Gönderen Konu: Oyunsiteniz 4 Yaşına Girdi  (Okunma sayısı 3741 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Oyunsiteniz 4 Yaşına Girdi
« : 05 Mayıs 2009, 17:38:50 »
Tarih 28 Nisan 2006, daha dün gibi hatirliyorum. Oyunsitenizi açtiğimiz günü. O kadar çok insan tanıdım ki burada. o kadar çok farklı kişi gördüm ki. sevinçlerimi paylaştiğim akşamlari sıkılmadan saatlerce sohbet edebildiğim o kadar arkadaşımız oldu ki. iyi ki kurmuşuz diyorum bu siteyi. birbirinden kaliteli insanlar tanıdım burada, hepinizi çok sevdim. ne heyecanlı turnuvalar yaşadık ne çekişmeli organizasyonlar düzenledik hepsi çok güzeldi.

Tarih 5 Mayis 2009, Evet 7 Gün geç yaziyorum, 7 gün geç kutluyorum doğum gününü. farkındayım artık eskisi gibi ilgilenemiyorum. çeşitli sebepleri var. ama merak etme oyunsiteniz, seni hiç bir zaman bırakmayacağim. hep dimdik ayakta duracaksin ben uzaklarda olsam da senin yanında duracak senin daha iyi yerlere gelmeni sağlayacak dostlarım bakacak sana.

İyiki Doğdun Oyunsiteniz. İyiki varsın. Darısı Nice 4 Yıllara

Çevrimdışı By_Sewim

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 610
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2009, 18:04:08 »
daha uzun yıllar sürer inş.

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2009, 20:29:02 »
Sitenin kuruluşunu bende daha dün gibi hatırlıyorum crazyfifanın hacklenmesinden sonra yeni bir sayfa açmıştı Hamza abi fifa turnuvalarına,organizasyonlarina... Ve -Oyunsitenizi Kurdu- site kurulduktan 4 gün sonra siteye kayıt olmuştum.Her fifa serisinin oyunsitenizde ayrı bir tadı oldu açımdan; arkadaşlıklarımızı,tatlı rekabetlerimizi,birbirinden kaliteli fifacı kardeşlerimi ve abilerimi,koca bir turnuvanın kayıtlarını 2 dakikada bitiren üyelerimizi, ilk defa oyunsitenizde açılan muhteşem FFC © lerimizi ve OYUNSİTENİZİ unutmak imkansızdır..! Sitemizin 4. Yaş Gününü En İçten Dileklerimle Kutluyorum... Hep Beraber Nice Senelere...

İnşallah Eski Günlerimize Çok Çabucak Döneceğiz ve Yepyeni Organizasyonlarımızla Karşınızda Olacağız...

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2009, 14:30:06 »
Ben ilk yıl burada olamasam da 2 yıldır buradayım ve mevcut kadro içerisinde eskilerden biri sayılırım.Şimdiye kadar bu formatta kurulan siteler uzun ömürlü olmadı fakat Hamza'nın ve diğer destekçilerinin sayesinde OYUNSİTENİZ çok güzel bir marka haline geldi..Bu site hamzanın da dediği gibi kapanmayacak...Hamza bıraksa bile bu site inşallah yaşamaya devam edecek..Hayat şartlarından dolayı jenerasyonlar değişebiliyor fakat erişkin bireyler olduğumuzda da burda "Hopeful","Malatyasporlu" nickleriyle oynayan Nail ve Evren abi gibi bizlerde burda oluruz umarım.Ne de olsa en güzel anları,mutlulukları,dertleri,acıları burada paylaştık.Sanal da olsa gerçek hayattakinden iyi dostlarımız oldu..
Sitenin buraya kadar gelmesinde  emeği geçen herkese teşekkür eder;Sitemizin daha nice yıllar hayatta olmasını temenni ederim...İYİKİ VARSIN OYUNSİTENİZ!!!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2009, 16:19:33 »
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. sizler sayesinde bugünlere geldik. sizler sayesinde 4 senedir ayaktayız. kimse bükemedi bileğimizi, zamanında çok kıskanan çekemeyen oldu. tecrübesizdik defalarca verilerimiz silindi, sitemiz hacklendi. ama hiç kimse bükemedi o bileği. hiç bir güç bizi ayıramadı. Cüneytin de söylediği gibi bazı gerçek hayattaki dostluklardan daha sıkı dostlarimiz oldu burada. dertlerimizi bazen ilk burada paylaştik birbirimizle. çok güzel vakit geçirdik acısıyla tatlısıyla. Sitemizin eski üyelerinin de konuyu görünce birer yazı yazmalarini isterim eğer buralardaysanız biraz nostalji yapalim sevgili dostlarım

Çevrimdışı D E M 0 N *

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
  • Counter Strike Source :)
    • MSN Messenger - team-turkey@live.de
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2009, 06:56:02 »
Bende Sitenin Kuruluşundan bu yana burda olmasamda çok uzun süredir, yaklaşık 2 sene'dir sizinleydim...

birlikte güsel vakit geçirdik arada sırada sorun çıkasada güseldi . inşallah tekrar herkes birleşir ve daha iyi vakit geçiririz..

nice yıllara oyunsiteniz.com

sayılar Demon [toLqa]

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Mayıs 2009, 14:47:12 »
Bende Sitenin Kuruluşundan bu yana burda olmasamda çok uzun süredir, yaklaşık 2 sene'dir sizinleydim...

birlikte güsel vakit geçirdik arada sırada sorun çıkasada güseldi . inşallah tekrar herkes birleşir ve daha iyi vakit geçiririz..

sayılar Demon [toLqa]

Hoşgeldin Tolga  ;)

Çevrimdışı D E M 0 N *

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2009, 17:23:17 »

sayılar Demon [toLqa]

Hoşgeldin Tolga  ;)

Hoşbulduk Kardeşim..

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #8 : 07 Mayıs 2009, 17:25:57 »
Arkadaşlar Domain Süresini 1 sene yerine 2 sene olarak uzattım

Creation Date: 28-Apr-2006
Expiration Date: 28-Apr-2011

Hayırlı olsun. 2011 de tekrar uzatmak dileğiyle

Çevrimdışı D E M 0 N *

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 07 Mayıs 2009, 17:30:51 »
Hayırlı Olsun Tüm Oyunsiteniz Camiasına..

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2009, 17:33:46 »
Hayırlı Olsun Tüm Oyunsiteniz Camiasına..

eywalah

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2009, 17:53:32 »
Hayırlı Olsun abi  8)