Gönderen Konu: Torrentten film indirmek..  (Okunma sayısı 1042 defa)

Çevrimdışı PCaNeR

• 3. SINIF UYE
  • Puan 527
  • ..::MetallicA::..::LoST::..
    • MSN Messenger - jedi_caner@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Torrentten film indirmek..
« : 12 Kasım 2007, 17:18:31 »
Arkadaşlar bildiğiniz gibi internetten film,oyun vs. indirmek için çok güvenilir ve büyük kaynaklar mevcut değil.Torrent sayesinde çok rahat bir şekilde her istediğinizi bulabilirsiniz.Burada size bu programla birşey indirmek için neler yapmanuz gerektiğini anlatacağım...

1-Öncelikle uTorrent,Flash Get ya da Lime Wire programlarından birini indirin.
2-İndirme ve kurulum bittikten sonra www.isohunt.com veya www.torrentspy.com (isohunt ı tavsiye ederim)buralardan torrent dosyalarını download ediyoruz.
3-Daha sonra bu dosyaları uTorrent,Flash Get ya da Lime Wire programlarından birinde açıyoruz ve indirme başlıyor...
4-İndirmeyi hızlandırmak için öncelikle port açmanız gerekir ama bunu burda anlatmaya kalksam sayfaya sığmaz o yüzden googledan bi zahmet araştırırsanız port açarak her türlü programda indirmeyi hızlandırabilirsiniz.
5-Genelde uTorrent programı daha hızlı indirir.İndirmeyi hızlandırmak için indirilen dosyaya sağ tıklayın Force Start(Zorlu Başlat),Band Width(Band Genişliği) bunu da High(Yüksek) yapın ve son olarak Properties(Özellikler) den upload limiti 5 yapın(1 yapınca hızlanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ;D 1 le denedim 40 la çekiyor,5 le denedim 100 le çekiyor).

Programın Türkçesini indirirseniz işiniz daha rahat olur.Ben bu programın gazına gelip burada sizlerle paylaşmak istedim inşallah dertlerinize deva olmuşumdur
Not:Alıntı değildir. Made in PCaNeR ;D

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2007, 20:16:54 »
Hepsini okuyamadım ama saol kanka ;D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2007, 23:30:35 »
saol caner