Gönderen Konu: MOD ALIMI BİR SÜRELİĞİNEDE OLSA DURDURULSUN  (Okunma sayısı 3706 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
MOD ALIMI BİR SÜRELİĞİNEDE OLSA DURDURULSUN
« : 30 Mayıs 2007, 21:26:26 »
ARKADAŞLAR KİMSE İÇİN HAKARETTE BULUNMUYORUM AMA ARTIK MOD ALIMI DURSA İYİ OLUR NEREDEYSE 50-60 A YAKIN MOD VAR.ARTIK BU SİTEYİ BİR DÜZENE OTUTTURALIM..ARTIK ÜNLÜ BİR SİTE ÖZELLİKKLEDE TURNUVALAR YÖNÜNDEN.

BENCE ARTIK DURSUN YADA DAHA ZORLAŞTIRALIM HERKES MOD OLMAK İÇİN SIRF MESAJ YAZIYOR MOD OLABİLMEK İÇİN O BÖLÜMÜ ÜSTLENEBİLECEK,AKTİF OLACAK,SIRF MESAJ YAZA YAZA NEREYE.

ÖRN;BUNLARI FAZLASIYLA HAK EDEN ÜYELER BAŞLICA;
NİGHTMARE(ENES),KORSAN,CEMALAKKO,MASUMTİLKİ(GÜRKAN)FABREGAS(HARUN) BEYLER YAZMADIĞIM KİŞİLER HAKETMEYEN ANLAMINA GELMEZ HEPİNİZ HAKEDİYORSUNUZ AMA BEN AKLIMDAKİLERİ YAZDIM..

UMARIM DİKKATE ALIRSINIZ......
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2007, 21:46:21 »
çok iyi düşünmüşsün kardeşim. bencede mod alımının durdurulması lazım. yoksa sitedeki mod oranı %70 falan olacak normal üye kalmayacak. ben ilk olarak mesaj sayısına göre mod alımına karşıyım.

bi bölüme mod alınacaksa üyenin o bölümde ne kadar paylaşım yaptığı, o bölüme ne kadar ilgi gösterdiği, ne kadar tecrübeli olduğu önemlidir bence. mesaj sayısıyla tecrübenin, bilginin bi alakası yoktur. mesja yazmayı herkes bilir. fifayı bilmeyende mesaj yazabilir adam 2000 mesaj yazar turnuva yetkilisi olur ama fifa bilmiyodur, cod bilmiyodur, nba bilmiyodur, fm bilmiyodur.

lütfen bunlarıda düşünelim sayın yöneticilerimiz ve adminlerimiz ;)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2007, 21:47:15 »
HENRYCEMİL KARDEŞİM BU ARADA SENİ TAKDİR EDİYORUM. SON GÜNLERDE SİTEDEKİ TARTIŞMALARIN SONA ERMESİ KONUSUNDA BÜYÜK UĞRAŞLARIN VAR ;) İNŞALLAH DİĞER ÜYELERDE SENİN KADAR DUYARLI OLABİLİR ;)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Mayıs 2007, 21:50:53 »
HENRYCEMİL KARDEŞİM BU ARADA SENİ TAKDİR EDİYORUM. SON GÜNLERDE SİTEDEKİ TARTIŞMALARIN SONA ERMESİ KONUSUNDA BÜYÜK UĞRAŞLARIN VAR ;) İNŞALLAH DİĞER ÜYELERDE SENİN KADAR DUYARLI OLABİLİR ;)

eywallah gürkan kardeşim herşey oyunsiteniz için burada sadece benim değil herkesin uğraşısı var...ben bunu tek başıma değil sizin sayenizde yapıyorum ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2007, 21:54:53 »

eywallah gürkan kardeşim herşey oyunsiteniz için burada sadece benim değil herkesin uğraşısı var...ben bunu tek başıma değil sizin sayenizde yapıyorum ;)
eyvallah kardeişm emeğine saygı duymak görevimizdir ;)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2007, 23:05:56 »
%100 ÇOK HAKLISIN CEMİL KARDEŞİM GÜRKAN İYİ BİLİR ÖZELLİKLE BU SİTE İLK AÇILDIGINDA BURADA MOD OLMAK BÜYÜK ŞEYDİ HELE TURNUVA YETKİLİSİ OLMAK DAHADA ZOR BİŞEYDİ ŞİMDİ BİRAZ KOLAYLAŞTI FORUM OYUNLARINA GİR MSJ AT MOD OL BÖYLE ŞEY OLMAZ ARKADAŞLAR BEN DİYORUMKİ BİR TOPLANTI YAPALIM GÜRKAN SİTEDEKİ ADMİNLERLE BİRLİKTE BİR ÇOK MOD GÖZALTINA ALINSIN 1 HAFTA İŞLERİNİ YAPMAYANLARIN MODLUKLARINI ALALIM BAŞKADA MOD ALMAYALIM BU SİTEYE 5-6 MOD YETER ;)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2007, 10:12:57 »
BENDE KESINLIKLE KATILIYORUM SU ANDA GOREVINI YAPMIYAN SITEYE UGRAMAYAN ONLARCA MOD, TURNUVA YETKILISI VAR. ONLARIN EN KISA ZAMANDA RUTBELERI ALINMASI GEREK.. BU SITEYE EN FAZLA 5 TURNUVA YETKILISI YETERLI DIYE DUSUNUYORUM...! AYRICA YENI MODERATORLUK BASVURULARINA HAMZA MESAJ SAYISI UYGUNSA HEMEN ONAY VERIYO BENCE 1-2 HAFTA DENEME MOD LUK VERILSE DAHA IYI OLUR.

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2007, 10:16:02 »
%100 ÇOK HAKLISIN CEMİL KARDEŞİM GÜRKAN İYİ BİLİR ÖZELLİKLE BU SİTE İLK AÇILDIGINDA BURADA MOD OLMAK BÜYÜK ŞEYDİ HELE TURNUVA YETKİLİSİ OLMAK DAHADA ZOR BİŞEYDİ ŞİMDİ BİRAZ KOLAYLAŞTI FORUM OYUNLARINA GİR MSJ AT MOD OL BÖYLE ŞEY OLMAZ ARKADAŞLAR BEN DİYORUMKİ BİR TOPLANTI YAPALIM GÜRKAN SİTEDEKİ ADMİNLERLE BİRLİKTE BİR ÇOK MOD GÖZALTINA ALINSIN 1 HAFTA İŞLERİNİ YAPMAYANLARIN MODLUKLARINI ALALIM BAŞKADA MOD ALMAYALIM BU SİTEYE 5-6 MOD YETER ;)

NIGHT BENIMDE AZ ONCE DIKKATIMI CEKTI ARTIK FORUM OYUNLARINA MESAJ YAZINCA MESAJ SAYISI YUKSELMIYO SUREKLI SABIT KALIYO ;) BENCE COK AKILLICA OLMUŞ..! SONUÇTA EĞLENMEK İÇİN AÇILAN BIR BÖLÜM   ;)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2007, 12:33:24 »
BENCE MESAJ SAYISINA GÖRE RÜTBE VERMEK ÇOK ANLAMSIZ VE KÖTÜ BİŞEY. ÖNCELİKLE BU UYGULAMANIN KALDIRILMASI GEREK. BENCE EN FAZLA 3 SİTE MODERATÖRÜ, 5 TURNUVA YETKİLİSİ, 3 ÜST DÜZEY TURNUVA YETKİLİSİ, 1FİFA TURNUVALARI GENEL KORDİNATÖRÜ YETERLİ. OLUR 2 ADMİNİMİZ VE 2 YÖNETİCİMİZ VAR. BÖYLECE SİTEDE TOPLAM 21 YETKİLİ OLMUŞ OLUYOR. BU SAYI BİLE FAZLA BENCE. ANCAK SONUÇTA SON KARARI HAMZA VERECEK. VE BEN HAMZANIN YETKİLİ SAYISINI AZALTACAĞINI TAHMİN BİLE EDEMİYORUM. BİZ BOŞUNA UĞRAŞMAYALIM DERİM ;)

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2007, 12:36:51 »
bencede öle güsel olur

mesela görevini iyi yapmayan biri atılır daha ondan daha iyi yapan biri onun yerine gelir gibisinden ;D

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 31 Mayıs 2007, 12:39:38 »
bencede öle güsel olur

mesela görevini iyi yapmayan biri atılır daha ondan daha iyi yapan biri onun yerine gelir gibisinden ;D
YOK YERİNE GETİRİRSEK SAYI DEĞİŞMEZ BİZ AZALTILMASINI İSTİYORUZ

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 31 Mayıs 2007, 12:45:58 »
artık hamza abi azaltması gerekiyor çünkü zamanı geldi artık zorlaşsın önüne gelen modluk istemesin en fazla dediğin gibi gürkan 21 bile fazla ama olsun yeter bilemedin 25 olsun şuan üyelerin yarısından çoğu mod..