Gönderen Konu: AZ ALKMAAR NASIL BİR TAKIM ?  (Okunma sayısı 4437 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
AZ ALKMAAR NASIL BİR TAKIM ?
« Yanıtla #12 : 22 Şubat 2007, 16:33:05 »
iyi bi takım değil.zaten hollanda ligide kaliteli bi lig değil.fenerin çok rahat yenebilir.ama kağıt üstünde
sana katılmıyorum fenerden iyi bir kadrosu olmayabilir ama o kötü kadrosunu fenerden daha iyi kullandığı kesin adamlar istanbulda fenere 3gol attılar fazla söze gerek yok

buda fb için acı bir gerçek tabi  ???

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 22 Şubat 2007, 19:24:59 »
iyi bi takım değil.zaten hollanda ligide kaliteli bi lig değil.fenerin çok rahat yenebilir.ama kağıt üstünde
sana katılmıyorum fenerden iyi bir kadrosu olmayabilir ama o kötü kadrosunu fenerden daha iyi kullandığı kesin adamlar istanbulda fenere 3gol attılar fazla söze gerek yok

arkadaşlar burda tarafsızça fikirlerinizi söleyin dedim ama göndermeye yapmayı çok seviyosunuz nightmare kardeşim senle uzuncaa bi konuda tartışmıştık sora ikimizde uzatmamaya karar verdik hatırlıyosan sizin bu konuşmalarınızı pekte takmıcam ama benim gibi düşünenen biride çıkmayabilir direk sölediklerinize sert çevaplar veren çıktığında gereksiz konuşmalar sözle dalaş çıkar onun için uzatmayalım sadece yazılanlara tek cevap verim 

gmrbk kardeşim hollanda ligi kaliteli bir lig değil diyosun ama hollanda takımlarının istatiklerine konuşsaydın daha güsl olucaktıı hollanda ve hollanda takımları avrupaya damga vurmuş bir ligi ve takımları var ve şuan hala avrupda mücadele eden takımları var  örneğin ajax,alkmaar,psv feyenoorda'da avrupadaydı ama bu yıl ihraç edildi avrupadan bak nası takımları var  istatistikleride böle :

ŞAMPİYONLAR LİGİ

AJAX   :  6 FİNAL OYNAMIŞ  4 KEZ KUPYAI KAZANMIŞ
PSV : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ
FEYENOORD : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ

UEFA KUPASI

AJAX : 1 KUPASI VAR
PSV : 1 KUPASI VAR
FEYENOORD : 2 KUPASI VAR

KALİTESİZ BİR LİGİN TAKIMLARI HALA AVRUPADA İSİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOLAR  ;)  ALKMAARDA BU GİBİ TAKIMLARLA OYNAYIP GÜCÜNE GÜÇ KATIYO HOLLANDADA ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE EDİYO GEÇEN YIL ŞAMPİYON OLMUŞLARDI SANIRIM GEÇEN YIL VEYA ONDAN ÖNCEKİ YIL DİYE BİLİYORUM GEÇEN YILDA UEFADA YARI FİNAL OYNAMIŞ TAKIM NE ÇOK BÜYÜTELİM NEDE ÇOK KÜÇÜLTELİM FUTBOL SAHADA OYNANIYO KİMİN NE YAPICAĞI BELLİ OLMUYO GEÇMİŞİMİZDE ÇOK ÖRNEKLERİ VAR TAKIMLARIMIZIN AVRUPA TAKIMLARINI FALAN ANLICAĞINIZ BİR KASABA LİGİNİN KASABA TAKIMI DEĞİL ALKMAAR SAYGILAR  (( bu mesaja polemikler yaratmadan cevap verilirse sevinirim başka kulüplere rakiplere gönderme görüyosanız bu mesajda bilgilendirin beni özür diliim sizden sadece bu arkadaşımın yazdığı bir yoruma cevap bilgilendirme gibi bişe işte  ;) ;) ))

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 22 Şubat 2007, 19:34:00 »

arkadaşlar burda tarafsızça fikirlerinizi söleyin dedim ama göndermeye yapmayı çok seviyosunuz nightmare kardeşim senle uzuncaa bi konuda tartışmıştık sora ikimizde uzatmamaya karar verdik hatırlıyosan sizin bu konuşmalarınızı pekte takmıcam ama benim gibi düşünenen biride çıkmayabilir direk sölediklerinize sert çevaplar veren çıktığında gereksiz konuşmalar sözle dalaş çıkar onun için uzatmayalım sadece yazılanlara tek cevap verim 

gmrbk kardeşim hollanda ligi kaliteli bir lig değil diyosun ama hollanda takımlarının istatiklerine konuşsaydın daha güsl olucaktıı hollanda ve hollanda takımları avrupaya damga vurmuş bir ligi ve takımları var ve şuan hala avrupda mücadele eden takımları var  örneğin ajax,alkmaar,psv feyenoorda'da avrupadaydı ama bu yıl ihraç edildi avrupadan bak nası takımları var  istatistikleride böle :

ŞAMPİYONLAR LİGİ

AJAX   :  6 FİNAL OYNAMIŞ  4 KEZ KUPYAI KAZANMIŞ
PSV : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ
FEYENOORD : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ

UEFA KUPASI

AJAX : 1 KUPASI VAR
PSV : 1 KUPASI VAR
FEYENOORD : 2 KUPASI VAR

KALİTESİZ BİR LİGİN TAKIMLARI HALA AVRUPADA İSİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOLAR  ;)  ALKMAARDA BU GİBİ TAKIMLARLA OYNAYIP GÜCÜNE GÜÇ KATIYO HOLLANDADA ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE EDİYO GEÇEN YIL ŞAMPİYON OLMUŞLARDI SANIRIM GEÇEN YIL VEYA ONDAN ÖNCEKİ YIL DİYE BİLİYORUM GEÇEN YILDA UEFADA YARI FİNAL OYNAMIŞ TAKIM NE ÇOK BÜYÜTELİM NEDE ÇOK KÜÇÜLTELİM FUTBOL SAHADA OYNANIYO KİMİN NE YAPICAĞI BELLİ OLMUYO GEÇMİŞİMİZDE ÇOK ÖRNEKLERİ VAR TAKIMLARIMIZIN AVRUPA TAKIMLARINI FALAN ANLICAĞINIZ BİR KASABA LİGİNİN KASABA TAKIMI DEĞİL ALKMAAR SAYGILAR  (( bu mesaja polemikler yaratmadan cevap verilirse sevinirim başka kulüplere rakiplere gönderme görüyosanız bu mesajda bilgilendirin beni özür diliim sizden sadece bu arkadaşımın yazdığı bir yoruma cevap bilgilendirme gibi bişe işte  ;) ;) ))

saol bilgiler için ve bugün görecez(şimdi)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 22 Şubat 2007, 19:41:42 »

[/quote]

saol bilgiler için ve bugün görecez(şimdi)
[/quote]

öenmli değil kardeşim inş. bu akşam iyi bir futbol ve skorla FENERBAHÇE'm TÜRKİYE'ye dönücek  :) inş. dilediğimizce olur  ;) ben maça kaçtımm by hepinize :)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Şubat 2007, 20:23:37 »
walla amet helal olsn çok ii bi araştırma
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 22 Şubat 2007, 20:25:28 »
2-0 oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu gece alkmarda,gölnümüz stadda,çalsın sazlar,oynasın kızlaaar,hayde hayde gol gol gol,hayde hayde gol gol gol
alex ve tümer attı golleri

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 22 Şubat 2007, 20:36:08 »
2-0 oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu gece alkmarda,gölnümüz stadda,çalsın sazlar,oynasın kızlaaar,hayde hayde gol gol gol,hayde hayde gol gol gol
alex ve tümer attı golleri

aman arkadaşlar susun nazar değmesin :)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 22 Şubat 2007, 20:36:45 »
walla amet helal olsn çok ii bi araştırma

sağol kardeşim ;)

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : 22 Şubat 2007, 20:37:47 »
bu maçı alacazalamasakta biz bu sevdaya kapılmışız,yensek de,yenilsekte birşey demicez

Çevrimdışı rdgnblt

• 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 22 Şubat 2007, 20:43:13 »
mal bi takım  :D
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 22 Şubat 2007, 20:54:32 »
Fb yeniyo bu turu geçeçek bence  ;)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 22 Şubat 2007, 21:55:51 »
Fb yeniyo bu turu geçeçek bence  ;)

bakın arkadaşlar alkmarı çok dibe soktunuz ama nası bi takım olduğunu gördünüz dimii nese o farketmezde 2-2 bitti yazık oldu :'( yenilmeden elendim a.q :'( :'(