Gönderen Konu: PKK'YA DESTEK VERENLER!!!!  (Okunma sayısı 2277 defa)

Çevrimdışı webleon

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -5
    • MSN Messenger - webleon1905@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
PKK'YA DESTEK VERENLER!!!!
« : 03 Ocak 2008, 13:58:18 »
bunu o şerefsiz imralıya girdikten sonra herkes yazdı çizdi ama ben yine de unutanlar için hatırlatmak istiyorum.İşte bebek katilinin o dönem savcıya verdiği ifade tutanağı;

(1) Siyasiler 1993'te gazeteci Hasan Cemal yanıma geldi. Bana İsmet Sezgin'den "uslubunu düzeltsin, hükümetin söylediklerini de fazla hesaba almasın" şeklindeki notunu getirdi. Özal'ın ölümünden sonra Semra Hanım'a başsağlığı mesajı gönderdim. Benim için söylediği "Söyleyin ona yaptığın her şey yanlış değildir" bu söz beni çok etkiledi.

(2) Sanatçılar Ahmet Kaya, Şivan Perver, Gülistan, Şahturna (bana MED TV'ye çıkmak istediğini ve yardımcı olması yolunda mektup yazmıştı) bu sanatçılar programlara ücret almaksızın MED TV ve diğer etkinliklere katılarak örgüte katkı sağladılar.

(3) Zengin iş adamları Tatlıses Turizm'in İstanbul bağlantılı ve gönüllü yardımlarını gördük. Toprak Holding (Halis Toprak)'in parasal yardımlarını zaman zaman gördük. Batman'da petrol sendikaları iyi dosttur. Örgüte zaman zaman yardımları oldu. Antalya'da da geniş yatırımlara giren Ceylan Holding'in birçok yardım ve katkılarını gördük.

(4) Eğitimciler Haluk Gerger bizi yani örgütü yazılarıyla desteklemektedir. Doğu Ergil örgütü yazılarıyla ve bize yaklaşımlarıyla desteklemektedir.

(5) Medya Grubu Yeni Ülke, Özgür Gündem gibi gazeteler istediğim çizgide olmasalar da destekleri fazladır. En son görüştüğüm Tayfun Talipoğlu bana dosttu. İtalya'da bana bunu belirtti. Ben Mehmet Ali Birand'ın yaklaşımlarını çok olumlu buluyordum. Türkiye'de yanıma gelmeye cesaret eden ilk gazeteciydi. Bekaa'ya geldi. Kendi görüş açısına göre yazardı. 1991'de Güneri Civaoğlu, Ramazan Öztürk ile yanıma geldi. İyi bir röportaj yaptık. İsmet İmset yanıma geldi. Hatta HADEP'ten aday olma çabaları oldu. MED TV'nin kuruluşunda yardımcı oldu. Şu an nerede olduğunu bilmiyorum. Hasan Cemal yanıma geldi. 1993'de Bekaa'da görüştüm. Devlet katında olup biteni bana aktardı. İçişleri Bakanı İsmet Sezgin'den üslubuna dikkat etsin diye mesajını da getirdi. İsmet Sezgin o mesajında Türkiye sert konuşursa dikkate alma da demişti. Şam'da Türk televizyonlarını seyredebiliyordum. 1993 srecinde Cengiz Çandar, İsmet İmset, M. Ali Birand, Güneri Civaoğlu bizle Türkiye arasında elçilik yapan gazetecilerdir.

(6) Sol Örgüt Liderleri

(7) Kişiler ve Aşiretler PKK'ya Türkiye içerisinde destek olanlar bellidir. Çoğu HADEP çatısı altında toplanmıştır. En büyük destek tabanımız üzerinde siyaset yapan HADEP'tir. Mardin'de başında Piling'in bulunduğu aşiretin ve Türk Ailesi'nin destekleri vardı. Karşılıklarını alıyorlardı. Botan'da Babatlar, Osman Demir (önceleri adam verme, erzak ikmali gibi yardımları var) gibi aşiretlerin yardımları çok olmuştur. Ben ilk çıktığımda bölgede çok etkili bir kişilik olan Yüksekovalı Cihangir Ağa'nın destekleri olmuştur. Bucak Aşireti'nden dostlarımız vardır. Suruç'ta Kılıç'ların dostlukları vardır. Nusaybin'de 1994 yılı öncesi belediye başkanı bize dosttu. Daha sonra korkup Mersin'e kaçtı. Belediyede kadro verme yardımları olmuştur. Adıyaman'da Kavi'ler dosttur. Siirt'te Mamkuran Aşireti dosttur. Bitlis'te bulunan Şeyh Muhyettin Mutlu 1992 yılında Mahsun Korkmaz Akademisi'nde yanıma geldi. Yanımda bulunan oğluna karşılık bana yardım teklifinde bulundu. Ben de oğlunu verdim ve yardımlarını gördüm. Batman'da Raman Aşireti ile dostluğumuz son zamanlarda gelişti. Diyarbakır Silvan'da Azizoğulları ile dostluğumuz çok iyidir. Ergani Hazro hattında Ensari'ler ve Aksu'ların zaman zaman yardımlarını gördük. Bingöl'de Bilginler (Şeyh Sait'in akrabalarıdır) ailesinin çok yardımlarını gördük. Elazığ Karakoçan'da Okçiyen aşireti bolca yardımlarda bulundu. Palu'da Septioğulları'nın zaman zaman olumlu yardımlarını gördük, zaman zaman ters düştük. Tunceli bölgesinde tüm ilçeleri ile her zaman yardımlar görmekteyiz. Erzurum'da Melik Ailesi'nin yardımlarını hala görmekteyiz. Ağrı'da Öztürk Ailesi'nin, Ağrı Dağı eteklerinde Öztürk Ailesi'nin yardımlarını görmekteyiz. Van'da Kartallar'dan Remzi Kartal başka olmak üzere yardımlarını gördük. Hakkâri Yüksekova'da Cananlar, Buldanlar, Herkiler ile dostluklarımız iyidir. Malatya'da Alevi kesimden söz etmek gerekir. Alevi kesimle genelde aramız iyidir. Kürecik ve Doğanşehir bölgelerinde yardım fazladır. Koçgiri'de Koçgiri Aşireti ile görüşmelerimiz iyidir. Bizim kitle potansiyelimizin HADEP'e yansıyan bölümü ¼'tür. Gerisi gizli sempatizandır. 4-5 milyon civarında duygular civarında da olsa HADEP'in oy potansiyeli vardır.

KAYNAK:www.pkkgercegi.net

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2008, 15:17:03 »
 :) :-X ??? :o 8)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2008, 15:48:46 »
saol kardeş bilgi için

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2008, 12:40:37 »
 ;)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2008, 11:28:11 »
 :D

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2008, 11:30:06 »
tşkr

Çevrimdışı BF08

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2987
  • KİNG BESTFİFA 08
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2008, 14:35:20 »
PKK YA DESTEK VEREN O:ÇLARIN ANASINI AVRADINI SİKİYİMMMMMM ZATEN BOMBALAYIP SİKİOZ !!! >:( >:(

BU TOPRAKLAR İÇİN SEVE SEVE CANINI VEREN ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAHD OLSUN.ALLAHIM TÜRKÜN YANINDA OLSUN.
BF08 ALAYINA İSYAN !!! uA .

Çevrimdışı Mr_Saw

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 18
  • (''v'')
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 11 Temmuz 2008, 20:14:39 »
yuh >:( >:( >:( >:( >:(