle tartışmaya girdin sana cevap vermeyeceğim bundan sonra

411
« : 23 Temmuz 2007, 20:34:28 »
turnuvadan çekiliyorum tilki . gel oyna benim yerime . 1-2 saniye farkla yedek kayit oldun diye msn adreslerini yazmayanlarin kaydini geçersiz klp turnuvaya dahil olmak istiyorsn . bunu çok istiyorsan sana yerimi veriyorum . kuralari da sen çek
hamza abi ne zaman böle bi olay olsa hep bu şekilde davranıyon ben burda senle ciddi bi konuda medeni bi şekilde tartışmaya çalışıyorum ama sen böyle yaparak kolaya kaçıyosun. kayıt topicinin ilk mesajını dikkatlice okurmusun nick ve msn diyo

412
« : 23 Temmuz 2007, 20:32:28 »
ne biçim iş anlamadım adam msn yazmadan kayıt yapıyo biz enayi gibi msn yazmak için uğraşıyoz sitenin kuralı var yasası var yaw hamza sende bunlara göz yumuyon bende kuralmı çiğneyeyim illaki

;D tilki sakin ol biraz . 12 kişilik yapalim istersen . adam msn adresini yazmadi diye atayim mi turnuvadan
ayrıca evet msn adresini yazmadı diye at turnuvadan bi daha adam gibi kayıt yapsınlar

413
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / paris hiltonun msn adresi
« : 23 Temmuz 2007, 20:31:28 »
 ;D

414
« : 23 Temmuz 2007, 20:30:18 »
ayrıca korsan06 kardeşimizde zamanında bu msn yazmayanlara çok kızmıştı ve msn adresini yazmayanların kayıtlarını geçersiz saymıştı.

şuna bakın yaw 8 kişinin kaydı var benden önce ve bunlardan 3 tanesinde msnyok bu 3 kişiden 1 taneside ben bunları yazınca hemen editledi mesajını msni yazdı eğer bende msn yazmasam 8. kayıt olabilirdim adam gibi kayt yapim dedim geride kaldım

415
« : 23 Temmuz 2007, 20:29:03 »
ne biçim iş anlamadım adam msn yazmadan kayıt yapıyo biz enayi gibi msn yazmak için uğraşıyoz sitenin kuralı var yasası var yaw hamza sende bunlara göz yumuyon bende kuralmı çiğneyeyim illaki

;D tilki sakin ol biraz . 12 kişilik yapalim istersen . adam msn adresini yazmadi diye atayim mi turnuvadan
yaw hamza abi sitede kural var dimi kurallarıda zaten sen koyuyon kendi kuralların bunlar eğer bunlara sen uymuyosan kimse uymaz lütfen duyarlı ol plssss

416
« : 23 Temmuz 2007, 20:26:47 »

417
« : 23 Temmuz 2007, 20:25:47 »
ya hamza bişey dicem

kayıt yaptırmak için msn adresi yazmak gerekmiyomu milley hep msn yazmadan kayıt olmuş biz enayimiyizde msn adresimizi yazarak zaman kaybediyoz msn adresini yazmayanların kayıtlarının kabul edilmemesini talep ediyorum !!!!!

418
« : 23 Temmuz 2007, 20:24:54 »
hay....

salise farkla kaçtı aq

419
« : 23 Temmuz 2007, 20:24:29 »

420
OMFFC 147 / YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ ve MAÇ SONUÇLARI
« : 17 Temmuz 2007, 22:06:24 »
rakibi olmayan varsa 1. yedeğim ve beklemedeyim msndeyim ;)