İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ultrahuseyin

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
25
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / SOHBET YERİ
« : 04 Nisan 2007, 16:53:51 »
200.
175
150 ve 100  olsun o zaman?????????

26
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / SOHBET YERİ
« : 03 Nisan 2007, 23:33:03 »
ERDOĞAN LİGİN +REPİ NE OLACAK...
ÇÜNKÜ EN ZOR O...EN UZUN SOLUKLUDA O...
İLK 3 E VERİLMELİ HATTA 4. DE ALABİLİR BENCE...
1.-100
2.-75
3.-50
4.-25   ?   ?    ?    ? 
sizce ne olmalı...bence böyle iyi olur..

27
erdoğan 2-3 zlatan
zlatan 2-1 erdoğan

eeeet en çok korktuğum maçı atlattım ii bi şekilde :D erdoan kardeşimle 2 güsel maç yaptık...güsel oyunundan dolayı erdoğanı tebrik ediyorum we onu şampiyonluk mücadelesinden uzaklaştırıyorum  :P ;D :D şampiyonluğa emin adımlarla gidiyorum  :) herkese başarılar arkadaşlar  ;)

demiştim erman sana senin ordoganın sansına sansın sökmüyodur..gndüzde söledim 1 alırsın 2 alırsın sora böle tepetaklak olursun die erdogana..ya  oynayan hakeden almıs..sampionlukta cok co k avantajlısın kardeşim..basarılöar kalan maclarda

28
WALLA BU ERDOGAN NE KADAR SANSLI ARKADASLAR..HEP SANSLA GÖTÜRÜYO İŞİ YAWW..İLK MAC 3-0 ALDI ASLA MACIN HAKKI O DEİLDİ..COK KACIRDIM ERDODA KACIRDI AMA HANGİ GOLÜ BİLEREK ATTI SÖLESİN..1. GOL ARKASI DÖNÜK ZLATAN RASTGELE VURDU İLK YARININ SONUNDA..2. GOL KAYMADAN BAL PENALTI..3. GOL KARAMBOL HAVA TOPU BİLİNCLİ ORTADA YOKTU..HERHANGİ BİYERDEN SEKEN TOPA LARSON VURDU...
İKİNCİ MACTA RAHAT OLDUGUMDAN CIKMADAN ERDONUN SAHADA OYNAYALIM DEDİM ..DAHA 4 DAKKADA ÖNE GECTİM ..COK POZİSYON HARCADIM AMA ERDONUN SANSI UNUTMAYALIM TABİ..80DE KONTRADAN ATTI..
yinede tebrikler.ama erdogan sen bu işi götüremezsin..böle bir yenersin iki yenersin 3 te tepeteklek olursun walla. ;D :D
bnde ligde sana cok güveniyodum..zlatanın sana deil sansına sökmüyodur sansı :-* ;D :D

29
WALLA KARDEŞİM BENM İLK GN SABAH TAKILDIGIM DERSLER VARDI..HUKUK VE TEML BLGİ TEKNOLOJİLERİ(blgisayr)
VALLA HUKUKTA YASALARI KENDİ MANTIGIMA GÖRE UYARLADIM DESEM YERİDİR..OKUDUM BÖLE OLMALIDIR DEDİM YAPTIM..HERKES BİLGİSAYAR VE HUKUKTAN GECMŞ BN ONLARDAN KALIOM YAA...BİLLGİSAYARDA KRİTİK YA,BEN SADECE BU MERETTE İİ PES OYNARIM ÖBÜR SEYLERİ PEK BİLMEM..(kacırdıgım sorunun biri şöledi:ekranın cözünürlük ayarlarının yapıldıgı seyi sordu..bende ya görünüm ya ayarlar dedim ama görünümü işaretledim..evde baslata tıkladıgım an yıkıldım belki o soruyla kalıcam die)
ÖGLEDEN SORA 2.SINIF DERSLERİNDEN MUHA.UYG  TİCRT.HUKK  KAMU MALYSİNDEN GİRDİM..BUNLARIDA MANTIKLA CÖZDÜM...

PAZAR İĞRENCTİ..YÖNTM VE ORGANZSYOM..İSTATİSTİK..İKTİSAT TEORİSİ..ATTRK İLKLRİ VE  İNK TARİHİ....BUNLAR YAKARSA YAKAR BENİ....
not:hangi gün hangi ders oldugunu bilmiyodum..sabah birden hukuk ve bilgisayarı görünce  sasırdım ;D ;D

30
İŞTEEEEEEE  ZAAAFFFFEEEEERRRRRR...
İŞTEEEEEEE  AZMİN GÜÜÜCÜÜÜÜÜÜ....

