İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - YuRY

1009
OYUNSİTENİZ PARTNER CUP / *** FİNAL ***
« : 12 Ağustos 2007, 18:42:41 »
BF07        6      -      1    Ballack

öncelikle tbrk ederim ömer . seni daha önce hiç bu şekilde oynarken görmemiştim . hırsın insana neler yaptiracağini bir kez daha görmüş olduk . maç öncesinde topic altindan da defalarca 6 tane gol atacağim diye söz vermiştin korsana . şimdi sözünü yerine getiriyorsun .

ancak şunu da söylemek istiyorumki şanstan öte bir şey vardi bu maçta . Allah yardim etti sanki sana . defalarca frikik kullandim . hepsi az farkla kaçti . 4 tane direkten dönen topum var . 90.dakikada lampard ile vurdum top üst direkten dönüp kale çizgisinin etrafinda yuvarlandi . eğer o gol olsaydi maç 5-2 bitmiş , bizde şampiyon olmuştuk . fakat atağin hemen ardindan 90 + 3 te 6. golü yedim .

seninle daha önce bir çok maç yaptik . oynamiş olduğumuz karşılaşmalarin büyük bir kısmı uzatmalara kalır , bazılarini ben , bazilarini de sen kazanirdin . fakat öncesinde hiç 5 farklı yenik duruma düşmemiştim .

bu alınan skordan bir sonuç çıkarmaliyiz hepimiz , insan kafasina bir şey koydumu , eğer gerçekten istiyorsa bunu başarabilir . bunun en güzel örneğini az önce verdin . tekrardan kutluyorum seni !

gökhan kardeşim , açikçasi bu normal bir turnuva olsa finalde kaybettiğim için hiç bu kadar üzülmezdim fakat partnerim 5-1 kazandiktan sonra ben 6-1 yenilince üzülmekten çok sana karşı mahcup durumdayim şu an . sonuçta burada oyun oynuyoruz ama yinede bu şekilde şampiyonluğu kaçirmak insani üzüyor tabi .

tbr kardeşim sözünü tuttun senin kazanmanı çok istiyordum takım ruhu bu olsa gerek aklıam geldikce inş. alcak diye kendimi avuttum ve yendim çok tşk ederim

1010
eminim 26.000 msj istiyecektir

1011
FIFA 2008 / Fifa 08'in Resmi Sitesi Açıldı!!!!
« : 12 Ağustos 2007, 09:03:12 »

http://fifa08.ea.com/uk/ adresinden ulaşabilirsiniz...

Ayrıca oyunun resmi forumuna da http://forums.ea.com/mboards/category.jspa?sls=2&categoryID=2 adresinden ulaşabilirsiniz;)

1012
FIFA 2008 / Fifa 08'in Büyük Yenilikleri
« : 12 Ağustos 2007, 09:01:22 »
Gamezone sitesi,Fifa 08'in Yenilikleri Hakkında Bizleri Oldukça Heyecanlandıracak Bir Öninceleme Yapmış.

-Kişisel Kontroller: Yeni kontroller sayesinde paslaşma çeşitlerini kullanın ve ortaları yönetin. Kaleciyi bire bir pozisyonlarda kendiniz kullanın ve gol yememe yeteneklerinizi sınayın!!!

-Be a Pro Modu: Profesyonel bir futbolcunun kontrolünü alın,kendi oyuncunuzu yaratın ve sezon boyunca kendinizi sınayın.Pozisyonu ayarlayın,özelliklerinizi geliştirin ve elit bir futbolcu haline gelin. Oyunda 3 arkadaşınızı da yanınıza alabilirsiniz ve birlikte aynı takımda oynayıp özelliklerinizi gösterebilirsiniz!!!(Benim yorumum:Bu özelliğin pc ve ps2 de olması oldukça zor görünüyor)

-Değişik Taktikler: Oyun stratejinizi belirleyin ve kendiniz için müthiş bir taktik yaratın!Bir oyuncunun pozisyonunu istediğiniz şekilde ayarlayın,sahanın istediğiniz bir yerine koyun,defansif ofansif koşularını ayarlayın!

-Zenginleştirilmiş Aİ: Yeni defansif pozisyon sistemi çok iyi bir taktik gerektirir ve eğer iyi bir taktik vermişseniz oyuncunun doğru yerde doğru zamanda rakibe müdahale etmesini sağlar!

-Menajer Modu Geliştirildi: Sezon öncesinde takımızı kampa alın,hazırlık maçlarında onları deneyin!Yeni antreman modu özellikleri ve dinamik yönetim beklentileri sistemi sizi ya yükseltecek,ya da takımızın düşüşüne neden olacak.

-Replay Kaydetme: Artık maçlarınızın önemli pozisyonlarını ya da MAÇIN TAMAMINI kaydedebileceksiniz. İlerleyen zamanlarda eski maçlarınızı izleyip nostalji yapabileceksiniz...

1013
FIFA 2008 / Fifa 08 Yepyeni Bilgiler (10.07.07)
« : 12 Ağustos 2007, 08:59:43 »
fifa 08 süper olcak gerçekten

1014
tbr bjk zor da olsa aldın iddada tutmuş oldu ;)

1015
BEŞİKTAŞ / 11.08.2007 21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. - KONYASPOR
« : 11 Ağustos 2007, 19:44:24 »
bjk alır

1016
3.SATRANÇ TURNUVASI / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 11 Ağustos 2007, 19:02:15 »
korsan06

kor_san__06@hotmail.com

fazla bilmiyorum ama ;)

1017
Sarı 
Turkuaz   

ek beyaz birde

1018
kaybettik tüh :D

1019
TURKCELL SUPER LİG / Ynt: *** PUAN DURUMU *** ( 6. HAFTA )
« : 11 Ağustos 2007, 17:07:35 »
abi bu temayı kim koydu çok küçük bu tema

1020
BAKALIM