İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - MaS

517
TMM KARDEŞ BEN ALIYORUM SENİN KOMBİNEYİ ! ÖDEMEYİ NASIL YAPABİLİRİZ

518
EWET DÜZENLENEBİLİR İYİDE OLUR ;)

DİMİ AMA KARDEŞİM HEM DAHA HIZLI VE SORUNSUZ BİR TURNUVA OLUR  ;)

519
SİZCE PES4 TURNUVALARI İLE WE8 BİRLEŞTİRİLEREK DÜZENLENEBİLİR Mİ ???

OYLARINIZIN YANINDA DEĞERLİ YORUMLARINIZI DA BİZİMLE PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ  :D

520
S.A BEYLER AĞ BAĞLANTISINI ŞİFRELEME İŞİNİ BİLEN BİRİ VARSA MÜMKÜNSE RESİMLİ BİR ŞEKİLDE YADA OLMASSA NORMAL ANLATIM OLARAK PAYLAŞABİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM  ??? ??? ???

521
EWET ERDİİİİ BUGUN SOONN SAAT 23,59 A KADAR SÜRENİZ VAR ! LÜTFEN TURNUVA KURALLARINA UYALIM,,,UYMAYANLARI UYARALIM  :P :P ;D :P  ;D:P

522
ya aga 2 1 in uzatması mı olur ;D ;D
2 maç daa yapıcaz ;)

ya erdoğan kusura bakam ama turnuvada kendine özel kural koyuyosun buna hakkın yok herkes eşit değilmi  ??? 2. maçınızdada tur atlayan belli olmaz ise 2. maçı bastan kurarken uzatmaları vede penaltıları açık bırakmalıydınız o zaman 90 dakka bitince 30 dakka extra zaman oynardınız yine belli olmadı ise penaltılar kesin sonucu belli ederdi kesinlikle kural hatası yaptınız gerçi buna ganyanla berabermi kara verdiniz bilmiyorum ama yanlış yaptınız  :o

EVET KARDEŞİM SANA KATILIYORUM BENDE BUNU ANLATMAK İSTEDİM AMA ERDİ 2-1 İN UZATMASIMI OLUR DEMİŞ ??? ??? ??? BİZ DE O ZAMAN YAPMAYALIM BİR DAHA ÖNCEKİ MAÇLARI DA İPTAL EDELİM  >:( >:( >:(

İYİDE BEYLER MAÇLAR 2-1 2-1 BİTTİĞİNDE UZATMALAR VE PENALTILAR AÇIK OLDUĞUNDA MAKİNE SİZİN 2 MAÇINIZINDA 2-1 OLDUĞUNU ANLAYIP 2.MAÇIN SONUNDA UZATMALARA MI BIRAKIYO İŞİ  ;D ;D ;D

523
GALATASARAY / ÇÖKÜŞ: 1-1
« : 01 Mart 2007, 00:15:34 »
YAZIK YAZIK NOLCAK BU GS İLE BJK NİN HALİİİ  ;D ;D ;D

524
EYWALLAH MAS KARDEŞİM.COK GUZEL IKI MAC CIKARDIN.ELLERINE SAGLIK.LIGDEDE 5. HAFTA IKIMIZ YAPIYORUZ.ROVANSI ORDA ALIRSIN ARTIK ;)

İNŞALLAH KARDEŞİM SAOLASIN ! ZATEN SANIYORUMKİ İLK DEFA EWİMDE GOL ATAMADIM VE YENİLMEYİ HAKETTİM  ;D

525
CHAKALL 2-2 MAS
MAS       0-1 CHAKALL

TEBRİKLER KARDEŞİM ÇOK GÜZEL İKİ OYUNDU

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM...

526
ERDOĞAN BUGUN ELENİRİM DİE KORKTUN CUMAYA ERTELEDİN DİMİ  ;D

HEM SON GÜN PERŞEMBE DEĞİLMİYDİ

527
helal beee adam ne işler çıkarmış  ;D ;D ;D

528
FORUM OYUNLARI / www.oyunsiteniz.com OYUNU hazırlayan burqi