Gönderen Konu: NBA LİVE 07 TURNUVASI  (Okunma sayısı 2932 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« : 04 Şubat 2007, 22:22:53 »
Merhaba mod ve adminler ve diğer arkadaşlar konuyu nereye açacagımı bilemedim ama olsun ben yine istek oldugu için buraya yazdım forumda nba live 07 turnuvası olmasını istiyorum abi bana katılan varsa turnuva olmasını isteyen varsa burda bize katılsın istekde bulunsun yada admin veya modlar nba turnuvası düzenleyebilirlermi her oyunun turnuvası var fifa 07 varsa bence nba 07 de olmalı umarım dileğim gerçeklerşir olumlu yanıtlar bekliyorum saolun ....
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2007, 08:17:42 »
KARDEŞİM DÜŞÜNCEN ÇOK İYİ AMA FORUMUMUZDA NBA 07 YE BU KADAR İLGİ OLCAĞINI SANMIYORUM BİDE BİRKAÇKEZ ANKET YAPTIK SONUÇLAR OLUMSUZ ÇIKTI HAMZA ABİDE AÇMADI TURNUVAYI AMA SEN HER TURNUVA İÇİN EN AZ 8 KİŞİ BULURSAN NEDEN OLMASIN PES 4 TURNUVASI GİBİ YAPARIZ, OLUR ASLINDA AMA HAMZA ABİ BİLİR ORASINI  ;)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2007, 13:46:47 »
Merhaba mod ve adminler ve diğer arkadaşlar konuyu nereye açacagımı bilemedim ama olsun ben yine istek oldugu için buraya yazdım forumda nba live 07 turnuvası olmasını istiyorum abi bana katılan varsa turnuva olmasını isteyen varsa burda bize katılsın istekde bulunsun yada admin veya modlar nba turnuvası düzenleyebilirlermi her oyunun turnuvası var fifa 07 varsa bence nba 07 de olmalı umarım dileğim gerçeklerşir olumlu yanıtlar bekliyorum saolun ....

walla çok iyi olur ben katılırım şahsen deişik bi turnuva olmuş olur    ;)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2007, 15:26:02 »
Saolun arkadaşlar umarım hamza abide bize yardım ederde biekaç kişiyle turnuva yaparız belki en başta ilgi çekmeyebilir ama ilerleyen zamanlarda eminim olurya böle güsel oyun sitesinin nba 07 turnuvası olmaması kötü ama belki ilgi artar ileleyen zamanlarda. Sizinde dediginiz gibi eger ilgi olmazsa turnuva yapmayız ama umarım arkadaşlar isteyenler burda belirtirde bi turnuva yaparız....
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2007, 19:56:33 »

bundan yaklaşık 2 hafta önce ayni şekilde pes 4 turnuvalarinin açılmasi istenmişti . ilk başta cevabım olumsuz olmasina rağmen daha sonra turnuvayi düzenlemek isteyen arkadaşimizin ısrarı üzerine online turnuvalar & yarışmalar katagorisine pes 4 turnuvalari adı altinda yeni bir bölüm eklemiştik . ilk başlarda yeterince fazla ilgi olmamasina karşın ilerleyen günlerde bu bölümümüzde en az fifa 07 turnuvalari kadar ilgi çekti . ayni şekilde nba live 07 turnuvalarini da açmamizin herhangi bir zarari olacağini düşünmüyorum . sanirim sende böyle bir bölüm açtiğimiz takdirde turnuvalarımızla ilgilenmek istiyorsun . moderatör başvurunu da az önce okudum . senden onay geldiğinde bu bölümü açacağim . 

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2007, 20:16:51 »

bundan yaklaşık 2 hafta önce ayni şekilde pes 4 turnuvalarinin açılmasi istenmişti . ilk başta cevabım olumsuz olmasina rağmen daha sonra turnuvayi düzenlemek isteyen arkadaşimizin ısrarı üzerine online turnuvalar & yarışmalar katagorisine pes 4 turnuvalari adı altinda yeni bir bölüm eklemiştik . ilk başlarda yeterince fazla ilgi olmamasina karşın ilerleyen günlerde bu bölümümüzde en az fifa 07 turnuvalari kadar ilgi çekti . ayni şekilde nba live 07 turnuvalarini da açmamizin herhangi bir zarari olacağini düşünmüyorum . sanirim sende böyle bir bölüm açtiğimiz takdirde turnuvalarımızla ilgilenmek istiyorsun . moderatör başvurunu da az önce okudum . senden onay geldiğinde bu bölümü açacağim . 

eyvallah abi sonunda açılıor 2007 forumu  :D :D :D

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2007, 00:44:34 »
Evet abi tam dediğin gibi hem mod olmak istiorm basketbol bölümüne hemde turnuvaları düzenlemek istiorm umarım arkadaşlarımızdan destek gelir de turnuvalar ilgi görür bu arada hamza abi modlugum ne oldu ne düşünüorsun kabul edildimi ?
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2007, 13:24:46 »
Evet abi tam dediğin gibi hem mod olmak istiorm basketbol bölümüne hemde turnuvaları düzenlemek istiorm umarım arkadaşlarımızdan destek gelir de turnuvalar ilgi görür bu arada hamza abi modlugum ne oldu ne düşünüorsun kabul edildimi ?

senden onay bekliyordum kardeşim . birazdan online turnuvalar & yarişmalar katagorisine NBA LİVE 07 TURNUVALARI adı altinda yeni bir bölüm açip seni moderatör olarak yazacağim . birinci turnuvamızı da açip bu bölümü tamamen sana bırakmayi düşünüyorum . senin içinde uygunsa

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2007, 14:01:35 »
Saolasın abi bana uyar ben ilgilenirim turnuvalarla umarım ilgi olur teşekkürler..
Only God Can Judge Me !!

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
NBA LİVE 07 TURNUVASI
« Yanıtla #9 : 06 Şubat 2007, 18:23:24 »
BENDE KATILABİLİRİM

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE