slot malaysia World of Final Fantasy yeni nesil konsollara geliyor! | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

World of Final Fantasy yeni nesil konsollara geliyor!

World of Final Fantasy önceden E3 2015’te duyurulmuştu. Square Enix seriyle yeni tanışacak insanlar ile oyun serisini uzun yıllardır takip eden insanlar arasında bir geçit oluşturacak. World of Final Fantasy yepyeni karakterler ekleyeceği gibi bizlere tanıdık yüzleri de gösterecek. Fragmanın kalbimizin ritmini bozduğunu söylemeliyiz. Final Fantasy serisinden efsane karakterleri resmen dizmişler, önümüze sunmuşlar!

Oyun Grimoire adı verilen ve tüm Final Fantasy karakterlerinin yaşadığı bir alanda geçiyor. Duyuru fragmanında gördüğümüz üzere oyunun iki ana karakteri Rain ve onun küçük kardeşi. Bu ikili canavarlarla hem savaşacak hem de dost olacak. Tüm canavarlar önceden seride gördüğümüz canavarlardan oluşacak. Oyun önceden görmüş olduğumuz canavarların oldukça tatlı chibi versiyonlarını görmemize olanak sağlayacak hatta “Chobobo”ları bile! PSP’ye çıkış yapmış Final Fantasy Tactics ve Nintendo Game Cube’e çıkış yapmış Final Fantasy: Crystal Chronicles oyunlarından dahi canavarları oyuna eklemişler!

Final Fantasy XV, 30 Eylül’de Xbox One ve PlayStation 4’lere çıkış yapacak. World of Final Fantasy ise sadece 1 ay sonra, 25 Ekim’de oynanabilir olacak!

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar