Gönderen Konu: NİGHTMARE'İN FİKSTÜRÜ VE MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 6246 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
NİGHTMARE'İN FİKSTÜRÜ VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #24 : 10 Kasım 2007, 15:22:53 »
cemalakko 3 - 0 nıghtmare

1 gol cornerden abartma

sana demedim alınma herşeye

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 10 Kasım 2007, 15:24:09 »
ii

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 11 Kasım 2007, 18:44:48 »
Niqht : 0 izmirli :  3 ilk 45 de kaçmışım haberim yok neyse ztn artık sitedede eski tat yok  :D :D

saglık olsun

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #27 : 11 Kasım 2007, 18:46:08 »
tebrikler gokhan

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 11 Kasım 2007, 18:47:05 »
ELEMELERDEN ÇEKİLİYORUM ARKADAŞLAR HEPİNİZE BAŞARILAR DİLERİM....

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #29 : 11 Kasım 2007, 18:50:13 »
ELEMELERDEN ÇEKİLİYORUM ARKADAŞLAR HEPİNİZE BAŞARILAR DİLERİM....

Tamam enes sen bilirsin kardeşim

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 11 Kasım 2007, 18:53:24 »
night yaptığın çocukça bilior musun bir maçlık adam deilim  bir maçö için yalan sölemem hemde yemin ediorum yinede inanmıorsun   ama bana bunu bilerek yaptın  maçı yaptın hatta kaçtın her maç sorası delil toplayacak halim yok  tmm diorum  siliorum maçı gel yapalım diorum yine kabullenmiorsun daha fazla sana sölüceğim yok ama şunu bil bir maç için  kendimi küçük düşürmemm yalanda sölemem   yenildiğim maçalrıda yazdım ben  şu ana kdr yada oyunsitenizden önceki sitelerimdeki üyelere sorabilirsin hiç bir maçımda olay yada kavga çıkmamıştır ve skor konuşulmamıştır yalan fln die ilk defa  sen sölüorsun bizde insanız gurumuza yediremioruz  bu kdr laf sölüorsun daha sorada sitede adam kalmamış diorsun halbuki  bir kaç kişi dışında yine herkes bu sitede başka sitelere giden bizi satanlar  gitti halbuki gerçek adamlar şimdi ortaya çıkıor .
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Kasım 2007, 18:55:33 »
Tmm gökhan uzatmayalım boşver..

night yaptığın çocukça bilior musun bir maçlık adam deilim  bir maçö için yalan sölemem hemde yemin ediorum yinede inanmıorsun   ama bana bunu bilerek yaptın  maçı yaptın hatta kaçtın her maç sorası delil toplayacak halim yok  tmm diorum  siliorum maçı gel yapalım diorum yine kabullenmiorsun daha fazla sana sölüceğim yok ama şunu bil bir maç için  kendimi küçük düşürmemm yalanda sölemem   yenildiğim maçalrıda yazdım ben  şu ana kdr yada oyunsitenizden önceki sitelerimdeki üyelere sorabilirsin hiç bir maçımda olay yada kavga çıkmamıştır ve skor konuşulmamıştır yalan fln die ilk defa  sen sölüorsun bizde insanız gurumuza yediremioruz  bu kdr laf sölüorsun daha sorada sitede adam kalmamış diorsun halbuki  bir kaç kişi dışında yine herkes bu sitede başka sitelere giden bizi satanlar  gitti halbuki gerçek adamlar şimdi ortaya çıkıor .

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 11 Kasım 2007, 18:59:37 »
Tmm gökhan uzatmayalım boşver..

night yaptığın çocukça bilior musun bir maçlık adam deilim  bir maçö için yalan sölemem hemde yemin ediorum yinede inanmıorsun   ama bana bunu bilerek yaptın  maçı yaptın hatta kaçtın her maç sorası delil toplayacak halim yok  tmm diorum  siliorum maçı gel yapalım diorum yine kabullenmiorsun daha fazla sana sölüceğim yok ama şunu bil bir maç için  kendimi küçük düşürmemm yalanda sölemem   yenildiğim maçalrıda yazdım ben  şu ana kdr yada oyunsitenizden önceki sitelerimdeki üyelere sorabilirsin hiç bir maçımda olay yada kavga çıkmamıştır ve skor konuşulmamıştır yalan fln die ilk defa  sen sölüorsun bizde insanız gurumuza yediremioruz  bu kdr laf sölüorsun daha sorada sitede adam kalmamış diorsun halbuki  bir kaç kişi dışında yine herkes bu sitede başka sitelere giden bizi satanlar  gitti halbuki gerçek adamlar şimdi ortaya çıkıor .
ENES UZADI ARTK  DELİKANLI GİBİ DİOM YAPALIM MSJIMI EDİTLİYECEĞİM HYR DİORSUN SORA BURAYA ALAYCI BİR ŞEKİLDE MSJ ATIORSUN WE ÇEKİLİORSUN ÇEKİLMEK İSTERSEN ÇEKİL ZTN KİMSE ZORLA BİRİNİ TUTAMAZ  pfffff akşam akşam yine keyfim kaçtı nese
Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Kasım 2007, 20:29:55 »
SALLA GOKHAN 10 MAC YAPSANIZ HEPSINI SEN ALIRSIN ZATEN YALAN SOYLEDIGINE KIMSE INANMAZ BI MAÇ ICIN BSWER   ;)

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Kasım 2007, 20:34:17 »
SALLA GOKHAN 10 MAC YAPSANIZ HEPSINI SEN ALIRSIN ZATEN YALAN SOYLEDIGINE KIMSE INANMAZ BI MAÇ ICIN BSWER   ;)
nese ya  artk önüme bakıom

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 11 Kasım 2007, 20:53:00 »
ARKAYIDA BOŞ BIRAKMA AMA  ;D