Gönderen Konu: Basın Toplantıları  (Okunma sayısı 2635 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #12 : 20 Kasım 2008, 22:09:10 »
Bu hafta takımımda anlam veremediğim inanılmaz bir gerginlik vardı.Defansta normalde yapmadığımız çok basit hatalar yaptık.Hücumda normalde kaçırmamamız gereken pozisyonları kaçırdıkç.Bu gerginliğe bir de şanssızlık eklenince mağlup olduk.Takımım gergin olmasına rağmen zor yenildi.2 kez direkten topumuz var , 4-5 kez kaçırdığımız karşı karşıya pozisyonlar var,kaçan penaltı var..Futbolda bu kadar şanssızlık olunca buna yapacak bişeyiniz kalmıyor.Bu haftada takımımdan memnun olduğumu belirtip bu mağlubiyete rağmen yine  de ligin en büyük favorisi olduğumuzun altını çiziyorum..

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #13 : 21 Kasım 2008, 22:51:39 »
Arsenal- Milan

Ligde Federasyonun 2 maçlık Tekrar kararından ilk maç olan Milan maçından 3 puan aldıgımız için mutluyum.Adebayor un Hafif sakatlıgından dolayı fazla etkin olamadı ancak Van Persi-e sahneye cıktı ve 2 gol le takımıza 3 puan getirdi.

Arsenal - Liverpool

Ligde Liverpool oynadğımız maç ise tek kale geçti ve hakettiğimiz bir sonuç aldık.Rakipten Daha Fazla istediğimiz Her açıdan Belliydi. Oyuncularımın Alnndan Öpüyorum Bu Güzel Formlarını Devamlarını diliyorum.

Arsenal - Manchester UTD.

Ezeli Rakibimiz olan Manchester e yenilmenin üzüntüsünü yaşıyoruz ama olsun Oyuncularımın performansı gerçekten cok iyi kutluyorum onları

Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
  • Kişiliğinizi sakın kaybetmeyin !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Basın Toplantıları
« Yanıtla #14 : 21 Kasım 2008, 22:57:20 »
Ligte namağlup ünvanımızı devam ettirmek istiyoruz..Barcelona engelini aşarsak geride şampiyonluga uzanan kısa bir yol olduğuna inanıyorum..Basın mensubu arkadaşlara teşekkür ediyorum..

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #15 : 22 Kasım 2008, 00:04:03 »
Ligdeki kötü gidişatımıza bir dur demenin yolu geldi diye düşünüyorum.. Milan maçında ilk hedefimiz galibiyet, bundan hiç şüpheniz olmasın sayın basın mensupları kardeşlerim,dostlarım,oğullarım,bebeklerim...  ;D

LİVERPOOL COACH
RAFEAL FabregaS

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #16 : 22 Kasım 2008, 01:18:34 »
Bu hafta büyük bir şok yaşadık.Oyuncularım rakibi küçümsedi sanırım.Bi de maçın başında rakip 10 kişi kalınca rehavete kapıldık.Son dk golü yememiz bizi çok üzmedi çünkü bu maçta berabere kalmak kaybetmekle eşdeğerdi bize göre..
Bu hafta Chelsea'yi 5-2 yenen Barca deplasmanına gidiyoruz.Bu maçtan da bir yara alırsak bidaha işimiz zorlaşır.Haftanın en kritik maçına iyi konsantre olmamız gerekiyor.

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #17 : 23 Kasım 2008, 21:36:34 »
Çok büyük bir üzüntü içindeyiz ertelenen 6.hafta macında rakibimze 4-3 yenildik. olsun Futbolda kötü oynadıgınız maclar olabilir.Onumuzdeki maclara bakıcaz
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Basın Toplantıları
« Yanıtla #18 : 23 Kasım 2008, 21:52:49 »
2 Haftadaki puan kayıplarımızı telafi etmemiz gerekiyor.Buna Inter maçıyla başladık geri kalan 6 maçı alırsak ipi göğüsleyen takım olacagımızdan hiç şüphem yok.

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #19 : 23 Kasım 2008, 23:02:30 »
Bu hafta son maçında chelseyi yenmiş olan Liverpool ile karşılaşacağız.Liverpool maçı öncesi takımıma olan güvenim tam.Ligin ikinci yarısında Bayern Münih'in yeni hocasıyla daha güçlü olma ihtimalini düşünürsek ligin ikinci yarısı daha ilginç geçeceğe benziyor...

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Basın Toplantıları
« Yanıtla #20 : 26 Kasım 2008, 11:23:32 »
Ligin 2. yarısına müthiş bir başlangıç yaptık 2 maçta 7 gol atıp 1 gol yedik.Oyuncularımı kutluyorum.Geri kalan 5 maçı kazanırsak şampiyon olacağımızdan hiç şüphem yok.Bunu her zaman söylüyorum.

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
Basın Toplantıları
« Yanıtla #21 : 26 Kasım 2008, 13:19:37 »
Bu hafta çok kritik bir Arsenal maçımız var.Deplasmanda yendiğimiz Arsenal'i Old Trafford'da da yenmek istiyoruz.Çok kritik bir virajdayız vu bu virajı kazasız atlatmak zorundayız..Zira arkadaki takımlar bizim takılmamızı bekliyor..
Bu maçta işimizin zor olduğunu ancak galibiyet için oynayacağımızın bilinmesini istiyoruzz...

Manchester Utd Manager SiR ALfoNSo