İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sinyordemir

469
saolun beyler

470
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / KAYIT YERİ & DAVETLİ LİSTESİ
« : 18 Haziran 2007, 12:16:22 »
Hamza Kardeşim katıLamayacakların birinin yerine Ben KatıLsam OluR Mu_?

# nadir_piero
# nadir_piero@w.cn

eleme müsabakalari esnasinda yarişmacilarimizla en ufak bir polemiğe bile girmeyeceğine dair bana buradan söz veriyorsan katilabilirsin kardeşim ..!

HAMZA ABİ ONU ALIRSAN BEN GİRMEYECEĞİM !!! BAŞKADA BİŞEY DEMİYORUM. O KADAR ŞEYDEN SONRA DAHADA ALIYORSUN YA !!!

471
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / SOHBET YERİ
« : 18 Haziran 2007, 10:44:03 »
başarılar

472
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / KAYIT YERİ & DAVETLİ LİSTESİ
« : 18 Haziran 2007, 10:43:45 »
MASUMTİLKİ
gurkandemir511@hotmail.com

KABUL EDİYORUM. KANBERSİZ DÜĞÜN OLURMU :D

473
cemalide ben yenmiştim koymadı imzayı

böyle kaypaklar girmesin düellolara erkeklik yok böylelerinde.

bu sitedede erkek olmayanlara yer yok zati

sözünü tutmadı bizde söz senettir söz namustur sözünü tutmayan şerefsizdir namussuzdur.

madem yenilince imza koymayacaksınız neden giriyosunuz
herşey tıpa meselesi kardeşim tıpası geniş olan tıpası yiyen girer düelloya yenilincede erkek gibi koyar imzasını tıpa yetmiyo bunların

474
KENDİ ÇALIŞMALARIMIZ / WALLPAPERS ****İSTEK ALINIR****
« : 16 Haziran 2007, 11:31:10 »
CEMİL SENDEN Bİ İSTİRHAMIM OLACAK. BANA ŞÖYLE Bİ WALLPAPER YAPARMISIN.

SİYAH Bİ FON ÜZERİNE BEYAZ YAZIYLA ŞEYH EDEBALİNİN OSMAN GAZİYE NASİHATI OLACAK. YANINDADA OSMAN GAZİNİN VE 2. ABDÜLHAMİTİN TUĞRASI OLACAK. TUĞRALARIN ALTINDA İSE OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN VE TÜRKİYENİN BAYRAĞI OLACAK.

ŞEYH EDEBALİNİN NASIHATINI GOOGLEDEN BULABİLİRSİN İSTERSEN BEN MSNDEN GÖNDEREYİM SANA.

TUĞRALARIDA GOOGLEDEN BULABİLİRSİN BULAMAZSAN BEN GÖNDEREBİLİRİM YİNE. BAYRAKLARIDA BULAMAZSAN GÖNDEREYİM

475
herkese başarılar

476
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / KAYITLAR BURAYA ..!
« : 16 Haziran 2007, 11:26:39 »
basarilar

478
HAMZA ABİ BAŞLATALIM ARTIK KAYITLARI
kardeşim havada bulut sen temmuza kadar bu turnuvayı unut ;)

479
HER TELDEN DUYURULAR / Bİ SÜRE FREE TAKILACAM ;)
« : 13 Haziran 2007, 18:00:01 »
MERHABA ARKADAŞLAR. HAYASIZCA Bİ KÜFÜR ETMİŞTİM VE AKABİNDE 2 GÜNLÜK BANLANMIŞTIM. BANIM AZ ÖNCE AÇILDI. HAMZA ABİYLE KONUŞTUK VE BİRAZ DİNLEMEM GEREKTİĞİNİ ANLATTIM HAMZA ABİYE. Bİ SÜRE İÇİN SİTEDEKİ RÜTBEMİN ALINMASINI RİCA ETTİM. HAMZA ABİDE SAOLSUN UYGUN GÖRDÜ VE KABUL ETTİ. 1 AY FALAN SİTEDE FREE TAKILCAM. NORMAL ÜYE OLARAK KALCAM. SİZİNLE DAHA İÇ İÇE OLARAK NORMAL ÜYENİN YÖNETİCİLERDEN NELER BEKLEDİĞİNİ, NASIL MUAMELE GÖRDÜĞÜNÜ VE NASIL MUAMELE GÖRMEK İSTEDİĞİNİ DAHA İYİ ANLAYACAĞIM. BÖYLECE ESKİ GÖREVİME GERİ DÖNDÜĞÜMDE SİZLERE DAHA İYİ HİZMET SUNACAĞIM.

amma ciddiye alıyon be gürkan :D
SENDE AMMA CIVIKLIK YAPIYON BE ENES >:(

Bİ KEREDE CİDDİYE ALIN BİŞEYİ

480
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / Bİ SÜRE FREE TAKILACAM ;)
« : 13 Haziran 2007, 14:02:45 »
ok masum kardeş

bu arada apo imzan müthiş ;D ;D
apo senle bi düello yapak bide ben koyayım sana ;D yetmezse bi iki kişi daha bulim iyi koyan onlarda koysun çenen kapansın ;D