İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - MaS

553
MAS KARDESIM BUGUN YAPABILIRIZ UYGUN OLDUGUMUZDA AKSAM SAATLERINDE.DARK KARDESIM UMARIM KARSILASIRIZ BAKALIM KISMET.KARSILASIRSAKTA UMARIM YENERSIN BENI.HERKESE BASARILAR

TAMAM KARDEŞİM BU AKŞAM YAPARIZ İNŞ.

554
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / WE8 BÖLÜMÜ AÇILSIN
« : 28 Şubat 2007, 14:47:50 »
AKYOLLU TAMAMEN HAKLI WE 8 DE DAHA AZ LAG SORUNU OLUYOR VE MAÇLAR DAHA SORUNSUZ GEÇİYOR !

555
erdoğan uyuyo kardeşlerim okul onu çok yoruyo malum :)) kendi skorunu hemen yazmış sizinkileri unutuvermiş napsın yaw çocuk sevindi bu hafta arada sizde sevindiriverin mas ve dark kardeşlerim hep benden beklemeyin  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

HAKLISIN KARDEŞİM AMA ERDOĞAN ÇOK BÜYÜK KONUŞUP HAVA ATMASA SEVİNDİRECEM FAKAT ÖYLE YAPINCADA MALUM İÇİMDEN GELMİYO  :P :P :P

NEYSE SAHADA KONUŞMASINI ÖĞRENECEK YAVAŞ YAVAŞ BU İŞLER

556
BEYLER İSTİRHAM EDERİM LÜFTFEN ORTAMI GERMEYELİM DAHA UZATMAYIN VE BİRBİRİNİZE CEVAP VERMEYİN  :(

BU ARADA HARBIDEN DAARK BU TURNUVADADA SEN ŞAMPİYON OLDA 3 Ü 1 ARADA YAPALIM  ;D ;D ;D

3 KANKA AMBARGO KOYALIM BU TURNUVALARA  ;D ;D ;D

ZATEN 2 VE 3 BİZİMDİ BİDE SEN OL ŞİMDİ OLAY TAMAMLANSIN

557
maçlarımızı tamamlayalım arkadaşlar

TAMAMLADIKYA KARDEŞİM YAZSANA SKOR TABELASINA   :P ;D :P

558
mas chakalı geçebilirsen senle karşılaşmak isterim doğrusu  ;) ama aranızda kıyaslama yapmam gerekirse sen chakal dan daha zor geliosun bana  ;)

KISMET KARDEŞİM BAKALIM :D

559
s.a arkadaşlar  inanılmaz heyecanlı iki maçtan sona gülen taraf ben oldum zlatan çok kontrollü bi rakip harbiden zor gecti maçlarımız ikimizinde kalecilerinin birer hatası sonucu: ortaya bu sonuçlar çıktı  ;)

ZLATAN 1 - 1  DARK

DARK  2 - 1 ZLATAN

TEBRİKLER MORUK ! DEPLASMANDA ALDIĞIN SONUÇLA İŞİ GÖTÜRMÜŞÜN  ;)

560
Alıntı
saolsın mas kardeşim..sadece seni yenmesinden çekinmiştim..ama halilde iyi..sanada bol şans..bende sana güveeniyorum ama chaakal cok zor bir rakip ..bence  o erken final gibi olmuş..

SAOLASIN KARDEŞİM BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIRIZ BİRDE HERZAMANKİNDEN AZ BİŞEYCİK DİREKLER BENİ SEVERSE İŞİMİZ DAHA DA KOLAYLAŞIR
;D

CHAKALL KARDEŞİMİDE BAŞARIILAR DİLERİM ! MÜSAİT OLDUĞUN Bİ ZAMANDA BU TOPİC ALTINDAN YAZARSAN SEVİNİRİM CHAKALL KARDEŞİM  :D

561
hep mac sonu konusacak değiliz ya..bide mac öncesi yorum yapayım..halil ile eşleşmişim..bana göre en talihsiz eşleşme diyorum..ama bu çekindiğimden değil..sadece daha tanımadığım için kapalı kutu olmasaydı..bana en ters gelen mastan 4 puan alıp gruptan lider cıkması iyi oyuncu olduğunun kanıtıdır..sabah hamachideydi..ortak karar tanımak için 1 hazırlık macı yapalım dedik..kurdu oynadık yendi beni..eşleşmede de eleyebilir ama sabah ki ölçüt değil tabikide..macımız  18:30 dan sora..şimdiden başarılar halo..ama kendime güveniyorum..

KARDEŞİM İNAN BANA SADECE BU YAZINI OKUDUM VE DAHA ALTLARA İNMEDEN ŞU CEVABI VEREYİM DEDİM ;

HALO YU ÇOK RAHAT GEÇERSİN BANA İNAN  ;) ;) ;)

ZATEN ALTA DOĞRU İNİP BATIĞIMDADA OLAYI GÖTÜRMÜŞÜN ! TEBRİK EDERİM

562
grup ikincileri ikinci torba
birincileri birinci torba ;D

HMMMMMMM ???  OK OK  ;D

563
OYUNSİTENİZ PES 4 ULTRA LİGİ / SOHBET YERİ
« : 25 Şubat 2007, 23:53:50 »
BU ALEMİN TAKIMI FRANSADIR ARKADAŞLAR  ;D ;D ;D
Evet fransa en iyi takımlardan birisi.
klüp takımı olarak arsenal in kadrosunun önemli oyuncuları fransız zaten ;D

HAKLISIN MEHMET KARDEŞİM YANİ GELDE ARSENAL E KÖTÜ DE YAKINDA GÖRÜCEKLER ARSENAL E KÖTÜ DİYENLER HENRY İ BERGHAMP I  ;)  BU ARADA KAFA OLAYINI ÇÖZDÜM ERDOĞAN ORTA GOL YİĞORUM AMA ATIYORUMDA BİRDE AŞIRTMA ARA PASIYLA SAYISIZ GOL ATIYORUM  :D :D :D

EWET KARDEŞİM ARSENAL KÖTÜ TAKIMM !!! ALEMİN TEKİ FRANSA !!!
HENRY DE GÖRDÜK TREZEGUET DE
;)

FRANSA  5-0 ARSENAL

;D ;D ;D ;D ;D

564
4. PES 4 TURNUVAMIZ / pes4 şampiyonlarına +rep istemi
« : 25 Şubat 2007, 23:26:37 »
TEŞEKKÜR ETTİK HAMZA KARDEŞİM  :D :D :D