Gönderen Konu: 3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI (Maçlar Tamamlandı)  (Okunma sayısı 10298 defa)

Çevrimdışı falconi

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: 3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #48 : 28 Kasım 2006, 22:06:44 »
abi artik 26.turnuvayı yada 128 kişiliği açcsak ii olur ya 26.turnuvayı açalım oke şimdi hemen sonra kaytıları açarız fln sende yaaparsın sonra çıkarsın oke çok kişi var sitede
güzel fikir  ;D
|..Geri Döndü..|
|..Come Back..|

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 28 Kasım 2006, 22:07:01 »
oke abi ikisindede mod olcam ha 26.da sade ben 128 kişilikte ben sadık amett sero yaparsa beckham06 yaparsa malatyalı abi birde sen oke

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 28 Kasım 2006, 22:07:26 »
abi artik 26.turnuvayı yada 128 kişiliği açcsak ii olur ya 26.turnuvayı açalım oke şimdi hemen sonra kaytıları açarız fln sende yaaparsın sonra çıkarsın oke çok kişi var sitede
güzel fikir  ;D

aga haftaya 128 kişiliği açıyoruz

Çevrimdışı cmylmzzz

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #51 : 28 Kasım 2006, 22:24:35 »
hocam zaten appiah a perşemeye kadar süre vermiştik
bugün son değildiki önceden bildirdiği için
karışmış gerçi ortalık

sero alamıyacağını anladın sende dvd yi cekil a.q :D
Barça harici takımla turnuvaya yada maça davet etmeyin :)

EA'nın Resmi Fifa 07 Yaması (kurulum anlatimli) Tıkla :) http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=13835.0

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 29 Kasım 2006, 08:40:00 »
perşembe gününe kadar zaman var ama adam salı gününden ihtar çekiyo anlamadım valla ama artık önemli değil çekildim.

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 29 Kasım 2006, 12:09:56 »
arkadaslar com ayrılık oldu cıkanlar var hepside ii fifacılar ve dahada otesi ii ınsanlar ınsallah lıg bıtmez cok üzüldüm bu duruma :( :( :(
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı cmylmzzz

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #54 : 29 Kasım 2006, 14:03:06 »
perşembe gününe kadar zaman var ama adam salı gününden ihtar çekiyo anlamadım valla ama artık önemli değil çekildim.

hocam hamza normal kuralları söylemiş
senin daha önce perşembe gününe kadar süre istediğini bilmiyordu belki bu kadar cellallenmesek?

EA'nın Resmi Fifa 07 Yaması (kurulum anlatimli) Tıkla :) http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=13835.0

Çevrimdışı gfb_sero

• MODERATÖR
  • 4.SINIF UYE
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 29 Kasım 2006, 15:28:20 »
abi benim yapacağim bişe yok rakip yapmıyo dedim işin acil mi diye daha cvp vermedi bi msnye gelirmisin abi

tamam mete bu durumda ihtari sen değil , appiah_4 kullanicisi alacaktir . buradan belirtmen iyi oldu . biz gerekeni yapariz

Aga bırak ver ikinci ihtarı at beni lan anasını satayım sabahtan akşama kadar bankada işlerle ugraşıyoruz sonra eve iş ile gelioruz iki tane maç yapıyoruz işleri yapamıyoruz tam işlere kalkıyoruz mete gelio sonra işimiz var dioruz ikinci ihtar veriliyo istemiom aga ben bırakıyorum turnuvayı sizin ihtar vermenize gerek yok BIRAKTIM oke

Evet aga bende bu sene çok yoğun olmaya başladım . Kafam almıyo artık hem maçları takip et bi yandan iş yap . Ondan bende bırakıyorum . Herkezden özür diliyorum . Turnuva yorumunuda Hamza kardeşim yapsın oda benim kadar güzel özetliyor maçları zaten . Herkeze başarılar .

tamam serhat kardeşim . turnuva bana ve cmylmzz kardeşime emanet . gözün arkada kalmasin . benimde şu an oldukça dinlenmeye ihtiyacim var fakat sirf sizler için burdayim ve görevimin başindayim . sonuna kadarda burada , sizlerle beraber olacağim .

Yok aga kalmaz zaten . Yorumuda benden daha güzel yapıcağına eminim . Zaten yorumları sen yapmak istiyordun ben yapınca yarıda kaldı hevesin . Şimdi doya doya yaprsınız işte .

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #56 : 29 Kasım 2006, 18:12:27 »
arkadaşlar 3 maç kalmış yapılmamış sanırım ben maçımı haftasonu tamamlıcam haberiniz olsun oke ;)

Çevrimdışı cmylmzzz

• MODERATÖR
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #57 : 29 Kasım 2006, 19:16:58 »
kim geliyor kim geliyor sero gelio sero gelio :D

sero ne işin war olm ödülü alamayacağını anlayınca kaçıonmu :D

dön dön dön bir kere dön geri nolurr :))

sero bizi bırakmasss :)

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #58 : 29 Kasım 2006, 19:21:12 »
bende hakana rastlarsam yapıcam ama bi türlü denk gelemiyoruz...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #59 : 29 Kasım 2006, 19:33:22 »

perşembeye kadar sürenin olduğunu bilmiyordum melih . bilseydim böyle demezdim zaten . fakat madem bu kadar işin var . çekilmek istiyorsan çekil . ben burada sadece turnuvamızın statüsüne göre maçlarini zamaninda yapmayan herkese ihtar vermek mecburiyetindeyim . şu an içinde bulunduğun yoğun iş temposu sebebiyle maçlarini zamaninda yapamayabilirsin.bana neden kızıp sitem ediyorsun anlamadim . sana yanliş hiç bir şey söylemedim . sadece turnuvamızın statüsüne göre son gün dolmadan önce maçinizi yapmaniz gerektiğini söyledim . son gününde perşembe olmasindan ötürü bir gün daha süreniz varmiş . eğer turnuvamıza devam edebileceğine inaniyorsan devam etmeni öneriirm kardeşim . senin gibi birini ligimizde görmek istiyoruz . fakat yetiştiremem diyorsan sen bilirsin .