İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - mert961

1261
aga dosyayı belgelerim/fifa07 klasörüne at oluo sanırım

sanırım önce klasör yarat dier replayler gibi sora onun içine at olur büük ihtimalle

1262
aga dosyayı belgelerim/fifa07 klasörüne at oluo sanırım

1263
FFC 243 / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 12 Haziran 2007, 21:43:16 »
GELMEYEN VARSA BURDAYIM MSN DEN HABER WERİRSİNİZ ;)

1264
FFC 243 / KAYITLAR BURADAN !
« : 12 Haziran 2007, 21:42:29 »

1265
hayırlısı olsun bakalım

1266
FİFA 07 MEYDAN OKUMA MEKANI..! / CEMALAKKO - ULTRASLAN54 (IMZA)
« : 12 Haziran 2007, 21:38:41 »
tebrikler cemal

1267
mert kardeşim ben şimdi maça giriyorum . maçtan sonra seni yeni msnime ekleyeceğim . bu konu hakkında mutlaka konuşalim seninle oke. saat kaça kadar buralardasin bu gece

wala sen bilirsin ç.içi oldum şuan msn de sen ekle ben burdayım beklerim seni ;)

1268
BU ARADA BU TOPİC İ PEK DORU BULMADIM BENCE HAMZA NIN KENDİSİ BU İNSANLARLA KONUŞMALI YANİ  HAMZA NIN KONUŞARAK NEDEN GÖREVİNİ AKSATTIĞINI SORMALI MESELA ADAM TURNUVA YÖNETMEK İSTİYORDUR AMA Bİ TÜRLÜ FIRSAT BULAMIYODUR VEYA BAŞKA ÇÖZÜLEBİLCEK SORUNLARI WARDIR

AYRICA AKTİF OLMAK DAN KASIT TAM OLARAK NEDİR ANLAYAMADIM MESELA TURNUVA YETKİLİSİ İÇİN SADECE TURNUVA YÖNETMEK Mİ  :-\

turnuva yetkililerinden sadece turnuva yönetmelerini beklemiyoruz . biz size bu yetkiyi vermeden önce sitemizin çeşitli bölümlerinde bol bol paylaşimda bulunup topicler açmanizi istemiştik . eğer turnuva yönetmeye fırsatiniz olmuyor ise bunlari yapabilirsiniz

aktiflikten kastim , sitede online olma süreniz , yazmiş olduğunuz mesaj ve açmiş olduğunuz topic sayilari , bulunduğunuz paylaşimlar ve yönettiğiniz turnuva sayisi oluyor .

yukaridaki listede bulunan yetkililerin sitemizde yeterince aktif olmadiğini düşünüyorum . fakat bu yetkililerin rütbesini , listenin hemen aşağisinda da söylediğim gibi hemen almayacağim . sizlere eskisi gibi aktif olmaniz için 1 hafta süre vereceğim .

oke ;)

1269
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / ÜNLÜLERİN CEP NOLARI :)
« : 12 Haziran 2007, 17:41:31 »
abi arayın üzerinde ne var felan deyin ;D

:D

1270
YA BU OLAY NETTE DÖNÜYOR YA COCA COLA Bİ SAVUNMA YAPTI MI ?

1271
KENDİ ÇALIŞMALARIMIZ / SİTE İNDEXİ(DESİGNED BY A.PİRLO)
« : 12 Haziran 2007, 17:10:39 »
AGA ÇOK GSEL OLMUŞ AMA ORTADAKİNİ DEİŞTİR BENCE  :)

1272
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / Messi bir Maradona mı? - Evet!
« : 12 Haziran 2007, 17:08:58 »
YA DAA DURUN BAKALIM MARADONA OLMAK O KADAR KOLAY OLSAYDI..