Gönderen Konu: Football Manaqer 2007 Türkçe Yama ve DiL Sorunu Çözen Yama Lazım..!  (Okunma sayısı 783 defa)

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ArkadaşLar bana Football Manaqer 2007 Türkçe Yama ve DiL Sorunu Çözen Yama Lazım..!Bulan arkadaş benimle paylaşabilir mi..?
FOREWER >>>FIFA and BJK<<<

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Türkçe FM 2007 v1.0 BETA' yı yıllardır kazandığımız tecrübelerle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çevirilerimize ait detaylarımız ise:
Gerçek oranda %71.8' lik bir Türkçeleştirme yapıldı. Turksportal Türkçe FM 2006' dan kalan bir çok İngilizce cümle Türkçeleştirildi. FM 2006 da Oyundan çıkarılan cümleler bu yamamızdan da çıkarıldı Türkçe yamayı oynamaya başlamadan önce lütfen "c:\Documents and Settings\kullanici_adiniz\Application Data\Sports Interactive" klasörüne dosya yazma yetkiniz olmasına dikkat ediniz. Bu alanda tamponlanmış veriler saklandığından ötürü işlem yapılmaktadır.
Türkçe panelini açtığınız gibi ayarlardan FM klasörünün yolunu belirtiniz, Tamponlanmış veriyi temizle seçeneğini iaşretleyerek sağ üst bölümde yer alan kaydet buttonuna basınız. Türkçe FM Çalıştır'a tıkladığınız zaman oyun açılacaktır ve 20 sn kadar oyunun açılmasını bekleyiniz.
Türkçe FM 2006 dil dosyalarının yapımında emeği geçen Volkan B. Gürcan' a, Mustafa Budak'a, Burak Duran' a, Aydın Akgün'e, İlhan Aydoğan'a, grafik tasarımda Mehmet Ali Ardıç' a ve diğer emek sahiplerine teşekkürü bir borç biriliz...

Karşılaşılan hatalara karşı çözümler: - Eğer ActiveX Object Can't Start gibi bir Run Time hatası alıyorsanız, bilgisayarınıza aşağıdaki linkteki dosyaları kurmalısınız ve bilgisayarınızı tekrar başlatmalısınız. VB Run Time Kurulum Dosyaları
http://www.planpoint.com/vbrun60sp6.exe
Windows Scripting 5.6 update
http://www.planpoint.com/scripten.exe
- Ayarlar kısmından Football Manager klasörünün yolunu belirtmenize rağmen, uygulama dosyası bulunamıyor şeklinde bir hata alıyorsanız. Mevcut durumda çalışan virus veya güvenlik programınızı kısa süreli devre dışı bırakıp tekrar ayarları kaydetmeyi deneyiniz.
- Run Time Error, Path not found hatası alıyorsanız, Türkçe yamayı kurduğunuz bölümde Temp isimli bir klasör açıp yamayı çalıştırınız.
- Türkçe yamayı açtığınız giriş ekranı ingilizce oluyorsa, panel ayarlar kısmından tamponlanmış verileri temizleyi işaretleyip Türkçe yamayı çalıştırınız.
- Oyununuz açılışta çok yavaş çalışıyorsa, ilk seferde tamponlanmış veriyi temizle işaretini kaldırabilirsiniz. Böylece her seferinde oyunun tekrar veri tamponlamasını devre dışı bırakmış olursunuz.
- Türkçe yamayı çalıştırdığınız zaman belli bir süre bilgisayarınız yanıt vermeyecek, mouse ve klavye işlem yapmayacak. Bu bilgisayarınızın hızına bağlı olarak değişen sürede tekrar devreye girecektir. Bu süre zarfında bilgisayarınız ayarları Türkçe oynamak için gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.
- Eğer bu yukarıda belirtilen koşullar dışında bir probleminiz varsa veya halen oyunu kuramıyorsanız forumlarımızda açtığımız yardım bölümünü kullanabilirsiniz.
Oyunu çalıştırmadan önce klavye ve dil seçeneklerinin İngiltere / İngilizce olarak ayarlanmasını unutmayınız.

al inş.yardımcı olabilmişimdir
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
HenryCemil kardes saolasin ama burda tr yama hanqisi bide kardes bu verdiqin linklerdeki dosyalari indirdim ama bende bole sorunlar cikmadi bu yamalari kurarsam dil sorunu cozuluor mu

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Henry Cemil kardeş yaptım sayende...Ama Türkçe yamayı başka bi yerden indirdim ve senin bu dosyları da indirdim dediklerini yaptım işe yaradı...Çok saolasın kardeş...