Gönderen Konu: AZ ALKMAAR NASIL BİR TAKIM ?  (Okunma sayısı 4454 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
AZ ALKMAAR NASIL BİR TAKIM ?
« : 18 Şubat 2007, 23:27:59 »
arkadaşlar sizce alkmaar nasıl bi takım yorumlarmısnız?  DİĞER TAKIMI TUTAN ARKADAŞLARDA YORUMLAR BEKLİYORUM TARAFSIZ OLURSA YORUMLAR SEVİNİRİM ;)  DİĞER TAKIMLARA KÖTÜ GÖNDERME YAPILAN MSJLAR EDİTLENECEKTİR.

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2007, 23:40:18 »
bence fb kadrosunun çok rahat yenebilecigi ama sırf hırs olmadıgı için kaybettigi bir takım olarak görüyorum az ahım şahım bi takım deyil

Çevrimdışı sihirbaz

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 788
    • MSN Messenger - felony1907@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2007, 00:13:13 »
bence fb kadrosunun çok rahat yenebilecigi ama sırf hırs olmadıgı için kaybettigi bir takım olarak görüyorum az ahım şahım bi takım deyil

sana katılıyorum kardeşim ama ekliceklerim var fb akıllı oynamıyo bu Türk futbolunda bi hastalık gol atınca ardından hemen gol yiyor yada tehlike yaşıyor yada gol yiyince sakin olamıyor fb doğru taktikle oynatılırsa ve oyuncularda brz çabalarsa yenilmeyecek bi takım değil ama hafife almamak lazım şu anda dünya liglerindeki en golcü takım alkmaardır  ;)

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2007, 13:18:37 »
alkmarı kayseri ile yapana kadar isim olarak biliordum ve güçsüz kendi liglerindeki anadolu takımı gibi algılıyordum halende öle orta boy bi takım ama futbolcuları istekli geldi kayseri elinden kaçırmıştı ama bu sefer kadıköyde alkmar feneri elincen kaçırdı 3.1 den 3.3 yaptı fenerbahçe ve dicegim o ki kayseri aklmarı elinden kaçırıken fener bu kadro zengilgine ragmen neden işi ilk turda bitiremedi ve turu hollandaya bıraktı bu çok riskli bu sefer deplasman skor avantajları var diyebiliriz fener kendini ateşe attı bence bu futbolculardaki isteksizliktir cebim rahat etsinde takım umrumdamı sanki diyenler var fenerbahçedede gibi gelior en azından bana bence hepsi ii egitilmiş paralı asker ;)
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2007, 16:46:23 »
zico istifa diyenler,alex istifa diyenler,ayrıl diyenler size sorum var:ronaldinho her maç çok mu iyi oynuyor?jose morinho nun yönettiği takım hep iyimi oynuyor??

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2007, 16:49:39 »
zico istifa diyenler,alex istifa diyenler,ayrıl diyenler size sorum var:ronaldinho her maç çok mu iyi oynuyor?jose morinho nun yönettiği takım hep iyimi oynuyor??+ bence az iyi diyil.bence fb kat be kat daha iyi,ama fenerde mesela defansta büyük eksikler vardı.az yi rahatlıkla yenebilirdik.izliyenler görmüştür biz orta sahada büyük hatalar yaptık,mesela mehmet orta açsa mutlak gol ama şut çekio.fener bahçe oyuncularından bazıları bencil bence.bence sorunlar bunlar.az alkmaar hızlı ataklar yapabilir ama defans yerli yerinde olursa yenilirler bence.

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2007, 00:26:07 »
alkmarı kayseri ile yapana kadar isim olarak biliordum ve güçsüz kendi liglerindeki anadolu takımı gibi algılıyordum halende öle orta boy bi takım ama futbolcuları istekli geldi kayseri elinden kaçırmıştı ama bu sefer kadıköyde alkmar feneri elincen kaçırdı 3.1 den 3.3 yaptı fenerbahçe ve dicegim o ki kayseri aklmarı elinden kaçırıken fener bu kadro zengilgine ragmen neden işi ilk turda bitiremedi ve turu hollandaya bıraktı bu çok riskli bu sefer deplasman skor avantajları var diyebiliriz fener kendini ateşe attı bence bu futbolculardaki isteksizliktir cebim rahat etsinde takım umrumdamı sanki diyenler var fenerbahçedede gibi gelior en azından bana bence hepsi ii egitilmiş paralı asker ;)

sölediklerine azmı az katılıyorum kardeşim tek katılmadığım konu fener kendini ilk maçtaki skora göre kendini ateşe attı demişsin buna katılmıyorum aslında ii skor değil 3-3 ama 3-1den sora 3-3e getirlmesine bakılınca ii geliyo saçma sapan goller yiyip saçma sapan pozisyonlar verdik >:( daha hiçbişe bitmiş değil bence hertürlü galibiyet biizi çıkarıcak zaten mağlup duruma düştüğümüzde bu futbolla biyere varılmaz son sakarya maçına bakıldığında öle gözüküyo artık akılları az maçındamıydı oynayamadılarmı gerçekten bilemicem  ;) 

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2007, 19:57:05 »
berbat birçok eziğin futbol oynadığı bi takım

( BU BÖLÜMDEKİ MSJ DİĞER TAKIMLARA GÖNDERME NİTELĞĞİNDE OLDUĞU İÇİN AMETT TARAfından editlenmiştir ) 

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2007, 21:39:24 »
başlarken yazdığım msj dikkate alınmamıştır bu msj gönderme niteliğindedir editlendi...

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #9 : 20 Şubat 2007, 21:41:48 »
Alkmaar çok guçlu bir takım değil,orta seviyeli bir takm.

Çevrimdışı gamerbk

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 19
    • ICQ Messenger - 381060382
    • MSN Messenger - bugrakaykacx@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2007, 15:11:37 »
iyi bi takım değil.zaten hollanda ligide kaliteli bi lig değil.fenerin çok rahat yenebilir.ama kağıt üstünde

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Şubat 2007, 15:31:13 »
iyi bi takım değil.zaten hollanda ligide kaliteli bi lig değil.fenerin çok rahat yenebilir.ama kağıt üstünde
sana katılmıyorum fenerden iyi bir kadrosu olmayabilir ama o kötü kadrosunu fenerden daha iyi kullandığı kesin adamlar istanbulda fenere 3gol attılar fazla söze gerek yok