İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - YuRY

961
ANKETLER / HERKEZ BAKSIN ÖNEMLİ !!! <><>><>
« : 14 Ağustos 2007, 07:40:22 »
robben

962
HER TELDEN DUYURULAR / BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM :D:D:D
« : 13 Ağustos 2007, 19:49:34 »
hamza ver kaç yaşına girmişse o kadar rep :D

963
8.NBA LİVE 07 TURNUVAMIZ / GRUPLAR ve OYUNCULAR
« : 13 Ağustos 2007, 19:48:11 »
tmm tşk ederim

birde msn ye gelsen nasıl oynanıyor ayarları vs. anlatsan !

964
misal , abdullahtan ve force den , super moderatör olabilmeleri için minimum 26.500 mesaj yazmalarini istedim . fakat cemilden 20.000 mesaj istersem asil haksizlik bu olacaktir .

ama matador şuan sitede en çok konu açan ve bana göre en çok sitede hakkın olan isim neden flood yaparak salakca msjlar yazarak s.mod olsun hakkıyla açtığı konularıyla yaptığı işlerle olmak varken haksızlık bu işte

KORSAN SUS  >:(

SEN BU SİTEDE 1 HAFTA GİRMEYEREK YONETİCİ İSEN

BOS KONU AÇARAK YONETİCİ İSEN

BENİ ESLESTİRMEYE HAKKIN YOK

kimin neler yaptığı çok belli geçrketen çok komiksin ya flod yaparak bu rütbeyi aldığın cümle alem biliyor sitede ne kadar emeğin olduğunu herkez biliyor tmm mı güldürme beni ya neyse artık sen ve hamza yönetin siteyi haksızlıklarla sitede s.mpdu hak eden biri cemile rütbe yok ama flodcuya var
TAMAM MADEM TEK YETKİ HAKEDEN CEMİL SENİNDE YONETİCİLİGİNİ ALIYORUM :-*

al benide ben zaten girmiyeceğim bugun son olcak neyse artık karışmıyorum ya

965
misal , abdullahtan ve force den , super moderatör olabilmeleri için minimum 26.500 mesaj yazmalarini istedim . fakat cemilden 20.000 mesaj istersem asil haksizlik bu olacaktir .

ama matador şuan sitede en çok konu açan ve bana göre en çok sitede hakkın olan isim neden flood yaparak salakca msjlar yazarak s.mod olsun hakkıyla açtığı konularıyla yaptığı işlerle olmak varken haksızlık bu işte

KORSAN SUS  >:(

SEN BU SİTEDE 1 HAFTA GİRMEYEREK YONETİCİ İSEN

BOS KONU AÇARAK YONETİCİ İSEN

BENİ ESLESTİRMEYE HAKKIN YOK

kimin neler yaptığı çok belli geçrketen çok komiksin ya flod yaparak bu rütbeyi aldığın cümle alem biliyor sitede ne kadar emeğin olduğunu herkez biliyor tmm mı güldürme beni ya neyse artık sen ve hamza yönetin siteyi haksızlıklarla sitede s.mpdu hak eden biri cemile rütbe yok ama flodcuya var

966
KORSAN KİMİNLE NASIL KONUSACAGINI OGRENMEN GEREK  >:(
BEYLER ÇOK OZR DİLERİM

OZR DİLERİM ABDULLAH ABİ

SAYGILAR ABİ

967

968
cemli n gidiş nedenini çok ama çok iyi biliyorum ;) haksızlık

değil mi cemil

EVT KORSAN GİDİS NEDENİ SENİN CENEN

bir sus be  >:(

969
agam peki oyunnn neresine fln yazcaz anlatsaydın onalrı hamchi kolay :D

970
600.TURNUVA SKOR TAHMİN & İDDİA / KORSAN06 - KARTAL EMRE
« : 13 Ağustos 2007, 18:20:52 »
eyw. ;)

971
600.FIFA 07 TURNUVAMIZ / BEN SAMPIYON OLURUM DIYENLER BURAYA...
« : 13 Ağustos 2007, 18:20:21 »
aynen bende öyle şampıyon olmak için elimden ne gelirse yapacağım bu aralar yeni taktiğede alıştım ;)

972
600.FIFA 07 TURNUVAMIZ / BEN SAMPIYON OLURUM DIYENLER BURAYA...
« : 13 Ağustos 2007, 18:16:19 »
yok mu iddaalı olan ?