Gönderen Konu: Değerli Oyunsiteniz.Com'lular İçin Para Kazanma Fırsatı...  (Okunma sayısı 1803 defa)

Çevrimdışı saykoburak

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

İyi günler arkadaşlar Ben Burak. Sizlere bugün okulda arkadaşımdan öğrendiğim ve bizzat gidip kazandığı parayı çektiğimiz bir yöntem söyleyeceğim. Aşağıda verdiğim referans linki'nden üye olduktan sonra anında 500 Puan kazanıyorsunuz. Profil Bilgileri'ni ve İlgi Alanları'nı güncelleyice de Puan'ınız 4000'lere geliyor... Bu işlemleri yaptıktan sonra size verilen günlük 7 reklamı izleyin ve puanları kazanın. Ayrıca üye olduktan sonra referansınızı başkalarına yollayabilir ve onlardan da puan kazanabilirsiniz. Puanınız 50.000'e geldiğinde paranızı yatırdıkları banka hesabından çekebilirsiniz.. Link aşağıdadır, hayırlı kazançlar...

LİNK: http://secure.reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=26472942

NOT: Bazıları bencıllık olsun dıye alternatıf linkten uye olmak yerıne dırek sıteden uye olabılır. Boyle yaparsanız eqer puan gelırlerınız yarı yarıya azalır benden söylemesi...

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Değerli Oyunsiteniz.Com'lular İçin Para Kazanma Fırsatı...
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2009, 21:46:17 »
para kazandıran sitelere hicbir zaman inanmamısımdır :hif

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2009, 22:34:05 »
Google Adsense bile 120 Dolarımı Gasp Ediyorsa İnternet Üzerinden Bu Tür Yollarla Para Kazanmak Biraz Hayal Bence.100 Kişi Kayıt Olursa birisine belki denk gelir o da kim bilir kaç para.Boşuna vaktini öldürme burakcığım benden sana tavsiye  :)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2009, 14:22:58 »
Google Adsense bile 120 Dolarımı Gasp Ediyorsa İnternet Üzerinden Bu Tür Yollarla Para Kazanmak Biraz Hayal Bence.100 Kişi Kayıt Olursa birisine belki denk gelir o da kim bilir kaç para.Boşuna vaktini öldürme burakcığım benden sana tavsiye  :)

hamza abi arkadasın dedigi dogruysa sitedeki birisine yetki verelim devamlı o sitedeki reklamlara vs. tıklasın kazandığı parayla da sitede ödüllü turnuvalar açarız  ;D

Çevrimdışı saykoburak

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Re: Değerli Oyunsiteniz.Com'lular İçin Para Kazanma Fırsatı...
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2009, 15:38:14 »
Arkadaşlar ben de sizlerle aynı fikirde(ydim). Sitelerinde yatırdıklarına dair makbuzlar yayınladılar. O şekilde bike çegingendim ama en son arkadaşım aldı ben de başladım. Lütfen linkten sadece bir üyelik alırsanız cok sevinirim.

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2009, 18:01:25 »
saçma ya :wing

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2009, 23:00:51 »

hamza abi arkadasın dedigi dogruysa sitedeki birisine yetki verelim devamlı o sitedeki reklamlara vs. tıklasın kazandığı parayla da sitede ödüllü turnuvalar açarız  ;D

ip adresleri kontrol edilir kafaya gore tiklanirsa ve para verilinirse ben milyoner olurdum  :W

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Şubat 2009, 23:01:09 »
bu devirde reklam izlemeyle kimse kimseye para vermez malesef boş hayaller bunlar :) vaktinizi daha işe yarar şeyler için harcayın bence :)
Seni Unutmadık Barış Akarsu

Çevrimdışı By_Sewim

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 610
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Re: Değerli Oyunsiteniz.Com'lular İçin Para Kazanma Fırsatı...
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2009, 12:07:54 »
hakılsın hamza inanmamak lazım.