İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sinyordemir

745
SHAKTAR 4 - 5 REAL MADRİD

Ellerine sağlik gürkan kardeşim . son derece zevkli bir müsabaka oldu gerçekten . keşke seninle normal şartlar altinda eşleşseydik ! takımda 70 'in üstünde futbolcu yoktu nerdeyse . çekmiş olduğun tüm şutlari kalecim içine aldi . kaleci degajlarinin hepsi defansimin yavaşlığı yüzünden mutlak gol pozisyonlarina dönüştü . tüm bunlara rağmen skor olarak takımımı ezdirmedim ve 90.dakikaya kadar beraberliği kovaladim fakat olmadi malesef . sağlik olsun diyelim . her ne olursa olsun sende oldukça güzel mücadele ettin . tebrik ederim !

takımının zayıf olması seni baya bi zorladı hamza abi. ama benim yediğim gollerde çok acayip gollerdi birinde kale boştu birinde defans mallık etti ama senin kalecide çok kötüymüş yaw

746
HER TELDEN DUYURULAR / OOO ARTIK FENERBAHÇELİ...
« : 06 Haziran 2007, 16:45:35 »
NEDEN KISKANIYOSUNUZ SİZ BÖLE YILDIZ TRANSFER YAPIN SİZDE HER YERE TOPİC AÇIN.

BEKELYİN BİRAZDAN BENDE Bİ YERE TOPİC AÇAYIM AZ OLMUŞ BUNLAR

747
FİFA 07 MEYDAN OKUMA MEKANI..! / CEMALAKKO vs. LAMPARDGS ..!
« : 06 Haziran 2007, 16:42:50 »
BAKALIM SON MAÇI KİM ALACAK

748
« : 06 Haziran 2007, 12:49:54 »
CEMAL UNUTMADA Bİ ARA İKİMİZ BÖLE KAPIŞALIM ;)

HER TÜRLÜÜÜÜ.!!!!
  :-*                 
perşembe akşamı kapışalım ;) yada cuma ;)

749
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / Carlos artık F.Bahçeli
« : 06 Haziran 2007, 12:49:04 »
ADNAN POLAT GEÇEN SENE FENERBAHÇE CARLOSUN ANCAK POSTERİNİ ALIR DEMİŞTİ.
BU TRANSFERDEN SONRA NE DİYECEK MERAK EDİYORUM

CARLOSUN FORMALARI SATIŞA ÇIKTI ADNAN POLAT Bİ TANE ALSINDA FORMADAKİ LACİVERT RENKLERİ KIRMIZIYA BOYAYIP ODASINA ASSIN !!!

750
« : 06 Haziran 2007, 12:47:28 »
CEMAL UNUTMADA Bİ ARA İKİMİZ BÖLE KAPIŞALIM ;)

751
« : 06 Haziran 2007, 12:46:43 »
LAMPARD İLK 2 MAÇI ALIR HALLEDER !!!

752
PERŞEMBE SON GÜN OYNANAMYAN MAÇLARDA SİTEDE EN ÇOK ONLİNE GÖRDÜĞÜMÜ ÜST TURA ÇIKARICAM YADA KURA İLE BELİRLEYECEĞİM YADA YEDEK ALACAĞIM

SONRA BANA İTİRAZ ETMEYİN RAKİBİ OLMAYANLAR BİLDİRMEMİŞ DAHA.

BAZI KİŞİLERİN BİRÇOK TURNUVAYA KATILIP MAÇ YAPMAMASI DİKKATİMİ ÇEKTİ ONLARI Bİ DAHA TURNUVAYA FALAN ALINMAYACAK !!!

753
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / OYUNSİTENİZ EN İYİ 10 LİSTESİ
« : 06 Haziran 2007, 12:36:30 »
Cemalle harun arasinda bir maç oynansin bence kazanan birinci olsun şimdilik

abi ne gerek var bu turnuva değilki berki 3. sıradaki şampıyon olcak daha çok puan alcak onalrın 1 paunı yüzünden 1.liği gitcek hiç belli olmaz kalsın bence

yok yani diyoki hamza

ikisi maç yapsın puan almasın ama 1. sırada olsun dio ;D
yaw ne gerek varki euro 2008 bitmek üzere o bitince eşitlik bozulacak

754
REAL MADRİD 5-4 SHAKTAR DONETSK

755
İYİ OLMUŞ GİBİ AMA BİRAZ DAHA BEKLESEYDİN ÖYLE DEĞİŞTİRSEYDİN DAHA İYİ OLURDU HAMZA YAW

neden bekleyeyim ki biraz daha
örneğin bi ü.d.t.y olmak isteyen biri 7.500 mesajı nasıl yazsın hemen 2008 yılında uygulansın bence bunlar

sitemizde mesaj yazmak oldukça kolay bana kalırsa . bir üye istediği takdirde biraz gayret ederek en geç 1 haftada 20.000 mesaj yazip yöneticilik başvurusunda dahi bulunabilir
hamza tamamda oyunsiteniz haricinde dış dünya var bide insan sırf internetle ilgilenemezki biz burada napıp edip 20000 mesaj yazmak için uğraşmıyoz eğlenmek için buradayız bence abartmışsın mesaj sayılarını

756
hamza abi dalgamı geçiyosun 2 saattir bekliyom geldiğin yok !!!!