İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - YuRY

1033
OYUNSİTENİZ PARTNER CUP / *** FİNAL ***
« : 10 Ağustos 2007, 19:36:52 »
ya ne dünkü çocuğu sen kaç yaşındasın yenilmeyi hazmedemiosan hiç bir turnuvaya katılmıcaksın hem ben burda hawa atmadım ve atmamda ben önceden bir ffcde harunu yenmiştim hemde formda olduğu  halde kimse yenemiodu ben yendim sesim bile çıkmadı bak kimsede bilmio yendiğimi  ben snn gibi deilim yenildiğim zmn karşıdakini tbr ederim ve çamur atmam

ben bri kere yenilirsem tbr güzel maçtı bitti ama hak edipde maç kazanana maçı kazanmak şeyimde değil benim güzel zevkli maç çıkarmak amaç benim için tmm kes bitti

1034
« : 10 Ağustos 2007, 19:33:23 »
hamza adam beni 5-1 yendi balıkal vs. hava atıyo sinirlendim banladım adam gibi güzel maçtı bitti bu kadar dahane ben yazarım beni herkez biliyor yenilirsem yazarım bişeyler üzerime gelmiyecekler atarım siteden açtırmamda hamza bana ters ters cvplar yazmasınlar beni biliyorsun çabuk sinirleniyorum alın şampıyon olun çokda şeyimde şampıyonluk bebnim izmirli benim oynadığım turnuvlara giremiyecek biri dünkü çocuk bana laf atıyo ya yazık walla

mete sakin ol gene yanliş şeyler söylüyorsun . gönderilen tüm mesajlari okudum. burada izmirli kadar sende haksizsin . o zaman bende seni banliyim 2 günlüğüne .!

ve dikkat edersen şans konusunu ilk açanda sensin

tmm banla hamza

1035
« : 10 Ağustos 2007, 19:27:33 »
hamza adam beni 5-1 yendi balıkal vs. hava atıyo sinirlendim banladım adam gibi güzel maçtı bitti bu kadar dahane ben yazarım beni herkez biliyor yenilirsem yazarım bişeyler üzerime gelmiyecekler atarım siteden açtırmamda hamza bana ters ters cvplar yazmasınlar beni biliyorsun çabuk sinirleniyorum alın şampıyon olun çokda şeyimde şampıyonluk bebnim izmirli benim oynadığım turnuvlara giremiyecek biri dünkü çocuk bana laf atıyo ya yazık walla

1036
« : 10 Ağustos 2007, 18:41:34 »
izmirli yöneticilere karşı saygılı konuşmadığı için 2 gün ban cezası almıştır

1037
« : 10 Ağustos 2007, 17:26:51 »
kusura bakma ömer ya bu aralar morelim çok bozuk maçlara asılamıyorum eskisi gibi birde şans yok artık ya gol atamıyorum sinirlniyorum maça asılamıyorum gol yiynce kuusra bakma bir kez daha

izmir 5 - 1 korsan 
ya korsan bnm klavye bozuk bazen tıkanıo bişi yapamıom sen yenildin die bahane buluosun şansmış nese kupayı bir elimizle tuttuk ;)

YA BAK BAHANE DEĞİL BUNLAR TAMAM MI ADAMI SİNİR ETME ŞANSIM YOKTU TABİ yendin tbr b kadar bitti daha uzatma

1038
« : 10 Ağustos 2007, 16:47:54 »
kusura bakma ömer ya bu aralar morelim çok bozuk maçlara asılamıyorum eskisi gibi birde şans yok artık ya gol atamıyorum sinirlniyorum maça asılamıyorum gol yiynce kuusra bakma bir kez daha

izmir 5 - 1 korsan 

1039
« : 10 Ağustos 2007, 10:30:35 »
hadi yapalım maçlar gökhan bugun bitirelim

1040
TURKCELL SUPER LİG / *** PUAN DURUMU *** ( 6. HAFTA )
« : 09 Ağustos 2007, 21:04:25 »
DESİGNED BY KORSAN06

yazmakta fayda var ;)

bu sitede sanal reklam uygulaması vardır :D

1041
diğer haftalara geçin bari !

1042
MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ / KOORDİNATÖRLÜK BAŞVURUSU
« : 09 Ağustos 2007, 20:58:03 »
hamza indirime gitmez diyim yakında 25.000 yapar onuda yönetici isterseniz sanırım 50.000 yada 70.000 dir sanırım

1043
ANKETLER / GALATASARAY-S.KOPRİVNİCA
« : 09 Ağustos 2007, 19:12:15 »
gs alır 100 de 100 diyebilirim

1044
FIFA 2008 / Fifa 08 Demo Tarihleri
« : 09 Ağustos 2007, 18:49:03 »
daha 18 gün var :D