Gönderen Konu: FORUMLARASI TURNUVAMIZA KATİLACAK 5 KİŞİ  (Okunma sayısı 6406 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
FORUMLARASI TURNUVAMIZA KATİLACAK 5 KİŞİ
« Yanıtla #24 : 31 Ocak 2007, 12:13:54 »
Alıntı
kardeşim biraz mantıklı ol sen de yenerdin ametti

burada başka orada başka söleme arkadaşım ilk yazdığınla son yazdığın arasındaki fark dağlar kadar bi turnuva için bunları yapabiliyosan vay halimize burada isteseydim bana zman verin yarın bitiricem maçlarımı deyip bende burada polemik yaratabilirim istediğimi yapardım bu konuyuda bayağı tartışırdık ama bir oyun olduğu için umursamıyorum biri gider biri gelir siteler arasındaki turnuvada ben olsam nolucak olmasam nolucak ben orda birinci olsam elime ne geçicek olmasam elime ne geçicek işte mantıklı düşünme budur kardeşim nese konuyu kapatalım senden biraz anlayış bekledim ama bulamadım

birde big kardeşim senin maç sonuçları bölümünde amett: 0 - 3 : big şeklinde yazmışsın maçı yaptıkmı seninle hiç hatırlamıyorum ??? hükmen şeklinde yamzak istediysen yanına hükmen yazsaydon güsl bi davranış olurdu ;)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 31 Ocak 2007, 12:31:44 »
şu sözlerinin benim konuşmalarımla hiç alakası yok.seni herkes yener demedik herhalde.seni yenebilirsem puanım eşit olacaktı dedim.zaten artık tartışmama gerek yok ilgim kalamdı bu konuyla.arkadaşlara başarılar diliyorum...

TMM KES CÜNEYT KAPAYIN KONUYU BİTMİŞ OLAY YAW DAHANEYİNİ KONUŞUYORSUNUZ BİG SENDE HALDEN ANLA BİRAZ ADAMIN HASTASI VAR YAPAMAYABİLİR İNSALIK HALİ SENİN HASTAN OLSA MAÇINIYAPMASAN BİZSANA LAF ATSAK NE DERDİN  >:(
beckham mesajlarımı okuduysan neden hükmen alamıyoruz dedikten sonra sözüm sana değil amett dedim.

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 31 Ocak 2007, 12:33:56 »
şu sözlerinin benim konuşmalarımla hiç alakası yok.seni herkes yener demedik herhalde.seni yenebilirsem puanım eşit olacaktı dedim.zaten artık tartışmama gerek yok ilgim kalamdı bu konuyla.arkadaşlara başarılar diliyorum...

TMM KES CÜNEYT KAPAYIN KONUYU BİTMİŞ OLAY YAW DAHANEYİNİ KONUŞUYORSUNUZ BİG SENDE HALDEN ANLA BİRAZ ADAMIN HASTASI VAR YAPAMAYABİLİR İNSALIK HALİ SENİN HASTAN OLSA MAÇINIYAPMASAN BİZSANA LAF ATSAK NE DERDİN  >:(
beckham mesajlarımı okuduysan neden hükmen alamıyoruz dedikten sonra sözüm sana değil amett dedim.

oke nesek apatak konuyu beni daha katmayın bu konuşmalar içine oke tartışmak istemiyom big kardeşim sende öle kendine geri zekalı flalan deme kendine saygısı olmayan insanın kimseye saygısı olmaz oke kardeşim unutma ;) ;)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 31 Ocak 2007, 12:35:20 »
Alıntı
kardeşim biraz mantıklı ol sen de yenerdin ametti

