İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - MaS

733
PROGRAM CD SERİAL KEYLERİ / Uyarı Kesin girin
« : 04 Şubat 2007, 15:53:15 »
Arkadaşlar her serial sitesinden cd key veya şifre öğrenmek için girmeyin bu sitelerin çoğunda virüs bulunmaktadır bizim burdaki yaptığımız iş daha güvenlidir  ;)

BİLGİLENDİRME İÇİN THX  :D

734
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / SOHBET YERİ
« : 04 Şubat 2007, 15:24:46 »
s.a arkadaşlar ya anlamadığım bi konu var bu lig kayıtları başlarken herkez olanca hızıyla kaydını yaptırıyorda niye iş maçları tamamlamaya gelince ağırdan alıyor bunu bana biri açıklasın bu gidişle lig tamamlanmaz gibi geliyor bana :( henüz iki eşleşme maçlarını tamamlamış diğerleri neyi bekliyosunuz son dakkadamı tamamlıycaksınız ???

;D ;D ;D
walla mas hiç öyle masum masum gülme ;D taçsız gibi 24 saat hamachide olan bir rakip buluyosun. en önce senin bitirmen lazımdı maçını ;D ;)

YAW KARDEŞİM HAKLISIN ASLINDA AMA HEM BAĞLANAMADIK HEMDE DAHA SONRA BAĞLANDIĞIMIZDA YAVAS OLMASI GİBİ SORUNLAR YASADIK FALAN  :( :( :(

NEYSE BUGUN YARIN TAMAMLIYCAZ İNŞ.

735
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / SOHBET YERİ
« : 04 Şubat 2007, 14:34:41 »
s.a arkadaşlar ya anlamadığım bi konu var bu lig kayıtları başlarken herkez olanca hızıyla kaydını yaptırıyorda niye iş maçları tamamlamaya gelince ağırdan alıyor bunu bana biri açıklasın bu gidişle lig tamamlanmaz gibi geliyor bana :( henüz iki eşleşme maçlarını tamamlamış diğerleri neyi bekliyosunuz son dakkadamı tamamlıycaksınız ???

;D ;D ;D

736
len yapa yapa bunumu yaptın imza :D

EWET KARDEŞ BİR ARA AKYOLLUYU DELİ ETMEK İÇİN YAPMIŞTIM AMA ŞİMDİ KALDIRDIK İŞTE  ;D ;D ;D

737
SORULAR VE SORUNLAR / ACİL YARDIM :(((
« : 04 Şubat 2007, 14:27:20 »
S.A ARKADAŞLAR BENİM BİLGİSAYAR KENDİ KENDİNE BİRDEN KAPANIYOR FAKAT KASANININ ÜSTÜNDEKİ IŞIK NORMALDE KAPATTIĞIM ZAMAN SÖNMESİNE RAĞMEN BU DURUMDA SÖNMÜYOR...

SİZCE BU DURUMDA NE YAPABİLİRİM, PROBLEM NEDEN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR  ??? ??? ???

738
DİĞER OYUNLAR / PES 4 WE TURKA 3
« : 04 Şubat 2007, 14:08:44 »
Açıklama:   .OYUNA TÜRKİYEDEN FENERBAHÇE , GALATASARAY , BEŞİKTAŞ , TRABZONSPOR ,

SİVASSPOR , KONYASPOR , ANKARASPOR , ORDUSPOR , K.ERCİYESSPOR , ANTALYASPOR ,

KOCAELİSPOR , BURSASPOR TAKIMLARININ YENİ SEZON FORMALARI EKLENMİŞTİR

OYUNA AVRUPADAN ; SCHALKE 04 , SPARTA PRAG , LYON , MARSEİLLE , PSG , BARCELONA ,

REALMADRİD , BENFİCA , PORTO , ARSENAL , CHELSEA , MİLAN , İNTER , JUVENTUS ,

FORMALARI EKLENMİŞTİR

OYUNA ÇOK DAHA GERÇEKÇİ TEZAHÜRATLAR EKLENMİŞTİR VE SESLERİ YÜKSELTİLMİŞTİR

OYUNA ( OYUNCULAR SAHAYA ÇIKARKEN )İSTİKLAL MARŞI EKLENMİŞTİR

ANA MENÜ EDİTLENMİŞTİR

İLK 11 LER GERÇEĞİNE GÖRE DÜZENLENMİŞTİR

NOT : BU YAMAYI WE TURKA V 2 .0 OYUNUNU İNDİRMEDEN TAM ANLAMIYLA

KULLANAMAZSINIZ

NOT 2 : YAMA SOCCERCENTERA AİTTİR İNDİRMENİZ İÇİN ÜYE OLMANİZ GEREKMEKTEDİR..

