Gönderen Konu: HAMZA ABİ DİKKAT!!!  (Okunma sayısı 5495 defa)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #24 : 31 Ocak 2007, 17:41:48 »
hopeful böle insaniyetsiz canlılarla muhattab bile olmazdım şu forumlararası..... olmasaydı ama eğer bu trunvuaya sen girmezsen ben derimki bizde girmeyelim

kardeşim bak hopefull lun sitede sorun varmış ve almıyolaryapcak bişeymiz yok sende bizde grimiyrkk diyosun yaw asıl hopefulsuz neler yapcağınızı gösterinde görsünler oyunsitenizi o kadar turnuva açıyoruz görsünler oyunsiteiniz farkını bunun için çık maçlarına

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #25 : 31 Ocak 2007, 17:57:29 »
hopeful böle insaniyetsiz canlılarla muhattab bile olmazdım şu forumlararası..... olmasaydı ama eğer bu trunvuaya sen girmezsen ben derimki bizde girmeyelim

kardeşim bak hopefull lun sitede sorun varmış ve almıyolaryapcak bişeymiz yok sende bizde grimiyrkk diyosun yaw asıl hopefulsuz neler yapcağınızı gösterinde görsünler oyunsitenizi o kadar turnuva açıyoruz görsünler oyunsiteiniz farkını bunun için çık maçlarına
yav neler yapacağımızı görsünlerde hopeful bizim adamımız aralarında sorun varsa bizi bağlamaz kardeşim kaldırsınlar banı bikaç günlüğüne böle sahtekar şerefsizlerle uğraştığımız kabahat yav

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #26 : 31 Ocak 2007, 18:01:00 »

yav neler yapacağımızı görsünlerde hopeful bizim adamımız aralarında sorun varsa bizi bağlamaz kardeşim kaldırsınlar banı bikaç günlüğüne böle sahtekar şerefsizlerle uğraştığımız kabahat yav

kardeşim neden anlımıyorsun sitede sitmiyorlkar adamı kaldırmıyolar işte o nedenle 6. sırıda bitiren birini alı bende güncelleyim hadi hamza abi sen yap big başka bi siteden katılmış 7. ciyi al

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #27 : 31 Ocak 2007, 18:09:20 »
dün kaydolmuştum  başka siteyle ama hopeful olayından sonra silmiştim kaydı.sonra bana beni küçük görmelerden ve dalga geçmelerden,sanki ben haksızmışım gibi yapılan ağır hakaretlerden be birkaç arkadaşın yaptığı hakaretten dolayı   tekrar kaydoldum.bana ihtiyacınız yok,size başarılar...

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #28 : 31 Ocak 2007, 18:29:54 »

kardeşim neden anlımıyorsun sitede sitmiyorlkar adamı kaldırmıyolar işte o nedenle 6. sırıda bitiren birini alı bende güncelleyim hadi hamza abi sen yap big başka bi siteden katılmış 7. ciyi al
ANLIYORUM AMA KALDIRMAZLARSA GİRMEYELİM BU TURNUVAYA NE GICIK ADAMLAR BUNLAR BESTFİFA GERÇEKTENDE DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ KIRO Bİ SİTE DAHA ÖNCE Bİ TOPİCTE YAZMIŞTIM BEN BESTFİFA KIRO SİTE DEDİYDİM VE EGRÇEKTENDE KIROYMUŞ BEN ÖYLE ADMİNİNDE SİTENİNDE TA....................

HAMZA BU ARADA SENİN FİKRİN VE GÖRÜŞLERİN NE BU KONUDAKİ

Çevrimdışı 78eagle

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #29 : 01 Şubat 2007, 04:16:18 »
Yazılanlara bestfifa özel cvp kısmından cvp verilmiştir .

Çevrimdışı scary_mann

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 254
  • TANIYAN TANIR,TANIMIYANLA TANISILIR...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #30 : 01 Şubat 2007, 04:25:48 »
NE OLUYO BURDA YAA:s
THIS İS THE LeGeNd
                   ScaRy

Çevrimdışı hopeful

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1562
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #31 : 01 Şubat 2007, 18:01:12 »
Yazılanlara bestfifa özel cvp kısmından cvp verilmiştir .
NE OLUYO BURDA YAA:s

kimler gelmiş kimler ;D

Çevrimdışı yilmazb

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 10
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #32 : 01 Şubat 2007, 20:29:03 »

BEN CE COK BUYUTUYOLAR CUNKU BU BI SORUN DEĞİL BAHANE

Herkese Merhaba;

Öncelikle bu konun bu kadar büyütülmesi olayına bir anlam verebilmiş değilim. Bu turnuvanın siteler arası olması ve turnuva düzenleyen büyük sitelerin katılmasının ve burada gösterilen başarının önemli olduğunu düşünüyoruz hep beraber ama bunu düşünürken oyunun eğlence ve zevk amaçlı olduğunu unutmamak lazım. Sanırım beni bu sitede herkes tanır. Özellikle sero, sony harun, hamza da dahil olmak üzere.  Kimseye gereksiz yere kötü bir söylemeyeceğimi kişiliğimi anlatmama gerek yok sanırım.

Hopeful konusuna gelince site içinde birden fazla kullanıcı ile üye olup turnuvaya katıldığı için siteden atılmıştır. Kendisi ile kişisel olarak hiçbir sorunumda yok ama turnuvalarda böyle yapması atılma sebebi olmuştur. Bizim site olarak tek düşüncemizin sevgi ve saygı çerçevesinde oyun oynatmak Biz aynı zamanda arkadaşlıklarımızı dostluğa hatta toplanıp görüşmeye kadar ilerletmiş durumdayız. Bu turnuvanın amacıda bunu birbirimizle yaptığımız gibi siteler arasındada başarabilmektir. Sorunlu insanların bizde yaptığı sorunun ileriki zamanlarda sizinde başınıza gelebileceğini bizleri tenkit veya uyarmak yerine nedeninin araştırılmasının gerektiğini hem sizdeki hemde bizdeki admin arkadaşlara önemle belirtmek isterim. Kimse neyse ne kadar iyi oynasın veya oynamasın Sorunlu adam nereye giderse gitsin sorunludur şimdiye kadarki tecrübelerim hep bunu gösterdi. Bu yüzden konun daha fazla büyütülmemesini Sitenizin tek umudunun hopeful olmadığını onun yerinede oynucak iyi oyuncular olduğunu sanırım söylememe gerek yok.

Herkeze iyi eğlenceler gerisi size kalmış !!!

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
HAMZA ABİ DİKKAT!!!
« Yanıtla #33 : 02 Şubat 2007, 00:09:32 »
gerekli açıklamayi burada yapmiş bulunmaktayim

http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=18590.msg76502#msg76502

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle