Müjde! Quantum Break, PC için de geliyor

Remedy Entertainment tarafından geliştirilmesine devam edilen Quantum Break, bildiğimiz gibi nihai sürümüne oldukça yaklaştı. Xbox One kullanıcıları tarafından büyük bir merakla beklenen oyun, 5 Nisan tarihinde satışa sunulacak.

Tüm bunlar olurken, Quantum Break oyununun PC versiyonu için de sesler iyice yükselmeye başladı. Öyle ki, Xbox One ile eşzamanlı olarak PC için de çıkacağına dair söylentiler var.

Quantum Break, Eşzamanlı Olarak PC İçin de Geliyor Olabilir

Haber ise Alman internet sitesi GameStarcephesinden geldi. Peki bu bilgi nereden geliyor derseniz, site bu bilginin bir etkinlik sırasında doğrudan Remedy Entertainment tarafından geldiğini ve Windows 10 destekli olarak çıkacağını iddia ediyor.

Ne var ki, bu haber kısa sürede sayfadan kaldırıldı. Neyse ki WCCFTech sitesi haber silinmeden ekran görüntüsü yakalamayı başarmış.

Açıkçası bu gelişme, şaşırılacak bir gelişme değil. Nedenlerinden birisi, Quantum Break’in geçtiğimiz ay içinde Brazilian Classification Board tarafından PC için sınıflandırılması, diğeri ise oyunun Remedy Entertainment tarafından PC için de uyarlanmak istenmesi.

Haberin neden kaldırıldığıyla ilgili şimdilik bir bilgi bulunmasa da, halihazırda bilinenler ışığında belki de yakında müjdeli bir haber alabiliriz. Beklemede kalın!

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar