Gönderen Konu: Herkes turnuva yetkilisi oluyo ben anlamadim gitti ...!!!!  (Okunma sayısı 3147 defa)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
Herkes turnuva yetkilisi oluyo ben anlamadim gitti ...!!!!
« Yanıtla #12 : 09 Mart 2007, 20:35:26 »
BAŞKALARININ MOD OLMASI SİZİ NEDEN İLGİLENDİRİYO ONU ANLAMADIM.. DEĞERİNİZ FLNMI DÜŞÜYO KISKANIYOMUSUNZ , ÇEKEMİYOMUSUNUZ..??(BENİM AKLIMA İLK BUNLAR GELİYO)

ZATEN NE KADAR MOD OKADAR PAYLAŞIM... SİTENİN BÜYÜMESİNDE BÜYÜK PAY MODERATORLERİN.. ;)

HAMZA ÇOK DOĞRU Bİ YOLDA ;)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 09 Mart 2007, 20:41:47 »
bizi ilgilendirmior bizene biz siteyi ilgilendirior düşündük ayrıca kıskanıorsam ben kendi adıma ve enesin adına sölüorm en adi şerefsizim olm ne kıskanıcam kıskanılcak neyin var her maç herkese meydan okuyon ama hepte yenilion bunumu kıskanıcam yoksa ilk günlerinde mod olmak için başvuru yaptın bunumu anlamadım dostum sen rahat ol biz kimseyi kıskanmayız  ;)çok talep olur yakında modluk merkezinde konu açma yeri kalmassa şaşırmıayın onu demek istedik
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 09 Mart 2007, 20:48:21 »
BEN BENİ KISKANIYOsunuz veya kıskanmıyosunuz DEMEDİM ......
MODERATOR OLAN HERHANGI BİRİLERİNİ ..... dedim

AyrıcA Madem kıskanmıyosun etmıyosun (bunlar bi örnek herkes baska türlü düşünebilir)...

neden istemiyosunuz açıklıyı verin.._??

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 09 Mart 2007, 20:52:50 »
bencede yani alınsında ne bilim  uygun olan kişiler daha efendi olan kişiler olsn  ne bilim çok mod oluor hamza bence her teklifi kabul etmen yanlış

EFENDLİK DEMİŞSİN ÖNCE KENDİ DAVRANISLARINI GOZDEN GEÇİR SİTEDE EN ADİ ŞEREFSİZİM DEMEK EFENDİLİĞE GİRERMİ _??

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Mart 2007, 20:58:45 »
bencede yani alınsında ne bilim  uygun olan kişiler daha efendi olan kişiler olsn  ne bilim çok mod oluor hamza bence her teklifi kabul etmen yanlış

EFENDLİK DEMİŞSİN ÖNCE KENDİ DAVRANISLARINI GOZDEN GEÇİR SİTEDE EN ADİ ŞEREFSİZİM DEMEK EFENDİLİĞE GİRERMİ _??
lan olm sen benle polemigemi girmek istion ben efendiligimi bu saatten sonra kimseye kanıtlıcak deilim olm beni bilen bilir  sen neden üstüne alınıon her lafı yaranmı var gocunuyon annamadım alla allah en adi şerefisizm dedim evet ne alakası var kendime eger yalanım varsa dedim ve yalanımda olmadıgı için o laf bi geçerlilik taşımıor bumu terbiyesizlik sen belliki sana dedigimizi düşünüon demiordum ama bu saatten sonra öle düşünüorm bunu bil benlede polemige girme yol al şimdi
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Mart 2007, 21:05:11 »

SEN KİMSİNKİ SENLE POLIMIGE GIREYIM BEN GENEL KONUSTUM SEN USTUNE ALINDIN SONRADA AĞZININ PAYINI VERMEK ZORUNDA KALDIM  ;)

ÜSTELİK SIRF BOŞ KONUŞUYOSUN HALEN AÇIKLAMADIN MODERATORLERİ NEDEN İSTEMEDİĞİNİ
  ;)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Mart 2007, 21:11:21 »

SEN KİMSİNKİ SENLE POLIMIGE GIREYIM BEN GENEL KONUSTUM SEN USTUNE ALINDIN SONRADA AĞZININ PAYINI VERMEK ZORUNDA KALDIM  ;)

;)

ulan asıl sen kımsın ya adama bak olm ne zaman geldn siteye alla alla  genelmi konuşuyon lan olmn adi şeefsizsim demek efendilige sıgarmı demedinmi o lafı kim söledi ben söledim olm alınmıcammı adama bak ya başkasımı alınsın o lafı o zaman sen ne dedigini bilmiorsun agzımın payını vermemiş olm insan ol önce efendi ol agır ol

bak güzelim sitede çok mod oldu demek le sana laf atmış olmuorsu bende başvurur yaptım nightmarede başvurur yaptı zamanında kendimizde girmiş olurus o zaman çok oluror dioz herkes başvuruyor diorus çok oluor gerek yok diorus biz öle düşündük yanlış veya dogru saygı duymak yerine  konuşuorsun kıskanmak fln hamzaya bak nasıl cevap verdi biz bişi dedikmi ona bizim fikrimize katılmadı ama insan gibi söledi ama sen knşmasını bile bilmiorsun olm git şimdi

benle muhattap olma senle aynı seviyeye düşmek istemiorm  ;)
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Mart 2007, 21:12:01 »
ayrıca cevabını verdim bak daha hala tartışmayı uzatma benlede tartışma halen
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #20 : 09 Mart 2007, 21:13:26 »
bu şekilde tartişmaya devam etmek ikinizin adına da yakişmiyor arkadaşlar . lütfen aranızdaki problemi forumumuza yansitmadan kendi aranızda halletmeye çalişin .

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Mart 2007, 21:14:40 »

;)

ulan asıl sen kımsın ya adama bak olm ne zaman geldn siteye alla alla  genelmi konuşuyon lan olm salaklıga yatma en adi şeefsizsim demek efendilige sıgarmı demedinmi o lafı kim söledi ben söledim olm alınmıcammı adama bak ya başkasımı alınsın o lafı o zaman sen ne dedigini bilmiorsun agzımın payını vermemiş olm insan ol önce efendi ol agır ol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #22 : 09 Mart 2007, 21:17:00 »
bir daha bu konu hakkında mesaj yazdiğinizi görürsem anında sileceğim . lütfen beni anlayişla karşılayip tartişmaniza özelden devam edin ve probleminizi forumumuza yansıtmadan kendi aranızda halletmeye çalişin .

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 09 Mart 2007, 21:33:05 »
ben daha bu konu hakkında bişi yazmıorm kardeşim

bu tartışmaya katıldıgım için özür dilerim hamza
MY GAME İS FAİR PLAYYY !