İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ManSpider111

229
mükemmel olmus :) ama gol krallıgında büyük ve  kalın çizgilere futbolcu isimleri yazsan daha iyi olurdu yer olarak ( yani isimlerin yeri uzun olmuş olur gol sayısınınki kısa  ;) )

230
önemli olan hanginizin önce özür dilemesi degil önemli olan ikinizde bir sartlada osla istemenizdir. özür dilemeyi aşagılama veya küçülme olarak anlamayın özür dilemek erdemlik ve büyüklüktür  ;)

231
tm msen özür dile schoot9 da diler ama yinede birbirinizle konuşmayabilirsiniz ama bu kavgaya sonverin siteyi yıpratıyor oke  ;)

232
acık anlat anlayamadım
sen rütbeni tekrar aldıgında basladın ece mece banada hakaret ettin ( bebe ) ve mesuta söyledim al diye yarar ıyo kbize artı kmesutta tmm dedi ama sonra hamzaylada konuştum hamzada biraz bekleyelim dururlar aga dedi tm mdedim senin rütbeni almasın diye mesuta hamzanı ndedigini dedim ve bana tm mdedi mesut  ve lütfen konuyu tasıma böle konular açma sonuna kadar haklı olmadıgın sürece ? ;)

233
evet lütfen simdi konuyu geri geitrme tasıyorum  ;)

234
burası şikayet öneriler ayrıca yetki islerine mesut baakıyor..
sunu bil mesuta dedim yetkisini al çok oluyo win tmm dedi sonradan hamzayla konuştum hamza  biraz bekleyeli mzamanla dururlar dedi bende bunu mesuta dedim oda tm mdedi yoksa senin rütbe suan yoktu ? ;)

235
o sana yeniden rütbe verilmedigi zamandı rütbeni aldın ve olay kapanmıştı ama sen durmadın ne yaparsanız yapın ama siteyi havaya kaldırmayın tmm mı

236
üzgünm hamzadan izin aldım siz aranızda ne yaparsanız yapı naama yetkisini alın bunun diye siteyi havaya kaldırmayın oke gidin konunuzda küfür edin ilgilendirmez beni editleri mama siteye yakısmadıgı için yoksa kimseye garezim yo koke  ;)

237
evet haklısın spider...kız demek cok kötü birşey..

erkek birine kız dersen kötü bişe olur  anladı nsaırım win  :) :) :)

238
ama hakaret içeriyo ona karı demiş olyosun bu küfürden bile ağır bişeydir  ;)

240
KENDİ ÇALIŞMALARIMIZ / Lugano İmza Çalışmam
« : 02 Eylül 2008, 18:56:29 »
Win mesutun dedigini unutma demediyse diyim konularınıza mesaj yazmayın kavga çıkartıcak anladın sanırım !!!!!