İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Appiah_4

265
FENERBAHCE / "Eleştirilere açığım"
« : 18 Temmuz 2007, 17:05:54 »
İngiltere'nin Sheffield United takımından transfer ettiğimiz Colin Kazım, Fenerbahçe televizyonuna yaptığı açıklamada, "Benim en büyük eleştirmenim babam" dedi. Milliyet Gazetesi'nin 18 Temmuz 2007 tarihli haberine göre, kamp çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan genç oyuncu performansından memnun olmadığına işaret ederek, "Henüz yeni geldim. İlk hazırlık maçında sonradan oyuna girdim. Ama gerçek gücümü sahaya yansıtamadım. Bunu kamptaki ağır çalışmalara bağlayabiliriz. Önümüzdeki günlerde daha iyi çalışacağım. Eleştirilere her zaman açığım. Zaman zaman kendimi analiz ederim ve eksiklerimi gidermek için bu yöntemi kullanırım" diye konuştu.

266
FENERBAHCE / Carlos baklava ile tanıştı!
« : 18 Temmuz 2007, 17:05:14 »
Avusturya'nın başkenti Viyana'da kamp yapan Fenerbahçe, bu akşam yaptığı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.

Appiah, Kerim, Onur ve Semih'in katılmadığı antrenmanda, koşunun ardından 5'e 2 pas çalışması ve dar alanda taktik ağırlıklı çift kale maç yapıldı.

Antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışan Roberto Carlos, daha sonra kendisi için hazırlanan program dahilinde çalışmasını sürdürdü.

Brezilyalı yıldız, tempolu koşu çalışması gerçekleştirdi.

Bu arada antrenmandan sonra gurbetçi taraftarlar, futbolculara ve teknik heyete baklava ikram ettiler. Roberto Carlos da ikram edilen baklavaları yedi.

267
FENERBAHCE / Edu'ya İngiliz kancası
« : 18 Temmuz 2007, 17:04:08 »
Turkcell Süper Lig'in son şampiyonu Fenerbahçe'de başarılı defans oyuncusu Edu Dracena'ya İngiltere'den talip çıktı.

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Bolton ve Everton kulüpleri, başarılı defans oyuncusunu takipe aldıkları öğrenildi. Bolton ve Everton'ın, Brezilyalı futbolcu için resmi teklifi yapmaya hazırlandıkları ifade edildi.

Ayrıca İngilizlerin önde gelen kanallarından SKY Sports da bu iki kulübün Edu ile ilgilendiğini duyurdu.

Fenerbahçe yönetiminin, İngiliz ekiplerinden iyi bir teklif gelmesi halinde, yabancı sınırlaması nedeniyle Edu'nun transferine sıcak bakacağı belirtildi.

268
FENERBAHCE / 19.07 beklentisi!
« : 18 Temmuz 2007, 17:02:53 »
Fenerliyiz bari haber yazalım biraz dedim :D

269
1.SATRANÇ TURNUVASI / Nasıl Oynanır ? - Mutlaka Okuyun !
« : 18 Temmuz 2007, 17:01:12 »
güzel reklam yaptık eyw..

270
1.OKEY TURNUVASI / 1. TUR EŞLEŞMELERİ ve SONUÇLARI
« : 18 Temmuz 2007, 16:59:13 »
bizim adam burda ama oynamıcaklar nie kayıt yapıyor anlamıyorum gelmicekseniz böyle yapmayın kardeşim  >:(  >:(  >:(

271
ANKETLER / EN SEVDİĞİZ YEMEK
« : 18 Temmuz 2007, 15:06:35 »
dananın başı kalmamış öbür baş var o olmaz mı :D ;D ;D ;D

272
ANKETLER / YILIN EN İYİ TRANSFERLERİ KİM?
« : 18 Temmuz 2007, 15:00:29 »
:D :D bu gece barda başka başka kollarda :D

273
ANKETLER / Tavla Turnuvası Açılsın mı?
« : 18 Temmuz 2007, 14:58:11 »
:D :D :D ;D ;D olabilir iyi bir proje ben temel atayım :D ;D

274
FORUM OYUNLARI / ŞEHİR OYUNU
« : 18 Temmuz 2007, 14:45:06 »
öss ye çalışıyorum die ben bıraktım şimdi de bitti döndüm olay bu yani anlıcan

275
MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ / lütfen?