burada başka orada başka söleme arkadaşım ilk yazdığınla son yazdığın arasındaki fark dağlar kadar bi turnuva için bunları yapabiliyosan vay halimize burada isteseydim bana zman verin yarın bitiricem maçlarımı deyip bende burada polemik yaratabilirim istediğimi yapardım bu konuyuda bayağı tartışırdık ama bir oyun olduğu için umursamıyorum biri gider biri gelir siteler arasındaki turnuvada ben olsam nolucak olmasam nolucak ben orda birinci olsam elime ne geçicek olmasam elime ne geçicek işte mantıklı düşünme budur kardeşim nese konuyu kapatalım senden biraz anlayış bekledim ama bulamadım

birde big kardeşim senin maç sonuçları bölümünde amett: 0 - 3 : big şeklinde yazmışsın maçı yaptıkmı seninle hiç hatırlamıyorum ??? hükmen şeklinde yamzak istediysen yanına hükmen yazsaydon güsl bi davranış olurdu ;)

alıntı yaptığın cevabı cümle halinde kessen iyi yapardın çünkü o cümlenin anlamını tamamen değiştirmişsin.tilkininde senle maçı olduğunu söylemesi üzerine demek istedimki tamam tilki sende yenebilirsin ametti yine benim önüme geçersin ama reaper amettle yapmış ben ametti yenebilsem puanlarımız eşit olacaktı.yani bu anlamı nerelere çekiyorsunuz anlamıyorum.sana zaten anlayış gösterdim amett sözleriminde sana olmadığını anlamamışsın ne yazıkki...

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 31 Ocak 2007, 12:37:37 »

oke nesek apatak konuyu beni daha katmayın bu konuşmalar içine oke tartışmak istemiyom big kardeşim sende öle kendine geri zekalı flalan deme kendine saygısı olmayan insanın kimseye saygısı olmaz oke kardeşim unutma ;) ;)
ben kendime gerizekalı diyecek kadar salak bi adam değilim.tilkinin dediğini görmedinmi.bu mesajı bile yanlış anladıysan diğerlerinide yanlış anlaman çok normal

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 31 Ocak 2007, 21:04:40 »
yaw bu masumtilki banlanmış o ne olcak :D beni seç hamza beni seç :D :D :D

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 31 Ocak 2007, 22:14:41 »
tilki gibi bir adam maalesef bu siteyi temsil edecek,yazık..

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 31 Ocak 2007, 22:23:13 »
nie la tilki iidir  :D :D :D
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 31 Ocak 2007, 23:50:29 »

ben kendime gerizekalı diyecek kadar salak bi adam değilim.tilkinin dediğini görmedinmi.bu mesajı bile yanlış anladıysan diğerlerinide yanlış anlaman çok normal

big kardeşim olayı şimdi anladım senin sonuçlar bölümündeki geri zekalı olayını kusura bakma sözlerinede dikkat et anlayamadım :D :D ama acayip kıl oldum sana bea kardşeim içimde kalmasın sölim biraz sevmedim seni kusura bakma her insanda sevilmeye bilir dimi :D :D ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 31 Ocak 2007, 23:52:53 »

big sen yokken o vardı burda bırakta temsil etsin adam hakkıyla çıktı işte banlanma nedenide çok komik :D :D :D :D :D

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 01 Şubat 2007, 00:08:30 »

big sen yokken o vardı burda bırakta temsil etsin adam hakkıyla çıktı işte banlanma nedenide çok komik :D :D :D :D :D
ewt inş ii bi şekilde temsil eder banlanma sebebi çok aceleci davranması makara ya banlandını duyunca ne gülmüştüm :D :D
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 01 Şubat 2007, 00:33:37 »
tilki dediğiniz adam bizim sitemizde 5 e giremeyen adama bile üst üste 2 maçta 4-2 ve 5-1 yenildi :D :D :D
tilki en az 1 hafta banı haketti harun kardeşim.sitenin kurallarını bilmiyosanız konuşmayın.hamzanın verdiği yetkiyi üyeye hakarette kullandı.bunun cezasını vermedi hamza diğer saygısızlıklarına ceza  verdi.bana yaptığı terbiyesizliklere de ceza vermeli ama 3 günde iyidir.amett bende seni sevmiyorum :D