İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - MaS

493
MAS KARDESIM LIG MACIMIZI BUGUN YAPALIM MUSAIT OLURSAN HALLEDELIM..ARKADASLAR BENIM LIGDEN CEKILME DURUMUM OLABILIR.HAFTAYA AMERIKAYA GIDIYORUM 6 AY ORDA KALICAM.TURKIYEYLE 7 SAAT FARKIMIZ OLUCAK DEVAM ETTIREBILIRMIYIM BILMIYORUM.MAC YAPICAGIM ARKADASLARLA DENK GELEBILIRMIYIM BILEMIYORUM BIRAZ DENIYCEM EGER YAPAMAZSAM YERIMI EMO ARKADASIMA BIRAKICAM PUANLARIMI VE LIGDEKI DURUMUMU ONA DEVREDICEM :) HERKESE BASARILAR DILIYORUM.EUROCUP TA SIZLERLE OLMAYI COK ISTERDIM :( GUZEL MACLAR OLUYODU AMA NAPALIM NASIP.

TAMAM KARDEŞİM BU AKŞAM BÜYÜK İHTİMALLE NETTE OLACAĞIM İNŞ. YAPARIZ

494
  BEHÇET : 1 GANYAN78 : 2

GANYAN78  : 4 BEHÇET : 0

ilk maç tam deplasmandı 10dk.lık maç 40 dk filan sürdü  :) ağır çekim oynandı.iki maçta da iyi mücadele etti Behçet,diğer maçlarda başarılar dilerim...

TEBRİKLER KARDEŞİM

495
erdoğan 0
chakall 2

chakall 3
erdoğan  2

tebrikler chakall
her şey ilk maçta bitti hatta 5. dakikasında boş kaleye direğe vurdum moral gitti maç bitti :(

TEBRİKLER CAKAL KARDEŞİM

496
4. PES 4 TURNUVAMIZ / !! FİNAL !!
« : 04 Mart 2007, 17:05:45 »
BAŞARILAR BEYLER

497
4. PES 4 TURNUVAMIZ / ----3. LÜK 4. LÜK MAÇI----
« : 04 Mart 2007, 17:05:01 »
HADİ DARK GÖRİM SENİ   :P :P

498
4. PES 4 TURNUVAMIZ / ŞAMPİYON KİM OLUR ?
« : 04 Mart 2007, 17:04:07 »
CHAKALL İPİ GÖĞÜSLER...

499
KARDEŞİM BENCE BÖYLE Bİ SAÇMALIK OLMAZ 2 GÜNDÜR BURDA OLAMADIĞIM İÇİN GÖREMDİM BUNLARI FAKAT TAKIM KISITLAMAK GİBİ BİRŞEY OLMAMASI GEREKİRDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM AYRICA AYNI TAKIMLARDA ALINMIYORSA DAHA DA Bİ SAÇMALIK E OZAMAN SONRADAN KATILAN Bİ ADAM GİDİP GÜÇSÜZ OLAN HERHANGİ BİR TAKIMIMI ALMAK ZORUNDA KALCAK !!!

NEYSE KATILAN TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM...

500
BENCEDE AÇILABİLİR  :D

501
HAMZA ABİ DÜN CNM SIKILMIŞTI PES 4 Ü YÜKLEDİM GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM KESİNLİKLE BİR SONRAKİ TURNUVADA VARIM BİDE BANA KURMAYI ÖĞRETİN TMM DIR İŞ  ;)
online bolumu var oyunun ana sayfasında oraya geliyorsun oyunu kuracakssan host diyorsun ayarları yaptıktan sonra ok dedikten sonra rakibinin gelmesini bekliyorsun aynı anda girme şartınız yok 3-4 dk bekleyebiliyorsunuz ligimizde olan katılımcılarımızın hepsinde 1,10 versiyonu var. versiyon farklıysa oyuna girilmiyor.client olan kişi ise online bolumunden cliente geldiğinde ekranda server listesini gorebileceği bir şeyler çıkıyor bu serverlar oyunu kuran kişiler tabii hiç kimseyi goremezse a tuşuyla orta tuşuyla refresh yapabilir gene gozukmuyorsa şut tuşuna basıp hamachi ipini girebilir bu şekilde bir bağlantı sağlanabilir
oyuna girmeden once pingleri kontrol edinçunku client olan kişi zorlanabiliyor bu nedenle maçlarımızı rovanşlı yapıyoruz.we8 de pese nazaran daa az bir kasılma oluyor bu da we8 in avantajı

BRAVO ERDİ GÜZEL ANLATMIŞŞIN  :D

502
ELLERİNİZE SAĞLIK BEYLER GÜZEL OLMUŞ

503
BİRİNCİSİ DÜZENLENEN WE8 TURNUVASINDA HERKESE BAŞARILAR

HERKESE BAŞARILAR ....

504
saol mas ya soğudum oyundan akyolluyla oynayınca oyunu unuttum nasıl bişeydi ;D

HANGİ BAKIMDAN  ;D ;D