İNDİR..

HOCAM LİNK KIRIK MALESEF  ???

739
PES 6 / pes 6 özel hareketler..!!
« : 04 Şubat 2007, 14:06:25 »
teşekkürle frikiki anlamadım "hareket değil ama çok yakın frikiklerde orta tuşu yani''o'' tuşuna çok kısa süreli basıp golü %90 garantiliyebilirsiniz;" bunu anlamadım orta tuşu o demişin..

KARDEŞİM ORDAKİ ''O'' DAN KASIT OYUN KONSOLU İÇİN YUVARLAK YANİ ''O'' ( ORTA TUŞU )

KLAVYE YE GÖRE İSE ''A'' TUŞU YANİ AYNI GÖREVDEKİ ORTA TUŞU !!!

UMARIM ŞİMDİ ANLAMIŞSINDIR  ;) ;) ;D ;) ;)

740
HEM BELLİKİ BUGUNKÜ DERS SANA YETMEMİŞŞŞ  ;D ;D ;D MUHAHAHAHAHAAA

bu da bi taktik canım kardeşim karda yürü izini belli etme   :D :D ;D ;D :D :D ;D ;D

SAÇMA  ;D ;D ;D

741
3.PES 4 TURNUVAMIZ / SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN YERİ
« : 04 Şubat 2007, 02:34:17 »
SELAM BEYLER....DARK.MAS AKŞAM ÇALIŞIYOR MUSUNUZ?MAÇ YAPACAK ARKADAŞ BULUNMUYO BU ARALAR YOKSUNUZ...AKŞAM MAÇ YAPALIM BİRAZ... ;)

A.S kardeşim ewet aksam 23:00 itibari ile girebiliyorum yorgunsam o saatde dahil giremiyorum direkt yatıyorum ee hem okuyup hem çalışmak zor ;)

ALLAH YARDIMCIN OLSUN DOSTUM !
EĞER YARIN ÇALIŞMIYORSAN MAÇLARIMIZI YARIN TAMAMLAYALIM NASIL OLSA DARK MAS VE GANYAN AYNI GRUPTAYIZ  ;D ;D ;D

olur kardeşim  ;)

TAMAM KARDEŞ YARIN FORUMA FALAN NETE GİRİNCE Bİ ÇAĞRI BIRAK  :D

742
oyunsitesi.com da on numara  ;)

BAŞKA SİTENİN REKLAMINI YAPMAYALIM KARDEŞİM YASAK BİLİYORSUN  ;)

:o pardon kardeşim oyunsiteniz.com yazmak istemiştim ölede yazdığımı sanıyordum ama senin uyarından sona yanlış yazdığımı anladım pardon  ;)

ÖNEMLİ DEĞİL AMA BİDAHA OLMASIN  ;D ;D ;D

743
ARTIK SENLE KAPIŞMAK İSTİYORUM MAS YARIN 14. HAFTA LİG MAÇIMIZI YAPSAK DEV RANDEVU YARIN OLSUN İSTERMİSİN ? HODRİ MEYDAN  ;D ;D ;D :D :D :D 8) 8) 8)

HERZAMAN MORUK BİLİYORSUN BEN SAHADA KONUŞURUM  ;D ;D ;D
ewet bende sahada konuşucam zaten onun için seni davet ediyorum  ;D ;D ;D ;D

HAHAHAHAHAHAHA HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU  ;D ;D ;D MUTLU YAŞA EMİ  ;D

744
3.PES 4 TURNUVAMIZ / SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN YERİ
« : 03 Şubat 2007, 23:35:27 »
SELAM BEYLER....DARK.MAS AKŞAM ÇALIŞIYOR MUSUNUZ?MAÇ YAPACAK ARKADAŞ BULUNMUYO BU ARALAR YOKSUNUZ...AKŞAM MAÇ YAPALIM BİRAZ... ;)

A.S kardeşim ewet aksam 23:00 itibari ile girebiliyorum yorgunsam o saatde dahil giremiyorum direkt yatıyorum ee hem okuyup hem çalışmak zor ;)

ALLAH YARDIMCIN OLSUN DOSTUM !
EĞER YARIN ÇALIŞMIYORSAN MAÇLARIMIZI YARIN TAMAMLAYALIM NASIL OLSA DARK MAS VE GANYAN AYNI GRUPTAYIZ  ;D ;D ;D