Gönderen Konu: DUYURU  (Okunma sayısı 1444 defa)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
DUYURU
« : 21 Eylül 2006, 17:22:25 »
UEFA KUPASINDAKİ ARKADAŞLARIMIZ MAÇLARINA İLGİ GÖSTERMEDİKLERİ İÇİN OLDUKÇA ÜZÜLDÜM DÜŞÜNDÜM ARKADAŞLAR BİR ÜST TURA KURA ÇEKMEYE GEREK DUYMADIM VE UEFA KUPASINDAKİ RAKİPLERİN HEPSİNİ DİSKALİFİYE ETMEYE KARAR ALDIM NEDEN DİYE SORULURSA ÇEYREK FİNAL MAÇLARINI BİLE YAPMAYAN ARKADAŞLARIN Bİ ÜST TURA ÇIKMALARINI HAK ETMEDİKLERİNİ DÜŞÜNDÜM VE O TURDAKİ ARKADAŞLARIN MAÇLARINI YAPICAKLARINIDA SANMADIĞIM İÇİN UEFA KUPASI KAPANMIŞTIR.

Ş.LİGİNDE MÜCADELE EDEN ARKADAŞLARIMI İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM BAŞARILAR...

Çevrimdışı mansiz26s

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 29
    • MSN Messenger - EFSANE_BESIKTASLI@YAHOO.COM
    • Profili Görüntüle
Ynt: DUYURU
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2006, 21:43:54 »
amett kardeşim tamam da günlerdir ben 34. fifa cup ı takip ediyorum
ama kimse msj atmadı en son ben attım 3 gun önce
bu uefa ve samp. ligi bölmünü görmedim
yoksa mutlaka yapardık maçımızı
senden şans isityorum
gerçekten bu konuya eğildim çünkü
EXPERT

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2006, 21:54:53 »
senden şans isityorum

ANLIYORUM SENİ MANSİZ KARDŞEİMDE ÇEYREK FİNAL SONUÇLARINI DİKKAT EDERSEN 19 EYLÜL SALI SON GÜNDÜ DİMİ ÖYLE YAZIYO VE BUNU ÜSTÜNE DAHA KİMSE MAÇINI YAPMAMIŞ DİYE 3 GÜN DAHA BEKLEDİM BUNU GÖRMEMEN MÜMKÜN DEĞİL BELKİ GÖRMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA NESEDE DİĞER ARKADAŞLARIN İLGİSİZLİĞİ BU KARARI VERDİRDİ BANA SEN MAÇINI YAPSANDA DİĞER ARKADAŞLARI Bİ ÜSTTURA ÇIKARMAM BUNU HAK ETMİYOLAR YANİ ANLIYOSUN DİMİ BENDE İPTAL ETTİM UEFAYI SON KARAR BÖLEDİR KARDEŞİM VE DEĞİŞMİCEKTİR . 5 GÜN SÜRE VERİLDİ VE MAÇLARA İLGİ YOK NEDEN YAPILMADIĞI DAİR Bİ BİLGİ MSJ BİLE YOK BENİDE ANLICAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KARDEŞİM BİDE DİKKATTE EDERSEN BEN BU DUYURUYU YAPTIKTAN SONRA MSJLAR GELMEYE BAŞLADI  ;)

Çevrimdışı cmylmzzz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2006, 22:44:03 »
hamza kardesim ben rakibim olan harun a en az 7-8 defa sordum her seferinde birşey oldu oynamadı
yapıcam bişi yok kusra bakma
Barça harici takımla turnuvaya yada maça davet etmeyin :)

EA'nın Resmi Fifa 07 Yaması (kurulum anlatimli) Tıkla :) http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=13835.0

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2006, 23:02:08 »
hamza kardesim ben rakibim olan harun a en az 7-8 defa sordum her seferinde birşey oldu oynamadı
yapıcam bişi yok kusra bakma

arkadşalar bu sorunları neden bize iletmiyosunuz anlayamıyorum siz bize sölemezseniz böle sorunları biz sizin ne yaptığınızı nerden bilebiliriz duyuru bölümü açtım herkesin ilgisini çekmeye başladı yoksa hala devam edicekti bu durum kimse hala maçını yapmıcaktı sorunlarınızı kim maç yapmıyosa bize iletinki sizdede sorun olmasın bizde de

Çevrimdışı cmylmzzz

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2006, 00:35:05 »
tam hatrlamıom ama ya sana yada hamza ya ilettim msn den
arkadas kaç defa sordum bi türlü mac oynmaya razı edemedik
Barça harici takımla turnuvaya yada maça davet etmeyin :)

EA'nın Resmi Fifa 07 Yaması (kurulum anlatimli) Tıkla :) http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=13835.0

Çevrimdışı mansiz26s

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 29
    • MSN Messenger - EFSANE_BESIKTASLI@YAHOO.COM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2006, 11:33:30 »
senden şans isityorum

ANLIYORUM SENİ MANSİZ KARDŞEİMDE ÇEYREK FİNAL SONUÇLARINI DİKKAT EDERSEN 19 EYLÜL SALI SON GÜNDÜ DİMİ ÖYLE YAZIYO VE BUNU ÜSTÜNE DAHA KİMSE MAÇINI YAPMAMIŞ DİYE 3 GÜN DAHA BEKLEDİM BUNU GÖRMEMEN MÜMKÜN DEĞİL BELKİ GÖRMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA NESEDE DİĞER ARKADAŞLARIN İLGİSİZLİĞİ BU KARARI VERDİRDİ BANA SEN MAÇINI YAPSANDA DİĞER ARKADAŞLARI Bİ ÜSTTURA ÇIKARMAM BUNU HAK ETMİYOLAR YANİ ANLIYOSUN DİMİ BENDE İPTAL ETTİM UEFAYI SON KARAR BÖLEDİR KARDEŞİM VE DEĞİŞMİCEKTİR . 5 GÜN SÜRE VERİLDİ VE MAÇLARA İLGİ YOK NEDEN YAPILMADIĞI DAİR Bİ BİLGİ MSJ BİLE YOK BENİDE ANLICAĞINI DÜŞÜNÜYORUM KARDEŞİM BİDE DİKKATTE EDERSEN BEN BU DUYURUYU YAPTIKTAN SONRA MSJLAR GELMEYE BAŞLADI  ;)

gerçekten göremedim kardeşim duyuru kısmına değilde yukarıdaki uefa kulvarında yazdığ için de orayı görmedim. Ama olsun analdım, eywallah sağolasın
EXPERT