Gönderen Konu: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ  (Okunma sayısı 11752 defa)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: KAYITLARI BURADAN YAPINIZ
« Yanıtla #72 : 15 Aralık 2006, 16:23:28 »
son 3 takım kalmıştır

wigan

watford

shiffeld united

bu 3 takımdan birini alıp kaydınızı yapabilirsiniz.

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 16 Aralık 2006, 06:31:13 »
yada iptal olsun yeter bana bu kadar lig bulig iptal

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 16 Aralık 2006, 10:33:34 »
Yok yaw bırakmadı . Bırakırsa bende giderim   :(

Çevrimdışı яєαρєя

• 3. SINIF UYE
  • Puan 253
  • reaper
    • MSN Messenger - emicin6@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #75 : 16 Aralık 2006, 12:03:32 »
amett sadece ligi değil turnuva duzenlemeyı de bıraktı kendını derslerıne verecekmıs :D

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #76 : 16 Aralık 2006, 20:43:03 »
BECKHAM06

b_e_c_k_h_a_m06@hotmail.com

M.UNİTED

EĞER AMETT KARDEŞİM LİGİ BIRAKTIYSA YENİ SAHİBİ BEN OLMAK İSTİYORUM AMETT CEVABINI BEKLİYORUM BIRAKMADIYSAN İPTAL OLUR BEKLİYORUM

beckham sadece bu ligte oynucam ve ilgilenicem diğer liglerdeki takımlarımı bıraktım onlardan birini alabilirsin ;)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 16 Aralık 2006, 20:43:28 »
BECKHAM06

M.UNİTED

EĞER AMETT KARDEŞİM LİGİ BIRAKTIYSA YENİ SAHİBİ BEN OLMAK İSTİYORUM AMETT CEVABINI BEKLİYORUM BIRAKMADIYSAN İPTAL OLUR BEKLİYORUM

beckham sadece bu ligte oynucam ve ilgilenicem diğer liglerdeki takımlarımı bıraktım onlardan birini alabilirsin ;)

ok kardeşim saten iptal etcektim

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #78 : 16 Aralık 2006, 20:45:32 »
BECKHAM06

M.UNİTED

buradan kopmak içime sinmiyo tam olarak premier ligle ilgilenir maçları yaparım :) ;)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 16 Aralık 2006, 20:46:06 »
BECKHAM06

M.UNİTED

buradan kopmak içime sinmiyo tam olarak premier ligle ilgilenir maçları yaparım :) ;)

tmm kardeşim

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 17 Aralık 2006, 20:04:57 »
YAA DİĞER LİGLER DE 2-3 . HAFTAYA GİRDİ BİZ DAHA KAYIT DOLDURAMADIK HAMZA BENCE BU TAKIMLARLA BAŞLAYIM KALAN 3 TAKIM SİLİNSİN ALINMASIN ;D
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #81 : 17 Aralık 2006, 21:01:54 »
YAA DİĞER LİGLER DE 2-3 . HAFTAYA GİRDİ BİZ DAHA KAYIT DOLDURAMADIK HAMZA BENCE BU TAKIMLARLA BAŞLAYIM KALAN 3 TAKIM SİLİNSİN ALINMASIN ;D

yaw bi çare bulmak lazım bu 3 takımla oynayanlara hükmen galip sayalım hamza kimse almaz bir haftada 3 oyuncu bay geçsin oke çünkü bunları silersek fixtür zor olucak dediğim gibi yapalımda lig bir an önce başlasın bu takımlarla maçları olanlar haftayı bay geçsin oke ;) 3 -0 galip sayarız ;) yada o hafta onlarla maçları olanlar yağmazlar ;) lig sonnuda nası olsa herkes eşit maç yapmış olacak hamza nediyon öle olursa bi an önce başlarız

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #82 : 17 Aralık 2006, 21:56:59 »

yaw bi çare bulmak lazım bu 3 takımla oynayanlara hükmen galip sayalım hamza kimse almaz bir haftada 3 oyuncu bay geçsin oke çünkü bunları silersek fixtür zor olucak dediğim gibi yapalımda lig bir an önce başlasın bu takımlarla maçları olanlar haftayı bay geçsin oke ;) 3 -0 galip sayarız ;) yada o hafta onlarla maçları olanlar yağmazlar ;) lig sonnuda nası olsa herkes eşit maç yapmış olacak hamza nediyon öle olursa bi an önce başlarız

bana kalırsada iyi olur . ligimize vakit kaybetmeden başlayalim hemen . dediğiniz gibi seçilmeyen 3 takımda , seçilene kadar haftalari bay geçer . takımlar sahiplerini bulduğu zaman oynarlar maçlarini . 1. hafta karşılaşmalari topicini açalim bu gece . premier ligimiz hepimize hayırlı olsun

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #83 : 17 Aralık 2006, 22:13:04 »

bana kalırsada iyi olur . ligimize vakit kaybetmeden başlayalim hemen . dediğiniz gibi seçilmeyen 3 takımda , seçilene kadar haftalari bay geçer . takımlar sahiplerini bulduğu zaman oynarlar maçlarini . 1. hafta karşılaşmalari topicini açalim bu gece . premier ligimiz hepimize hayırlı olsun

oke ozaman premier lig maçları başlamıştır arkadaşlar hepinize başarılar.

seçilmeyen 3 takım bunlar msn ve takımlarda belirtiliyor o takımlarla eşleşenler haftayı bay geçiceklerdir ;)