İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ultrahuseyin

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20
157

akyollu hamachideyim...seni bekliyorum...slm yazdım görmedin heralde belki buraya girersin..

158
ÖNCELİKLE MAC SKORUNU YAZAYIM..
DARK:4  ULTRAHUSEYİN:4(ve berkampın inanılmaz sanssızlıkları ;D)

NESE ARKADAŞLAR BENİM SAHAMDAKİ SKORU MERAK EDİYORSUNUZ HERALDE..İLK MAÇ ONU YAPIODUK..18 DAKİKA OYNADIK..1-0  ÖNDEYDİM..DARK ARKADAŞIM KASTIĞINI BELİRTİNCE ÇIKTIK..(tek sevindiğim nokta golün 1.dakikadaki kasmayla alakası olmayan ölü toptan gelmesi.dark kardeşimde onayladı golü..)DARK BU DURUMU SİTEYE SORALIM DEDİ..HEM YARIN MAKİNELERİ YENİ BAŞLATIP GİRERİZ FALAN DİYE ERTELEDİK YARINA BENİM SAHADAKİ MAÇI..

159
!!!!HERKESE BAŞARILAR DİLERİM!!!!

eyw.  erdogan  sanada  başarılar...yine  darkla  eşleşmişiz...3. turnuvanın rövanşı gibi oldu...herkese başarılar...

160
SKOR TAHMİN & İDDİA / ERDOĞAN - HALİL [5. VE 18. HAFTA]
« : 28 Şubat 2007, 16:29:59 »
erdogan evinde en az 4-5  farkla kazanır...deplasmanda zorda olsa alır bence.

161
SKOR TAHMİN & İDDİA / MAS - CHAKALL [5. VE 18. HAFTA]
« : 28 Şubat 2007, 16:28:08 »
evinde chakkal banko kazanır...deplasmanda kazanır büyük ihtimalle...

162
iki mactada banko zlatan......

163
BEYLER İSTİRHAM EDERİM LÜFTFEN ORTAMI GERMEYELİM DAHA UZATMAYIN VE BİRBİRİNİZE CEVAP VERMEYİN  :(

BU ARADA HARBIDEN DAARK BU TURNUVADADA SEN ŞAMPİYON OLDA 3 Ü 1 ARADA YAPALIM  ;D ;D ;D

3 KANKA AMBARGO KOYALIM BU TURNUVALARA  ;D ;D ;D

ZATEN 2 VE 3 BİZİMDİ BİDE SEN OL ŞİMDİ OLAY TAMAMLANSIN

EVET KARDEŞİM 3 Ü BİRARADA İSTİYORUZ SENDEN UNUTMA İYİLER HER ZAMAN KAZANIR KARDEŞİM ;) ;) ;) ;)

o  kadar  kolay değil...körfez  daha  ayakta... ;D

KÖRFEZİ BATIRMASINI BİLİRİZ :P :P :P

karagümrüğüde  çıra gibi  yakarım..seni körfez sığ yerde yutar be koçum ;D ;D nice senin gibiler harcandı bu yolda..

164
BEYLER İSTİRHAM EDERİM LÜFTFEN ORTAMI GERMEYELİM DAHA UZATMAYIN VE BİRBİRİNİZE CEVAP VERMEYİN  :(

BU ARADA HARBIDEN DAARK BU TURNUVADADA SEN ŞAMPİYON OLDA 3 Ü 1 ARADA YAPALIM  ;D ;D ;D

3 KANKA AMBARGO KOYALIM BU TURNUVALARA  ;D ;D ;D

ZATEN 2 VE 3 BİZİMDİ BİDE SEN OL ŞİMDİ OLAY TAMAMLANSIN

EVET KARDEŞİM 3 Ü BİRARADA İSTİYORUZ SENDEN UNUTMA İYİLER HER ZAMAN KAZANIR KARDEŞİM ;) ;) ;) ;)

o  kadar  kolay değil...körfez  daha  ayakta... ;D

165
dark kardeşimi tebrik ediyorum çok süper ötesi iki maç yaşadım we hiç bu kadar heyecan yapmamıştım kendisini beni yendii için tebrik ediyorum we şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum
zlatan 1-1 dark
dark 2-1 zlatan

hüseyin kardeşim sana eşlik edemedim üsgünüm :(

canın sagolsun kardeşim..ben ikimizin yerine oynarım artık..sen bana destek ver yeter..

166
hep mac sonu konusacak değiliz ya..bide mac öncesi yorum yapayım..halil ile eşleşmişim..bana göre en talihsiz eşleşme diyorum..ama bu çekindiğimden değil..sadece daha tanımadığım için kapalı kutu olmasaydı..bana en ters gelen mastan 4 puan alıp gruptan lider cıkması iyi oyuncu olduğunun kanıtıdır..sabah hamachideydi..ortak karar tanımak için 1 hazırlık macı yapalım dedik..kurdu oynadık yendi beni..eşleşmede de eleyebilir ama sabah ki ölçüt değil tabikide..macımız  18:30 dan sora..şimdiden başarılar halo..ama kendime güveniyorum..

KARDEŞİM İNAN BANA SADECE BU YAZINI OKUDUM VE DAHA ALTLARA İNMEDEN ŞU CEVABI VEREYİM DEDİM ;

HALO YU ÇOK RAHAT GEÇERSİN BANA İNAN  ;) ;) ;)

ZATEN ALTA DOĞRU İNİP BATIĞIMDADA OLAYI GÖTÜRMÜŞÜN ! TEBRİK EDERİM

saolsın mas kardeşim..sadece seni yenmesinden çekinmiştim..ama halilde iyi..sanada bol şans..bende sana güveeniyorum ama chaakal cok zor bir rakip ..bence  o erken final gibi olmuş..

167
alıştım bir kere zirveye kolay bırakırmıyım..
işte ilk yarı finalist.....
halo:0   ultrahüseyin:3

ultrahüseyin:5  halo:1

halil kardeşime lig ve diğer turnuvalarda başarılar...zlatan kardeşim sıra sende...yalnız bırakma beni

168
SKOR TAHMİN & İDDİA / ERDOĞAN-AKYOLLU[4. VE 17. HAFTA]
« : 26 Şubat 2007, 22:26:21 »
HA HA HA RÜYANIZDA GÖRÜN O FARKLARI SİZ ULTRA HÜSEYİN VE ZLATAN ANLIYORUM ELENMEYİ HAZMEDEMEDİNİZ HALA AMA OYUN BU ARKADAŞLAR BUGÜN BEN ELERİM YARIN SİZ  ;D ;D ;D
ben elendim bişi demiyorum ama beni SEN ELEMEDİN ve benim 2 maçım eksik olduu halde ben haksızca elendim...eski konuları açtırtma şimdi...
ayrıca sen bu  turnuwada gruptan bile çıkamadın :P  :D buda şampiyona hiç yakışmadı :D

bu sefer rakiplerin macları eksik değildi ya ondandır :P

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20