İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ultrahuseyin

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
85
s.a arkadaşlar ne tesadüftürki 3.kez ultrahüseyinle karşılaşıyorum  ;) hüseyin pazar günü maçlarımızı yapalım tabi bu takılma sorunu ne olacak onuda bilemiyorum bu da benim şanssızlığım o kadar adam  var bana sen düşüyosun :( nasıl yapcaz bilemiorum ???

ok  yarın aksam beklicem seni kardeş

86
tesekkür ederim arkadaslar..

87
SKOR TAHMİN & İDDİA / ONÜÇ - GANYAN78[FİNAL]
« : 15 Mart 2007, 01:25:00 »
onüç kodlu arkadasımın nasıl oynadıgını bilmiyorum..ama ganyan alır bencede..hadi mete göster kendini kardeşim..

88
saolun hamza ve ganyan kardesim...
ganyan yakındır sendende böle bir basarı..
güveniorum sana cok..

89
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / SOHBET YERİ
« : 14 Mart 2007, 23:37:08 »
mehmetsen kardeşim puan durumunu editleyebilirmisin

hagi  gercekten kardeşim merak  edioruz 2 haftadır  durumları..sana zahmet  yaparsan seviniriz..

90
OYUNSİTENİZ PES 4 EURO CUP / D GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« : 14 Mart 2007, 23:35:54 »
onur kardeşim cok uykum var demiştin belli oluo yanlıs yere yazmışsın behcete A grubuna yazmıssın.. ;D  canın saolsun ben düzeltivereyim dedim..belki behcet bakar die..

behcet onur ne  zaman  müsaitsin die  soruo ;D

91
OYUNSİTENİZ PES 4 EURO CUP / D GRUBU VE MAÇ SONUÇLARI
« : 14 Mart 2007, 23:33:01 »
eywallah onur kardeşim..sende ii oynuyosun biraz daha geliştirirsen kendini dahada iyi olacak merak etme..11-0 ise tacsız ertelemeleriyle ünlüya ;D hadi dedim sadece o ooynarsada oynasın ama bitsin macımız..behcette girior ama nadiren..
tacsız kardeşim biraz daha maclarına önem ver lütfen..ikinizide online gördüğümde hemen sölüorum size yapın die..onur hemen girio hamachiye sen daha baya msnde kalıosun pcde..zaten zlatanlada böle bir durumlar olmustu senin..cuma gecesi, son bu arada onur kardeşim sormussun ya..

92
SKOR TAHMİN & İDDİA / ERDOĞAN - GANYAN78
« : 14 Mart 2007, 23:12:41 »
selam hüseyin  :) şuan çalışıyorum yarın gece yaparız yine sabaha kadar geçen senden sonra darkla devam ettik maçlara 4.30 da bitirdik  ;D.inşallah takılma olmazsa güzel maçlar olur çünkü en son erdoğanla oynadığımda çok takılma oldu. 25.dk.'da 3-0 olmuştu saolsun erdoğan kabul etti bıraktık skoru da öyle yazdık(yoksa 10 olurdu :)).yarın görüşmek dileğiyle kendine iyi bak  :)

ok kardeşim..kolay gelsin..

93
SKOR TAHMİN & İDDİA / ERDOĞAN - GANYAN78
« : 14 Mart 2007, 22:57:30 »
DEĞERLİ YORUMLARINIZI VE SKOR TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUM

walla  bundan 2-3 hafta önce olsa banko erdo derdim ama..ganyan kardeşim kendini cok geliştirdi..eger kasma sorunu olmassa kritik maclar..ganyan kardeşimi rahat yeniodum önceden...ama hergece en az 6-7 mac yapmaya basladık..ve cok zorlu rakip haline geldi..artık sonuclar belli olmuo..gönlüm ganyandan yana ama erdoganda cok ii oyuncu..ikinizede basarılar arkadaslar..ii olan kazansın :P

94
SKOR TAHMİN & İDDİA / ERDOĞAN - ZLATAN
« : 14 Mart 2007, 22:49:40 »
zlatan 2
erdoğan 3

erdoğan 4
zlatan 2

erman kardeşimle güzel maçlar yaptık ve sonuçlar bu şekilde oluştu ellerine sağlık erman kardeşim

erdogan costun walla kardeşim...tebrikler umarım böle devam edersin...taki  benm maca kadar ;D ama mas falan alabilir krallıgı cnkü herkes herkese üstünlük saglayabilio iyi oynayan grup arasında..sadece biraz gününde olması gerek kişinin..

95
KING OF PES 4 / KRALA MEYDAN OKUMA MEKANI
« : 14 Mart 2007, 18:41:54 »
arkadaslar en sona yazın beni  tekrar ;D

BENCE HİÇ YAZILMA KARDEŞİM SONA RAKİBİN BEN OLACAM YANİ KABUSUN
;D ;D ;D ;D

kabusada kök söktürmeye basladık kardeşim..zorlanıopsun hepsinde host oldugun halde..bide tam konsantre olamıom  ben :P ;D

AMA KARDEŞİM SENİN BAĞLANTINDA KİMSE OYNAYAMIYO Kİ  ???
HEM BENİM BAĞLANTIDAN KİMSE ŞİKAYETÇİ OLMUYOR VE EMİNİMKİ SENDE EWİNDE OYNUYO GİBİ OYNUYOSUN BENLE OYNARKEN  ;D
TABİ YİNEDE UFAKTA OLSA Bİ YAVASLAMA OLABİLİR AMA BUNUN PEK OYUNUNU ETKİLEDİĞİNİ SANMIYORUM... ;) :D ;) :D

hele mac gelsin ikisindede host ol gene farketmez kardeş..her türlü yani..öle orta kafa yok artık sana.. ;D

96
KING OF PES 4 / KRALA MEYDAN OKUMA MEKANI
« : 14 Mart 2007, 14:56:57 »
arkadaslar en sona yazın beni  tekrar ;D

BENCE HİÇ YAZILMA KARDEŞİM SONA RAKİBİN BEN OLACAM YANİ KABUSUN
;D ;D ;D ;D

kabusada kök söktürmeye basladık kardeşim..zorlanıopsun hepsinde host oldugun halde..bide tam konsantre olamıom  ben :P ;D

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20