EVT KÖTÜ BASLAMISTIM GRUBA..RAKİPLERİMİN PUAN VERMEDİĞİ ALMANYAYA EVİMDE COCUKCA 2 PUAN VERDİM..İŞ BEHCETİN MACLARINA KALMISTI EGER FRANSA BERABERLİK ALSA BANA DA DEPLASMANDA BERABERLİK YETECEKTİ..AMA BEHCET EVİNDE ONLARI YENMİŞTİ..TAKİ  KARSINA TEK KALE OYNAYAN 5-6 NET POZİSYON KACIRAN SENEGAL GELENE KADAR..(teknik kapasite az oldugunda 1 tanesi gol oldu)

VE İŞ BENİM SAHAMA KALDI..ZATEN BEHCET MORALMAN SIFIR CIKTI GARANTİ ELENİCEM  DİYEREK CIKMISTI MACA..2 Cİ DAKİKADA GOLÜM GELDİ,HEMEN ARDINDAN BİDE DİREKTEN DÖNDÜ..BEHCET ARKADASIM ISRARLARIMA RAGMEN GEREK YOK DEDİ CIKTIK..
 SENAGAL:1  PORTEKİZ:0
PORTEKZ:0  SENEGAL:1

31
hüseyen sana güveniyorum kardeşim.
her iki maçıda alacan inanıom ben sana
zaten erdoğanı sil şampıonluk yarışından ben ona son haftada çölme takacam ;D
diğer maçlar içinde sana kalmış bişey oyna kazan ve şampıon ol ;D

eywallah hagi

32
ARKADAŞLAR BİRAZ HIZLI GİDİONUZ GİBİ GELDİ BANA
1 GÜN UZATIN SÜREYİ NE OLUCAK YANİ
ZOR Bİ SINAV HAFTASINA GİRDİM ANCA GELDİM 1 GÜN UZATIN LÜTFEN  ;)

harbi katılıyorum sana kardeşim ben 2 haftadır 2 gün gec yaptım lig macımı rakipleri bekledik..ama bugün full bostum yaparım diodum 1 gn uzar die..bi baktım ceyrek finaller eslesilmiş..zaten takımlar sansa gelio..senegalle portekiz deplasmanındaki macımı yapmak istiodum..kendim elenmek istiodum en azından

33
DARK SINAV NASILDI KARDEŞ..BEN KİTAPLARI BİLE ALMADAN GİRDİĞİM HALDE..3-4 DERS İİYDİ..AGA O İSTATİSTİK NE YAWW ARAPCA GİBİ GELDİ WALLA ??? >:(

34
tebrikler ;)
Mehmetsen 0-3 Daywalkerx

Daywalkerx 4-0 Mehmetsen
tüm tebrik eden arkadaşlar saolun ;D

yaw illa bi hücum futbolu oynuyoz kardeşim.
biz bu oyunu ne için oynuyoz zevk için.yanii zevk almak için çok çok hücum yapmalıyız. ;D
ama benimgibi yaparsanız böyle fark yersiniz. :'( nedeni de sadece benim takımım sahaya hücumu düşünerek başladığı için ;D
bide şu var arkadaşar yaw ben madem hücum futbolu oynuyom  defansım da zayıf bunu hepiniz blionuz ve buna rağmen halaa defansa çok önem veriyonuz.
arkadaşlar benle yaparken sizde hücum futbolu oynayın.
zaten öyle de yenersinz böylede ;D ;D ;D
(serkan ve erdoğan )hariç :D

hücum futbolu güzeldir kardeşim bende genelde 3 savunma oynuyorum..ama herseyi tadında yapmak lazım..yani öle 4-5 adamı rakip cezasahaya yıkıp 3-4 defans adamını senin ceza sahana yıkıp orta sahada 2 adam bırakmak mantıklı bir taktik deil gibi gelio bana..saygı duyuyorum senin görüsündür..ama senin zevk anlayısın deişik o zaman..cnkü sen cok gol olursa ii diorsun..elbette iyi ama iyi bir savunma yapmakta,takım halinde bişeler yapmaya calısmakta güzel..senin gibi oyunda durmadan bos goller olacak adam yok cnkü..aslında sen futbolcu olarak tam bir gercek takım taktiği ile cıkman gerek ;)
bence sende taktik muhabbetine fazla girme artık..bizde 5 savunma 4 ortasaha ile karsılastık ama onun görüşüdür die saygı duyduk..yapma böle hagi yaww ;D

35
OYUNSİTENİZ PES 4 WORLD CUP / B GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« : 01 Nisan 2007, 23:57:27 »
Portekiz 3-2 Fransa

2-0dan maç böle werilir :'( matrix gibi oyun oynadık barthez topları öle bi yedi ki.......

yaw yaktın be ali kardeş ;D :D adam bari berabere kalır yawww..

36
beyler geldim ohh  be sınav derdi çıktı aklımdan...össyi kazanamayacagım içiin onu saymıom ;D
behcet birazdan yatıcam acayip halsizim ..yarın kacta müsaitsin..ben tüm gün evde olacagım...ilk senn sahadakini yapalım puan durumuna göre son macı yapmayız...

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20